خبر

 • تک بورد - تام هالند در تریلر Uncharted یک شکارچی ثروتمند جوان است

  تام هالند در تریلر Uncharted یک شکارچی ثروتمند جوان است
  17 روز و 22 ساعت قبل

  فیلم کارگردان روبن فلیشر یک پیش درآمد و داستان اصلی بازی های ویدئویی است.
  سونی پیکچرز تریلر رسمی بازی Uncharted را منتشر کرد که اقتباس طولانی مدت آن بر اساس فرنچایز بسیار محبوب بازی های ویدئویی اکشن/ماجراجویی با همین نام است. فیلم هایی که بر اساس حق رای دادن بازی های ویدئویی ساخته شده اند می توانند مورد بازدید قرار بگیرند یا از دست بروند ، حتی اگر خود بازی ها عالی باشند. و این یکی از سال 2008

  تام هالند و مارک والبرگ به عنوان شکارچیان ثروت در Uncharted بازی می کنند ، داستان اصلی برای حق رای دادن بازی های رایانه ای بسیار محبوب.

  (برخی از اسپویل های بازی های زیر.)

  ایجاد شده توسط امی هنیگ و توسعه یافته توسط Naughty Dog ، نسخه اصلی Uncharted: Drake's Fortune در سال 2007 در پلی استیشن 3 عرضه شد. چندین بازی های بیشتری دنبال شد ، همه با استقبال منتقدان روبرو شدند و این حق امتیاز تا به امروز بیش از 41 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. قهرمان اصلی فیلم گنج یاب حرفه ای ناتان دریک است که ادعا می کند از نوادگان کاوشگر انگلیسی فرانسیس دریک است. دیگر شخصیت های اصلی عبارتند از ویکتور "سولی" سالیوان ، افسر سابق نیروی دریایی ایالات متحده که مربی و شخصیت پدری نیت می شود. النا فیشر ، روزنامه نگار تحقیقی ، که شریک عاشقانه نیت می شود. و کلوئی فریزر ، ماجراجوی بی پروا که نقش النا را بازی می کند.

  پس از سال ها تاخیر در پروژه فیلم ، فلایشر در ژانویه 2020 به عنوان کارگردان قرارداد امضا کرد و با وجود تاخیرهای بیشتر توانست فیلمبرداری را در اکتبر گذشته به پایان برساند. به دلیل همه گیری مداوم. تام هالند گفته است که این فیلم یک پیش درآمد خواهد بود و از Uncharted 4: A Thief's End الهام می گیرد. در خط داستانی آن بازی ، ما به اتفاقاتی که چندین سال قبل از وقایع بازی اول رخ داده است ، اشاره می کنیم. نیت و برادرش سام به پاناما می روند تا گنج گمشده دزد دریایی به نام هنری اوری را جستجو کنند و با رفیع آدلر ، رقیب گنج یاب و تاجر ، متحد می شوند. ظاهراً سام در این ماجراجویی کشته می شود. src = "https://techbord.com/picsbody/2110/6735-1.jpg" alt = "https://techbord.com تام هالند در تریلر Uncharted یک شکارچی ثروتمند جوان است" srcset = "https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads /2021/10/uncharted1.jpg 2x "> بزرگنمایی/مارک والبرگ در اصل برای نقش نیت دریک در نظر گرفته شده بود ، اما از این نقش خارج شد. بنابراین او به جای مربی ناتی ، سولی ، بازی می کند. YouTube/Sony Pictures

  پانزده سال پس از وقایع https://arstechnica.com/gaming/2011/10/uncharted-3-review/Uncharted 3: Drake's Deception، Sam برای دیدن نیت ، که اکنون با النا ازدواج کرده است ، ظاهر می شود و برادر خود را متقاعد می کند تا در آخرین شکار گنج به او کمک کند. زندگی سام در خطر است: یا برادران گنج اوری را پیدا می کنند ، یا سام توسط ارباب مواد مخدر هکتور آلکازار کشته می شود. خط داستانی همچنین شامل اطلاعات بیشتری در مورد پشتوانه برادران دریک است: مادر مورخ آنها درباره فرزندان دریک نظریه ای داشت و هنگامی که آنها با قانون مشکل پیدا کردند ، برادران نام خانوادگی خود را به افتخار او به دریک تغییر دادند.

  به نظر می رسد که تعدادی از آن عناصر داستانی در فیلم فلایشر حفظ شده اند ، اگرچه در تریلر از اکتشافات فردیناند ماژلان (و نه گنج دزدان دریایی اوری) و گنج گمشده افسانه ای که احتمالاً با کاوشگر پرتغالی مرتبط است ، نام برده شده است. بر اساس فرض رسمی:

  بر اساس یکی از پرفروش ترین ، تحسین برانگیزترین مجموعه بازی های ویدیویی در تمام دوران ، Uncharted مخاطبان را با ناتان دریک (تام هلند) جوان خیابانی خیابانی آشنا می کند و اولین فیلم خود را به نمایش می گذارد ماجراجویی در جستجوی گنج با شریک عاقل ویکتور "سولی" سالیوان (مارک والبرگ). در حماسه ای ماجراجویی اکشن که سراسر جهان را در بر می گیرد ، این دو در جستجوی خطرناک "بزرگترین گنجی که هرگز پیدا نشده است" می روند و در عین حال سرنخ هایی را دنبال می کنند که ممکن است منجر به برادر طولانی مدت ناتان شود.

  واقعیت جالب: والبرگ در ابتدا در حال بازی در نقش ناتان دریک بود ، اما ساخت فیلم آنقدر طول کشید ، او از این نقش پیر شد. سوفیا تیلور علی نقش کلویی فریزر را بازی می کند ، او همچنین علاقه دریک در این فیلم خواهد بود. آنتونیو باندراس نقش یک رقیب "گنج یاب بی رحم" را بازی می کند - احتمالاً راف آدلر ، اگرچه در تریلر به ارتباط خانوادگی وی با "خانه مونکادا" اشاره شده است. تاتی گابریل نقش شخصیتی به نام برداک را بازی می کند که ممکن است معادل فیلم نادین راس ، مزدور آفریقای جنوبی در Thief's End باشد که برای Rafe کار می کند. در جدیدترین لیست بازیگران بازی هیچ کس نقش النا فیشر را ذکر نکرده است ، اما این بدان معنا نیست که او ظاهر نخواهد شد. نام سام چند بار در تریلر ذکر شده است ، بنابراین شاید ما هم او را ببینیم.

  قرار است Uncharted در 18 فوریه 2021 روی پرده سینماها برود. Netflix و Disney پس از پایان فیلم حق پخش را خریداری کرده اند اجرای آن در تئاتر است.

  فهرست بندی تصویر توسط YouTube/Sony Pictures

خبرهای دیگر از بازی