مایکروسافت مدت طولانی است که در مورد سازگاری معکوس کنسول های Xbox خود می بالد ، این بدان معناس">

خبر

 • تک بورد - تا ماه سپتامبر ، Xbox یک بازی Forza Motorsport برای فروش نخواهد داشت

  تا ماه سپتامبر ، Xbox یک بازی Forza Motorsport برای فروش نخواهد داشت
  29 روز و 21 ساعت قبل

  این بار ، آهنگ و رقص "منقضی شده" معمول عجیب و غریب است.
  مایکروسافت مدت طولانی است که در مورد سازگاری معکوس کنسول های Xbox خود می بالد ، این بدان معناست که شما می توانید صدها بازی نسل گذشته را در سیستم های جدیدتر مانند Series بازی کنید X / S اما ناشر بازی و سازنده کنسول در مورد بردن بازی های قدیمی از ویترین فروشگاه های دیجیتال خود آرامتر است - و آخرین مصدوم این هفته ، که از یک مهمانی محبوب است

  روی کاغذ ، ممکن است اطلاعیه اصلی برای طرفداران بازیهای مدرن باهوش به نظر برسد. از 15 سپتامبر 2021 ، بازی Sim Racing Forza Motorsport 7 دیگر از فروشگاه های دیجیتالی بارگیری Xbox در دسترس نخواهد بود. این تاریخ تقریبا چهار سال از عرضه آن در سال 2017 در کنسول های Xbox One می گذرد و "چهار سال" مهم است. از آنجا که فروشگاه دانلود Xbox Live در حال فعالیت است ، سایر بازی های Forza ، هم در اردوگاه های Motorsport و هم در Horizon ، با سرعت تقریباً یکسان از لیست خارج شدند. این نشان می دهد که فاکتورهای مجوز اتومبیل بازی تا تاریخ قطع است.

  از ترکیب معمول خارج شد

  مجوزهای اصلی در بازی های ویدئویی کلاسیک را به دقت ببینید ، مشاهده خواهید کرد روند مشابه مسلماً بزرگترین نمونه اولیه زمانی بود که نینتندو نسخه های کلاسیک Punch-Out کلاسیک 1987 خود را چاپ کرد !! در سال 1990 بدون استفاده مجدد از قرارداد اصلی مجوز خود با مایک تایسون - و این غیر معمول نیست که ناشران مجوز بازی های قدیمی را سلب می کنند یا کلا از آنها دست می کشند. در بیشتر تاریخ صنعت بازی های مدرن ، بازی های 4 ساله معمولاً به سطل های ارزان قیمت منتقل می شوند - به خصوص اگر دنباله های منظم دریافت کنند - بنابراین چنین مدت صدور مجوز فاحش به نظر نمی رسد.

  تبلیغات

  FM7 به چند دلیل ، داستان متفاوتی است.

  یک دلیل این است که ردیف دنباله منظم سریال ، بنا به دلایلی ، متوقف شده است. استودیوی Turn 10 ، خالق سریال ، معمولاً چند سال را بین مدخل ها می گذراند ، واقعیتی که تا حدودی با معرفی Forza Horizon ، ژله بازی باز و سرگرم کننده سریال ، به کره بادام زمینی متمرکز بر سیم موتور ، پوشانده شده است. مایکروسافت یک بازی جدید Motorsport و سپس یک Horizon جدید منتشر می کند و تکرار می کند. این همچنین تضمین می کرد که ، وقتی یک بازی قدیمی از لیست حذف می شد ، نسخه جدیدتری معمولاً برای جایگزینی آن وجود داشت.

  با تشکر از این ردیف انتشار تاریخی ، به نظر می رسید یک موتور جدید در گوشه و کنار قرار دارد. Horizon 4 در سال 2019 وارد شد و یک سال بعد ، اولین سری Xbox X / S شامل "گیم پلی واقعی" از دنباله Motorsport آینده است.

