خبر

 • تک بورد - تریلر جدیدی از بازی Souls-Black Mith Black: Wukong وارد شده است

  تریلر جدیدی از بازی Souls-Black Mith Black: Wukong وارد شده است
  14 روز قبل

  چیزی که باید منتظر آن بود: آن کلیپ خارق العاده 13 دقیقه ای از افسانه سیاه: ووکونگ را که تابستان گذشته وارد شد ، به خاطر می آورید؟ فیلم پیش آلفای بازی Souls-like از سازنده مستقل چینی Game Science Studio به عنوان اولین "بازی نسل بعدی" واقعی مورد استقبال قرار گرفت. اکنون ، یک تریلر جدید افت کرده است.

  اولین ویدئو از Black Myth: Wukong با گیم پلی Dark Souls / Sekiro: Shadows Die Twice / Bloodborne-esque اینترنت را روشن کرد.

  اکشن RPG براساس رمان چینی قرن شانزدهم ساخته شده است سفر به غرب - همان سفره الهام گرفته از مجموعه تلویزیونی میمون و بسیاری از نمایش ها ، کتاب ها و فیلم های 1979. بازیکنان کنترل Monkey King Sun Wukong را به دست می گیرند ، در برابر برخی از جانوران افسانه ای عظیم که می توانند با استفاده از 72 توانایی مختلف ارائه شده از بین بروند.

  Game Science Studio استودیوی پیش پرده ای برای جشن پایان چینی ها را منتشر کرد سال نو ، که از سال موش به سال گاو می رود. به تعداد زیاد جوندگان در کلیپ توجه کنید ، از جمله یکی با دو سر که می تواند آتش نفس بکشد. همچنین یک Ox بسیار هیولا در انتها وجود دارد.

  https://techbord.com تریلر جدیدی برای روح ها- مانند افسانه سیاه: ووکونگ وارد شده است

  ما همچنین می بینیم که ووکونگ به سنگی از گلوم تبدیل می شود و برخی اوقات خود را به سه موش رعد و برق تقسیم می کند. همانطور که در تریلر اول نشان داده شده است ، او می تواند به یک حشره پرنده نیز تبدیل شود.

  افسانه سیاه: ووکونگ بسیار جذاب است و مطمئناً به نظر می رسد جعبه "چالش برانگیز" را مشخص می کند ، یکی از ویژگی های مشخص این نوع از بازی ها.

  این همه فیلم قبل از آلفا است ، بنابراین بهتر است خیلی هیجان زده نشوید - اخیراً با واکنش های زیادی در برابر بازی هایی مانند Cyberpunk 2077 مواجه شده اید که نتوانستند مطابق با اعتیاد به مواد مخدر آنها عمل کنند. اما با تاریخ انتشار 2023 ، به زودی قرار نیست بازی Black Myth: Wukong را بازی کنیم.

خبرهای دیگر از بازی