techbord.com تأیید شده: تمام بازی های Xbox ، Xbox 360 و Xbox One در زمان راه اندازی در سری X قابل پخش هستند

در حالی که برنامه های Sony برای سازگاری معکوس در پلی استیشن 5 تا حدودی طاقت فرسا است ، مایکروسافت بسیار جسورانه تر عمل کرده است. این شرکت قبلاً اعلام کرده بود که امیدوار است بتواند تک نسل بازی های Xbox را روی دستگاه های آینده Xbox Series X و S خود کار کند - نه فقط عناوین Xbox One. با این حال ، دقیقاً نحوه و زمان پخش شدن این بازی ها مشخص نبود.

خوشبختانه ، سرانجام پاسخ برخی از این س questionsالات طولانی ، با مجوز از توییت جدید مدیر پروژه Xbox جیسون رونالد ، فراهم شده است. رونالد می گوید ، پس از 500000 ساعت آزمایش بزرگ ، تیم او می تواند تأیید کند که نه تنها در مورد هر بازی Xbox در جهان در سری X و S قابل پخش است ، بلکه در روز عرضه نیز قابل پخش خواهد بود.

تا حدودی تعجب آور است - اینکه برخی از ویژگی های اصلی کنسول شروع به کار پس از راه اندازی کنند غیر معمول نیست. هنوز هم به نظر می رسد خدمه Xbox متعهد شده اند كه دلیل قانع كننده ای برای انتخاب تیم سبز از تیم آبی این نسل به مشتریان ارائه دهند. اگرچه پلی استیشن 5 با سازگاری محدود به عقب عرضه می شود ، اما در مقایسه با این حالت کمرنگ است.

برای واضح بودن ، این مورد سونی نیست ما نمی توانیم تصور کنیم که انجام این موفقیت برای تیم Xbox چقدر سخت بوده است و مطمئناً می توان ادعا کرد که ممکن است منابع آنها در جاهای دیگر بهتر خرج شده باشد.

بعد از 500K + ساعت آزمایش ، ما خوشحال می شویم که همه بازی های Xbox ، Xbox 360 و Xbox One که امروز در Xbox One قابل پخش هستند ، به جز موارد معدودی که به Kinect نیاز دارند ، به اشتراک می گذارند - و در هنگام راه اندازی ، Xbox S X | S را بهتر مشاهده و بازی خواهید کرد.

- جیسون رونالد (@ jronald) 28 اکتبر 2020

با این وجود ، مایکروسافت به یک دلیل قانع کننده برای بازیکنان رایانه شخصی احتیاج داشت ، به ویژه برای تهیه پول برای کنسول آینده خود (از آنجا که تمام سری X را دریافت می کند) به هر حال منحصر به فرد) و این ممکن است همین باشد.

بازیهای Kinect در اینجا تنها استثنا هستند: آنها در سری X کار نخواهند کرد. جای تعجب نیست ، از آنجا که این لوازم جانبی در واقع هرگز مورد استفاده قرار نگرفت به هر حال خاموش است.

به طور قابل توجهی ، رونالد ادعا می کند که بازی های نسل گذشته همچنین در سری X "بهتر به نظر می رسند و بازی می کنند" ، اما این سخت است قرص برای بلعیدن. بسیاری از بازی های قدیمی دارای قاب های محدود و موتورهای قدیمی هستند ، بنابراین ما مطمئن نیستیم که چگونه ممکن است تجربه سری X به طور قابل ملاحظه ای نرم تر باشد. طبیعتاً تعداد انگشت شماری از عناوین cross-gen Xbox One را که بعدی می شوند ، حساب نمی کنیم. بهینه سازی -gen.

به هر حال ، این خبر کلی خوبی برای طرفداران مایکروسافت است. اگر مجموعه ای از بازی های قدیمی Xbox را در اطراف خود دارید ، قبل از راه اندازی Xbox Series X در 10 نوامبر سال 2020 ، آنها را غبارروبی کنید.

تأیید شده: تمام بازی های Xbox ، Xbox 360 و Xbox One در زمان راه اندازی در سری X قابل پخش هستند
gaming/تأیید-شده-تمام-بازی-های-xbox-xbox-360-و-xbox-one-در-زمان.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com واتس اپ تماس صوتی و تصویری یک به یک را به برنامه دسک تاپ خود اضافه می کند
techbord.com آمازون پس از شکایت به نظر می رسد هیتلر ، آرم را تغییر می دهد
techbord.com Square در حال خرید عمده سهام سرویس جریان Tidal به قیمت 297 میلیون دلار است
techbord.com تحلیلگر: خرید یک کارت گرافیک پیشرفته برای استخراج
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.