  اما امسال ، در چرخه هیاهوی معمول ژوئن ، Forza Motorsport به خط شروع بالا نرفت. در عوض ، Horizon 5 پیش از موعد مقرر با تاریخ اکتبر 2021 ظاهر شد. در نتیجه ، هنگام حذف لیست FM7 در 15 سپتامبر ، بازی Motorsport جدیدتری برای خرید از طریق Xbox Live برای اولین بار در ویترین فروشگاه موجود نخواهد بود.

  یک محتوای نادر در یک بازی پرش می کند عصر گذر

  مسلماً تمایز دهنده بزرگتر این بار یک پیشنهاد فروش کاملاً جدید برای همه موارد Xbox است: سرویس اشتراک Game Pass. حذف FM7 به این معنی است که از Game Pass محو خواهد شد و یک سوراخ به اندازه سیم کارت خودرو ایجاد می کند ، ثابت می کند که مایکروسافت همیشه "حداقل یک" مسابقه سیم کارت برای افرادی که در Game Pass با وعده شخص اول شخص اول مشترک هستند ، در دسترس نیست دسترسی به بازی (واضح است که تمایز بسیار زیاد یکی از دلایلی است که شهرت Game Pass در مقایسه با سرویس مشابه PlayStation Now سونی از بین رفته است.) هیچ سری دیگر شخص اول شخص Xbox به طور مشابه مشمول انقضا و حذف لیست مجوزها نیست ، به همین دلیل این سرویس هنوز هم همه را ارائه می دهد عنوان از مجموعه های منتشر شده مایکروسافت مانند Gears of War ، Halo و Fable.

  تبلیغات

  اگر همین الان توجه کرده اید و می خواهید دسترسی FM7 در آینده را قفل کنید ، می توانید نسخه "استاندارد" را برای 10 دلار (که شامل هر پیست اتومبیلرانی است) یا نسخه "نهایی" با قیمت 20 دلار (که بیشتر اتومبیل های الحاقی بازی را شامل می شود). خرید یا اکنون به این معنی است که شما همچنان می توانید به حالت های آنلاین و آفلاین بازی دسترسی داشته باشید ، و همین امر در مورد دارندگان موجود دیسک و نسخه های دیجیتال FM7 وجود دارد.

  خواندن بیشتر جعبه های Loot با گزینه “pay to earn” Forza 7 به کمترین میزان رسیده اند نسخه Game Pass FM7 یکی از نسخه های استاندارد است و اگر قبلاً به عنوان کاربر Game Pass هر نوع DLC را برای بازی خریداری کرده بودید ، به زودی اعلانی دریافت می کنید در رابط Xbox از یک "رمز" که به شما امکان می دهد پس از حذف FM7 کاملاً مالک آن شوید. این مفهوم رمز نشان می دهد که شاید مایکروسافت می توانست به هرکسی که اخیراً از طریق Game Pass FM7 بازی کرده است ، علامت بدهد. صحبت از جزئیات خرده فروشی: FM7 به عنوان پربارترین ورود Motorsport تاکنون برای ریز تراکنش ها در تاریخ ثبت خواهد شد. توسعه دهندگان حداقل پس از راه اندازی این موارد را اصلاح کردند ، اما هنوز هم یک یادآوری برای خریداران آینده Forza است که هر روش بازی به عنوان سرویس همراه با کرونومتر خاموش کردن های احتمالی پشتیبانی است (هر چند ، دوباره FM7 همچنان به کار خود ادامه می دهد) هر دو حالت آفلاین و آنلاین تا اطلاع ثانوی).

  آنچه مسلماً برای کاربران فعلی و باهوش ایکس باکس آزار دهنده است ، ممکن است برای خریداران کنسول کاملاً جدید آینده گیج کننده و نامشخص باشد - و این در مورد کسی نیست که آنها را فرو می برد انگشتان دست خود را به جریان Xbox Game Streaming می دهد و متوجه می شود که انتخاب آن از بازی های پخش جریانی ابری محدود به بازی های "فعال" Game Pass Ultimate است. با تغییر انتظارات خرید بازی از "خرید دیسک و داشتن آن برای همیشه" به "اشتراک های راحت" ، گودال های اندازه FM7 به احتمال زیاد رایج تر و ناامید کننده تر می شوند.

خبرهای دیگر از بازی کردن