تاریخ عرضه Call of Duty: Modern Warfare II ۲۸ اکتبر است

چه اتفاقی افتاده؟ در روز سه‌شنبه، توسعه‌دهنده Infinity Ward یک ویدیوی تیزر منتشر کرد که تاریخ راه‌اندازی نسخه اصلی بعدی در مجموعه Call of Duty را نشان می‌دهد: 28 اکتبر 2022. این کلیپ همچنین برخی از آثار هنری کلیدی CoD: Modern Warfare II را برجسته می‌کند و شامل یک عکس می‌شود. اشاره به \"J-8-22\" که می تواند به یک گیم پلی در 8 ژوئن اشاره کند.

این یک روز قبل از آن است که جف کیگلی میزبان فستیوال بازی تابستانی از لس آنجلس باشد.

MWII دنباله Call of Duty: Modern Warfare است. بازی 2019 که راه‌اندازی مجدد نسخه اصلی Modern Warfare از سال 2007 بود. Activision Blizzard در گزارش درآمد خود در 25 آوریل اعلام کرد که راه‌اندازی مجدد 2019 موفق‌ترین عنوان Call of Duty تا به امروز بوده است. این شرکت اضافه کرد که ورود امسال پیشرفته‌ترین تجربه در تاریخ فرنچایز خواهد بود.

techbord.com تاریخ عرضه Call of Duty: Modern Warfare II ۲۸ اکتبر است

techbord.com تاریخ عرضه Call of Duty: Modern Warfare II ۲۸ اکتبر است

در مدت کوتاهی پس از انتشار تیزر، CharlieIntel گفت که فایل‌های Vanguard فاش شده به سه نسخه برای MWII اشاره می‌کنند: یک نسخه استاندارد، یک نسخه متقاطع بسته نرم افزاری و نسخه طاق. داده‌ها همچنین به پشتیبانی از کنسول‌های فعلی و نسل آخر از جمله PS4 و PS5 و همچنین Xbox One و Xbox Series به‌علاوه رایانه شخصی اشاره می‌کنند.

همانطور که CharlieIntel به درستی تاکید کرده است، منطقی نیست توسعه‌دهنده کنسول‌های نسل آخر را در این مرحله کنار می‌گذارد، زیرا بازیکنان زیادی هنوز از آنها استفاده می‌کنند. علاوه بر این، سیستم‌های نسل فعلی به سختی به دست می‌آیند، به عبارت ساده، پایه نصب هنوز وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *