خبر

 • تک بورد - بیگانه بی دست و پا آلن تودیک تنها امید بشریت در تریلر Resident Alien S2 است.

  بیگانه بی دست و پا آلن تودیک تنها امید بشریت در تریلر Resident Alien S2 است.


  7 ماه قبل

  احتمالاً بشریت خراب شده است.
  یک موجود بیگانه (آلن تودیک) که در لباس یک پزشک شهری کوچک ظاهر شده است، باید در تریلر فصل دوم Resident Alien، دوستان انسانی جدید خود را از دست ارتش مهاجم هموطنان خود نجات دهد. درام تحسین شده SYFY بر اساس کمیک های Dark Horse ساخته شده توسط پیتر هوگان و استیو پارک هاوس. این جواهر سریال به راحتی فهرست بهترین نمایش‌های تلویزیونی سال 2021 ما را ثبت کرد.

  آلن تودیک به عنوان یک بیگانه که در فصل دوم سریال Resident Alien SYFY بر روی زمین سقوط می کند، بازگشته است.

  (برخی اسپویل برای S1 در زیر.)

  همانطور که قبلاً نوشتم، بیگانه Tudyk (با نامی غیرقابل تلفظ) هویت (و شکل) کوچک به خود می گیرد. دکتر شهر هری واندرسپیگل، و به سرعت در حال تحقیق در مورد یک قتل محلی است. ماموریت هری این است که نسل بشر را به نفع این سیاره از بین ببرد، اما هر چه زمان بیشتری را در شهر کوچک پاتینس، کلرادو می گذراند، خود را در تصمیم خود متزلزل می بیند.

  ادامه مطلب

  TV Technica 2021: برنامه های مورد علاقه ما و پرخوری های ما به ما کمک کرد تا با خستگی همه گیر مبارزه کنیم

  هری توسط Asta Twelvetrees (سارا تامکو) کمک می کند، که او را در نکات اولیه اجتماعی آموزش می دهد. او توسط پسر جوانی به نام مکس (جودا پرهن)، تنها کسی در شهر که می تواند شکل واقعی هری را ببیند، عذاب می دهد. (تلاش‌های هری برای کشتن مکس برای محافظت از هویت بیگانه‌اش به طرز خنده‌داری بی‌نتیجه است، و تمسخر متقابل آنها در نهایت جای خود را به تنش شدید می‌دهد.)

  همچنین مایک (کوری رینولدز)، کلانتر بسیار ناامن شهر نیز وجود دارد که اصرار دارد که او را بیگ بلک خطاب کنند، و معاون طولانی مدت او، لیو (الیزابت بوون)، که بسیار شایسته تر از آن چیزی است که مایک فکر می کند. صاحب بار محلی دارسی (آلیس وترلوند) یک اسکی باز سابق المپیک است که پس از یک مصدومیت پایان کار به خانه بازگشت. او و جولیا (جنا لامیا)، که صاحب سالن بولینگ است، برای جلب توجه عاشقانه هری (بیهوده) رقابت می کنند. و البته ماموران دولتی هم هستند که می دانند یک فضاپیمای بیگانه در جایی فرود آمده است و در جستجوی هری نیز هستند.

  یک <b>بیگانه</b> در نیویورکبزرگ کردن / یک بیگانه در نیویورکYouTube/SYFY

  در چند قسمت آخر S1، Asta راز هری را زمانی کشف کرد که او آنقدر زخمی شده بود که نمی توانست ظاهر انسانی خود را حفظ کند. (او در تلاش برای بازیابی دستگاه انسان کش روز قیامت خود مجروح شد.) او جان او را نجات داد و در پایان فصل، او لطف کرد و آستا و مکس را از دست ماموران دولتی نجات داد. آستا او را متقاعد کرد که بشریت را نکشد، و او با سفینه فضایی تعمیر شده خود به پرواز درآمد تا از شر دستگاه در فضا خلاص شود - فقط متوجه شد که مکس در عرشه ذخیره شده است.

  تریلر S2 با بیدار شدن هری باز می شود. در بیمارستان، پس از آسیب جدی به سر - بدون شک نتیجه هر اتفاقی که با دستگاه روی سفینه فضایی او افتاد. وقتی دکتر از او می پرسد که او کیست، او پاسخ می دهد: "من یک بیگانه هستم. من اینجا هستم تا همه را بکشم." این از نظر فنی یک بیانیه درست است، اما به احتمال زیاد موردی نیست که به خوبی با دکتر همراه شود. به زودی او به صبر باز می گردد و با یک مهمانی غافلگیرکننده توسط مردم شهر استقبال می شود، که او با عدم ظرافت اجتماعی معمول خود پاسخ می دهد.


  تگ ها:

  بیگانه , تودیک , تنها , امید , بشریت , تریلر , resident , alien , است.


  v 45
خبرهای دیگر از بازی