خبر

 • تک بورد - بیش از 200 شرکت بازی سازی چینی متعهد می شوند از قوانین سختگیرانه جدید صنعت بازی این کشور پیروی کنند

  بیش از 200 شرکت بازی سازی چینی متعهد می شوند از قوانین سختگیرانه جدید صنعت بازی این کشور پیروی کنند
  1 روز و 7 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ چین به تازگی قانونی وضع کرده است که میزان زمان مجاز برای گذراندن افراد زیر سن قانونی در بازی های آنلاین را به شدت محدود می کند و در عین حال ناشران را ملزم می کند تا از رعایت آنها اطمینان حاصل کنند. در حال حاضر ، گروهی از 213 شرکت بازی سازی مستقر در چین متعهد شده اند که از این قوانین به طور کامل پیروی کنند.

  این مجموعه شرکتها ، معروف به CGIGC ، تعهد خود را در قالب یک پست خبری طولانی در وب سایت رسمی CGIGC صادر کردند. از آنجا که پست به زبان چینی است و Google Translate نتوانسته آن را به انگلیسی تبدیل کند ، نمی توانیم آن را کلمه به کلمه در اینجا نقل قول کنیم. با این حال ، ما توانستیم به اندازه کافی درک کنیم تا برخی از نکات اصلی را در اینجا خلاصه کنیم.

  در درجه اول ، CGIGC وعده همکاری با دولت در تقویت "بازی ضد اعتیاد بازی " را می دهد که در سالهای اخیر پیگیری کرده است. CGIGC با ایجاد محدودیت زمانی و اجرای "گواهینامه نام واقعی" ، علاوه بر تقویت فناوری تشخیص چهره ، معتقد است که می تواند بازی های ویدئویی را در جوانان چین تضعیف کند.

  https://techbord.com بیش از 200 شرکت بازی سازی چینی متعهد می شوند که از قوانین جدید صنعت بازی در این کشور پیروی کنند

  CGIGC همچنین متعهد می شود "در برابر محتوای نامطلوب " مقاومت کند ، از جمله محتوای مستهجن سیاسی ، نیهیلیستی یا "ناپسند ". همچنین از مکانیک بازی و ویژگی هایی که باعث می شود بازیکنان بیش از حد هزینه کنند و "افراط کنند " اجتناب می کند ، که با توجه به موفقیت شگفت انگیز مکانیک "gacha " ، جعبه های غارت و سایر سیستم های کوچک معامله مانند قمار ، معامله بزرگی است.

  علیرغم کلمات مطمئن آنها ، باید دید آیا غول های بازی چین قادر خواهند بود از قوانین جدید دولت در صنعت پیروی کنند یا نه. اگر آنها این کار را انجام دهند ، می توانیم مطمئن باشیم که تأثیرات تا حدی در سطح جهانی احساس می شود. Tencent بزرگترین ناشر بازی های ویدئویی در جهان است و سهام آن در بسیاری از شرکت های غربی ، از جمله توسعه دهنده Epic و League of Legends Riot Games ، فقط چند نفر است.

  در حالی که امیدواریم این قوانین در نهایت از بین برود ، در حال حاضر به احتمال زیاد به نظر نمی رسد. چین به وضوح متعهد به مبارزه با آن چیزی است که از آن به عنوان یک اپیدمی مشکل ساز بازی های ویدئویی یاد می کند: بیشتر و بیشتر جوانان ترجیح می دهند زمان خود را در قلمرو دیجیتال بگذرانند تا در دنیای واقعی. این کشور احتمالاً تا زمانی که به اهداف خود نرسد ، جنگ صلیبی خود را متوقف نخواهد کرد.

خبرهای دیگر از بازی