خبر

 • تک بورد - تروجان BloodyStealer

  تروجان BloodyStealer "پیشرفته" حساب های اکثر سیستم عامل های بازی را سرقت می کند
  10 روز و 5 ساعت قبل

  PSA: اگر بازی باز هستید ، مراقب یک تروجان جدید باشید که بتواند اعتبار حساب شما را تقریباً برای هر پلتفرم اصلی بدزدد. کسپرسکی به تازگی تحقیقات خود را افشا کرده است ، بنابراین اکثر مجموعه های آنتی ویروس باید به زودی از آن محافظت کنند ، بنابراین امنیت خود را به روز نگه دارید.

  روز دوشنبه ، محققان کسپرسکی یک تروجان جدید "پیشرفته " به نام "BloodyStealer " را معرفی کردند که حساب های بازی کاربران را هدف قرار می دهد. این تروجان می تواند داده ها را از رایانه های شخصی ، از جمله گذرواژه ها ، کوکی ها ، جزئیات کارت بانکی ، اسکرین شات و موارد دیگر حذف کند. همچنین می تواند جلسات مشتری را از Bethesda ، Epic Games ، GOG ، EA Origin ، Steam ، Telegram و VimeWorld بدزدد. کسپرسکی این بدافزار را در ماه مارس در آگهی در انجمن زیرزمینی پیدا کرد. طعمه نشو https://t.co/ugkHJuwe4V

  -کسپرسکی (kaspersky) 27 سپتامبر 2021

  محققان می گویند بدافزار قبلاً در اروپا ، آمریکای لاتین و منطقه آسیا و اقیانوسیه با وجود اینکه نسبتا بکار گرفته شده است. جدید. BloodySteal همچنین دارای ابزارهایی است که از آن در برابر تجزیه و تحلیل محافظت می کند.

  "ما توانستیم چندین روش ضد تجزیه و تحلیل را شناسایی کنیم که برای پیچیده کردن مهندسی معکوس و تجزیه و تحلیل BloodyStealer استفاده می شود ، از جمله استفاده از بسته بندی و ضد اشکال زدایی ما BloodyStealer را از زمان اعلام آن تحت نظر داشتیم ، بنابراین ما متوجه شدیم که اکثر نمونه های BloodyStealer با یک راه حل تجاری به نام "AgileNet " محافظت می شوند. هنگام تجزیه و تحلیل نمونه های کشف شده در طبیعت ، متوجه شدیم که برخی از آنها نه تنها با AgileNet بلکه با سایر ابزارهای حفاظتی بسیار محبوب برای محیط .NET مانند Confuser محافظت می شوند. "

  کسپرسکی می گوید که فروشندگان از " بدافزار-به-عنوان استفاده می کنند مدل توزیع سرویس (MaaS). "هزینه آن فقط 10 دلار در ماه یا 40 دلار برای مجوز مادام العمر است ، و برای کسانی که مایل به سرقت حساب های بازی هستند جذاب است.

   https://techbord.com BloodyStealer \ 'advanced \ 'تروجان حساب های اکثر سیستم عامل های بازی را می دزدد

  همچنین برای سارقانی که اطلاعات حساب را می فروشند بسیار سودآور است. یک فروشنده در وب تاریک پیدا شد که 4000 دلار برای یک لیست انبوه از 280،000 حساب درخواست می کرد (تصویر صفحه بالا). مشتریانی که به دنبال انتخاب یک نمایه بازی انفرادی هستند می توانند به راحتی آنها را با کمتر از 50 سنت (زیر) پیدا کنند ، و این امر برای کسانی که مایل به استفاده از تروجان نیستند نیز جذاب است.

   https://techbord.com تروجان BloodyStealer \ 'advanced \' حساب ها را از اکثر سیستم عامل های اصلی بازی سرقت می کند

  اگرچه کسپرسکی بدافزار را در اوایل کشف کرد در سال منتظر افشای عمومی آن بود تا زمانی که روش های کاهش پلتفرم آنتی ویروس خود را در نظر گرفت. افزودن این نکته که سایر راه حل های امنیتی ممکن است در حال حاضر کاهش مشابهی داشته باشند.

  محققان به اقدامات منطقی دیگری مانند استفاده از گذرواژه های قوی با 2FA ، فقط بارگیری برنامه ها از منابع معتبر و اطمینان از وب سایت هایی که اعتبار شما را درخواست می کنند توصیه می کنند. معتبر هستند و روی پیوندهای ایمیل های افراد ناشناس کلیک نمی کنند. Kaspersky همچنین راهنمایی هایی برای افزایش تنظیمات امنیتی در چندین سیستم عامل ، از جمله Steam ، Battle.net ، Origin ، Twitch و Discord ارائه می دهد.

خبرهای دیگر از بازی