خبر

 • تک بورد - تخم مرغ عید پاک ایکس باکس که به تازگی افشا شده است برای مدت حدود 20 سال پنهان مانده است

  تخم مرغ عید پاک ایکس باکس که به تازگی افشا شده است برای مدت حدود 20 سال پنهان مانده است
  26 روز و 2 ساعت قبل

  اولین کنسول بازی خانگی مایکروسافت ، ایکس باکس ، در نوامبر 2001 راه اندازی شد. بیش از 24 میلیون واحد در سراسر جهان فروخته شد تا مایکروسافت سیستم خود را در 2006 متوقف کند تا روی جانشین خود ، ایکس باکس 360 تمرکز کند. تقریباً 20 سال بعد ، این کنسول هنوز اسراری را پنهان می کند که گیمرها هرگز نتوانسته اند از آن عبور کنند.

  اخیراً یک منبع ناشناس که روی Xbox اصلی کار می کرد با کوتاکو تماس گرفت. این شخص یک تخم مرغ عید پاک را به اشتراک گذاشت که از نظر دانش آنها ، تقریباً 20 سال کشف نشده باقی مانده است.

  این موضوع پیشگویی نیست ، مواظب باشید ، و حتی لیکر گفت که آنها انتظار ندارند که یافت شد مگر اینکه کد منبع به بیرون درز کند یا کسی داشبورد را مهندسی معکوس کند ، اما هنوز هم بسیار جالب توجه است که هنوز هیچ یک از این موارد اتفاق نیفتاده است.

  برای فعال کردن تخم مرغ ، یک Xbox اصلی را آتش بزنید این مراحل را دنبال کنید:

  وارد "Music" شوید و یک CD صوتی وارد کنید. (آلبوم کوتاه مدت زمان کمتری خواهد داشت.) از صفحه Audio CD "کپی" ، "کپی" را دوباره انتخاب کنید ، سپس "موسیقی متن جدید" را انتخاب کنید. عنوان موسیقی متن پیش فرض را حذف کرده و جایگزین آن کنید (بدون نقل قول) "Timmyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!" (این حرف "y" 26 بار است. نیازی به شمارش نیست ؛ فقط کل قسمت را پر کنید و قسمت آخر را با "!" جایگزین کنید.) یک هجی بنشینید. از صداهای هارد دیسک که محتوای اصلی دیسک را می دزد لذت ببرید. هنگامی که پاره کردن کامل شد ، به فهرست اصلی برگردید. "تنظیمات" و سپس "اطلاعات سیستم" را انتخاب کنید. اکنون باید صفحه جدیدی از اعضای "تیم داشبورد Xbox" را مشاهده کنید.

  این ترفند با لیست جدیدی که نام تیم داشبورد Xbox را نشان می دهد ، جایگزین محتوای استاندارد صفحه "اطلاعات سیستم" می شود. همانطور که گفتم ، این موضوع پیشگامانه نیست ، اما با این وجود شسته و رفته است.

  کوتاکو همچنین تأیید کرد که این "راز نهایی پنهان شده در Xbox اصلی نیست" که Seamus Blackley در سال 2017 به آن اشاره کرد.

  بله تخم مرغ عید پاک در آنجا وجود دارد تا جایی که هیچ کس متوجه نشده است.

  - Seamus Blackley (SeamusBlackley) 26 سپتامبر 2017

  انتشار برای توضیحات به Blackley رسید ، که گفت تخم مرغی که در ذهن دارد شامل انیمیشن بوت Xbox است. هنگامی که از او س askedال شد که آیا ورودی های کنترلر برای تحریک آن لازم است ، گفت: "نه ، این طور نیست. اما وسوسه شدم که بگویم اینطور است. اما نه ، واقعاً اصلاً مطمئنا. من حداقل مطمئن هستم. "

  اعتبار تصویر Sam Bianchini

خبرهای دیگر از بازی