">

خبر

 • تک بورد - تاد هوارد سرانجام آماده است برخی جزئیات Starfield را به اشتراک بگذارد

  تاد هوارد سرانجام آماده است برخی جزئیات Starfield را به اشتراک بگذارد
  18 روز و 15 ساعت قبل

  "300 سال پیش" اکنون ، "آخرین کاوشگران فضا" نیز س questionsالات عمیق را کشف می کنند.

  ویدیوی تبلیغاتی "Into the Starfield". خواندن بیشتر Starfield نشان می دهد: در 11 نوامبر 2022 ، به طور انحصاری برای رایانه های شخصی ، Xbox Series X / S [به روز شده] در آخر هفته ، Bethesda اولین تریلر پیش ساخته از Starfield را فاش کرد و نگاهی اجمالی به یک بازی به ما می دهد این از سال 2018 به عنوان چیزی بیشتر از یک عنوان عمومی وجود داشته است. در حالی که این تریلر جوی به طور م moodثر خلق و خوی را ایجاد می کند و اشاره به جهان گسترده تری از Starfield دارد ، اما جزئیات مربوط به نحوه کار آن جهان یا نقش خاص بازیکن در آن را ارائه می دهد خواهد بود.

  خوشبختانه ، تاد هوارد و تیم بتسدا از طریق مصاحبه با واشنگتن پست و تلگراف جزئیات بیشتری درباره این امتیاز ارائه داده اند. در آن مصاحبه ها ، هاوارد درباره تنظیم "300 ساله" استارفیلد در آینده بحث می کند ، و او می گوید تیم تلاش زیادی کرده است تا تاریخچه "هر دهه چه اتفاقی می افتد" را ترسیم می کند که بشریت را از این به بعد جلب می کند. این نوع توجه به جزئیات یک موضوع تکراری در مصاحبه های جدید هوارد بود. "ما با دنیا شروع می کنیم و س questionsالاتی از این قبیل ، آنها چه می خورند؟ با چه چیزی می نویسند؟ چگونه کتاب های خود را سفارش می دهند؟" هوارد به تلگراف گفت. وی همچنین اشاره کرد که "ما می خواهیم بدانیم همه دکمه ها چه کاری انجام می دهند" در صفحه کنترل پیچیده نشان داده شده در تریلر. "ما همه دکمه ها را مدل می کنیم ... فکر می کنم هر دکمه در کشتی برچسب گذاری شده است." این بدان معنا نیست که بازیکنان لزوماً وظیفه کلمه زدن همه این ضامن ها را بر عهده خواهند داشت ، اما خوب است بدانید که کسی به آنها فکر می کند. به عنوان "پانک ناسا". هوارد گفت ، سبک اولین تریلر استارفیلد ادای احترامی صریح به ظاهر و احساس ناسا از دوران فرود فضایی 1969 است. وی همچنین به علاقه دیرینه خود در سفرهای فضایی که ریشه در رسانه های علمی تخیلی دارد که در دهه 1970 با آنها بزرگ شد ، فراخواند: پیشتازان ستاره ای ، جنگ ستارگان و بلاستار گالاکتیکا.

  چرا ما اینجا هستیم؟

  هوارد علاوه بر اکتشاف و / یا تسخیر ساده ، به برخی مضامین سرگرم کننده بازی اشاره کرده است. "وقتی به آسمان نگاه می کنید ، این محرک وجود دارد که می دانید چه چیزی در آنجا وجود دارد؟" او به پست گفت. "آیا ما تنها هستیم؟ منشأ فضا و زمان و همه آن چیزها چیست؟ دین در برخی از موارد نیز چه نقشی دارد؟ بنابراین ، ما با برخی از س questionsالات بزرگ روبرو می شویم. من فکر می کنم یک بازی مانند این خوب است مکانی برای انجام این کار. "

  تبلیغات

  " ما وارد علم می شویم ، به دین وارد می شویم " "من واقعاً لذت می برم که به این سوالات بزرگ فکر می کنم. من آنها را در دیگر اشکال سرگرمی می بینم و فکر می کنم ما یک روش منحصر به فرد برای ارائه آن با بازی مثل این داریم ، جایی که شاید همه جواب ها را نداشته باشیم اما فکر می کنم خوب است که مردم به فکر فرو روند. "

  به طور مثبت تر ، بازی به عنوان عضوی از صورت فلکی ،" آخرین گروه کاوشگران فضایی "که به سمت کیهان حرکت می کند ، روی بازیکن متمرکز خواهد شد. هاوارد گفت: "وقتی نوبت به ساختار بازی می رسد ،" این به نوعی مانند Skyrim است ... جایی که شما می خواهید همان چیزی باشید که می خواهید باشید و سپس جناح های مختلفی وجود دارد که می توانید به آنها بپیوندید و مسیر خود را واقعاً تراشیدید. بازیکنان می توانند از همان ابتدا پس زمینه خاصی را برای شخصیت خود انتخاب کنند و بر اساس نوشته واشنگتن پست "شخصی که بر چگونگی اتفاقات بازی تأثیر می گذارد" گزینه های شخصی سازی را انتخاب کنند.

  خواندن بیشتر هر پیش پرده و اعلامیه از ویترین E3 مایکروسافت و بتسدا ویدئوی تبلیغاتی "Into the Starfield" در بسیاری از موضوعات مشابه مصاحبه های هوارد شاعرانه می شود و این هدف را بیان می کند که بازیکنان "کسانی هستند که شما می خواهید ، به جایی که می خواهید بروید ، داستان های ما را تجربه کنید و جعل کنید" خودت " این ویدئو همچنین شامل یک تخم مرغ عید پاک جذاب در قالب یک یادداشت در جهان است که در رایانه یکی از توسعه دهندگان با علامت 0:57 قابل مشاهده است. همانطور که توسط GamesRadar رونویسی شده است ، این یادداشت به گیرنده در مورد مشکلات مربوط به دزدی دریایی بین ستاره ای هشدار می دهد ، و به نظر می رسد نام برخی از جناح ها و ارگان های حاکمیتی است که در بازی ارائه می شوند.

  آیا این نشت دقیقی از قطعه ای از مطالب درونی جهان است (خواه عمدی یا ناخواسته)؟ یا آیا بتسدا به سادگی یک کار جعلی در دست انجام را برای بینندگان وسواس توجه جمع کرده است. ما امیدواریم که در تاریخ برنامه ریزی شده 11 نوامبر 2022 استارفیلد ، که هوارد به Post گفت: "ما از تاریخ اطمینان داریم. در غیر این صورت ، ما آن را اعلام نمی کنیم."

  هنر مفهومی Starfield. هنر مفهومی Starfield. هنر مفهومی Starfield. هنر مفهومی Starfield. هنر مفهومی Starfield. هنر مفهومی Starfield. هنر مفهومی Starfield. اشاره ای به سطح شخصی سازی شخصیت استارفیلد. اشاره ای به سطح شخصی سازی شخصیت استارفیلد. اشاره ای به سطح شخصی سازی شخصیت استارفیلد.

خبرهای دیگر از بازی کردن