خبر

 • تک بورد - ترکیب بازی Nvidia GeForce Now با چهار عنوان Electronic Arts در حال گسترش است

  ترکیب بازی Nvidia GeForce Now با چهار عنوان Electronic Arts در حال گسترش است
  21 روز و 5 ساعت قبل

  Nvidia GeForce Now در حال حاضر از بسیاری از بازی ها پشتیبانی می کند ، اما اگر فکر می کنید آنها کافی نیستند ، شاید خوشحال باشید که موج جدیدی از عناوین به پلت فرم پخش بازی می پیوندد. دسته جدید بازیها از مشارکت Nvidia و Electronic Arts حاصل می شود ، که برخی از محبوب ترین حق امتیازهای توسعه دهنده را در GeForce Now به ارمغان می آورد.

  اگر اشتراک GeForce Now (GFN) فعال دارید ، ممکن است متوجه شده باشید که انویدیا چهار عنوان جدید EA را به لیست بازی های پشتیبانی شده خود اضافه کرده است. Apex Legends ، که مدتی در GFN بود ، با Battlefield 1 Revolution ، Mirror \ 's Edge Catalyst ، Unravel Two و Dragon Age: Inquisition همراه شد. اگر قبلاً هریک از آنها را در Steam یا Origin دارید ، اکنون می توانید آنها را در هر دستگاهی که GFN نصب کرده است بازی کنید.

  این بازی ها جدید نیستند ، اما افزودن آنها باید پایه و اساس آن باشد. \ بیاید امروز ، Nvidia GFN ممکن است بازی های سه ساله EA را دریافت کند ، اما در آینده می توانیم شاهد انتشار همزمان در پلتفرم ها و GFN باشیم. برای دستیابی به میلیون ها گیمر تحت خدمات در دستگاه های جدید و مناطق جدید. "جف فیشر ، معاون ارشد GeForce در انویدیا اظهار داشت." "این فرصتی برای الکترونیک آرتز است که برخی از محبوب ترین فرنچایزهای خود را فوراً به دست مخاطبان جهانی در حال رشد سریع برساند. "

   https://techbord.com خط تولید بازی Nvidia GeForce Now با چهار عنوان Electronic Arts

  با ناشر بزرگی مانند Electronic Arts به کاربران اجازه می دهد برخی از بازی های آنها از طریق GeForce اکنون ، شاید زمان آن فرا رسیده باشد که 2K ، Bethesda و Activision به پلتفرم پخش بازی بازگردند. مطمئناً مشترکین را خوشحال می کند.

  علاوه بر چهار عنوان EA ، بازی های بیشتری به GFN می پیوندند ، مانند Lemnis Gate ، The Eternal Cylindar ، Industria ، Hot Wheels Unleashed ، The Last Friend ، Rogue Lords و Away: سریال Survival. علاوه بر این ، بازی های قدیمی تر مانند Europa Universalis IV ، Rustler و Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist نیز به پلت فرم می آیند.

  افزودن این عناوین به این پلتفرم به بیش از 12 میلیون بازی باز اجازه می دهد تا در دستگاه ها به آنها دسترسی پیدا کنند. که در غیر این صورت آنها را اجرا نمی کند ، مانند تلفن ها ، Chromebook ها ، رایانه های لوحی و رایانه های شخصی ضعیف تر. طبق داده های انویدیا ، این دستگاه های ناسازگار مربوط به 80 درصد از کل دستگاه هایی است که به GFN دسترسی دارند.

خبرهای دیگر از بازی