خبر

 • تک بورد - تأیید ESA: E3 2021 رویدادی فقط به صورت آنلاین خواهد بود که برای همه شرکت کنندگان رایگان است

  تأیید ESA: E3 2021 رویدادی فقط به صورت آنلاین خواهد بود که برای همه شرکت کنندگان رایگان است
  21 روز و 9 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: انتظار می رود E3 2021 در 13 ژوئن با سه روز پخش محتوای آغاز شود و به دنبال آن "تجربه مصرف کننده" از طریق برنامه E3 ارائه شود. با این وجود ، بدون وجود عنصری حضوری ، سخت تر خواهد بود که ESA شرکت های بازی سازی را متقاعد کند که هزینه زیادی را برای شرکت در این جشن پرداخت کنند. این امر به ویژه این روزها که دیگر بازیکنان مهم مانند سونی و نینتندو از قبل نمایش های خود را برگزار می کنند ، بد

  در اوایل ماه مارس آموختیم که قسمت 2021 نمایشگاه الکترونیکی سرگرمی (E3) دارای عنصر حضوری نیست. این منجر به شایعاتی مبنی بر اینکه ممکن است نوعی عنصر پرداختی به E3 امسال اضافه شود ، اما به نظر نمی رسد که چنین باشد.

  سخنگوی ارگان برگزار کننده ، انجمن نرم افزار سرگرمی (ESA) ) ، در بیانیه صادر شده به Video Games Chronicles گفت که هیچ عنصری در E3 2021 وجود نخواهد داشت که پشت یک کارت پرداخت یا کارت پرداخت باشد.

  هنوز ، به نظر می رسد شایعات در مورد یک نکته حداقل طبق گفته یک شرکت بزرگ بازی سازی VGC که صحبت کرد ، ایده paywall بسیار واقعی بود و می توانست با هزینه 35 دلار برای یک "بسته حق بیمه" ارائه شود.

  نمایش دیجیتال 203 E3 یک رویداد رایگان برای همه شرکت کنندگان. ما بسیار خوشحالیم که خیلی زود همه اخبار واقعی این رویداد را در اختیار شما قرار می دهیم. https://t.co/HzTzaQEosx

  - E3 (@ E3) 1 آوریل 2021

  حساب رسمی E3 در توییتر گفت که آنها منتظر فرصتی برای "پر کردن همه موارد شما هستند" خیلی زود خبر واقعی این رویداد است. "

  اعتبار مستربین rafapress

خبرهای دیگر از بازی