خبر

 • تک بورد - بیش از نیم میلیون بازیکن دنیای جدید آمازون را در کمتر از یک ماه پس از راه اندازی ترک کرده اند

  بیش از نیم میلیون بازیکن دنیای جدید آمازون را در کمتر از یک ماه پس از راه اندازی ترک کرده اند
  5 روز و 19 ساعت قبل

  اکثر بازی‌ها شاهد کاهش تعداد بازیکنان خود در هفته‌های پس از انتشار هستند، اما به ندرت ارقامی به بزرگی آنچه دنیای جدید آمازون تجربه می‌کند، مشاهده می‌شود. بر اساس گزارش ها، MMO از زمان ورود در 28 سپتامبر، هر هفته 135000 بازیکن را خونریزی می کند، که حدود نیم میلیون نفر بازی را ترک می کنند.

  New World پیش از انتشار، بازی شماره دو در فهرست بیشترین علاقه مندی های Steam بود. این پیش بینی چند روز پس از راه اندازی منعکس شد، زمانی که تعداد بازیکنان همزمان به 913027 رسید، اما همانطور که آمار Steamcharts نشان می دهد، از آن زمان همه چیز به سرعت در حال کاهش بوده است.

  فوربز بر اساس ارقام مربوط به هر بازیکن قبلی این موضوع را بررسی کرد. روز یکشنبه، تعداد افرادی که به طور همزمان New World بازی می کنند حدود 135000 نفر در هر هفته کاهش یافته است. خبر خوب این است که به نظر می رسد روند کاهشی است، البته فقط اندکی: یکشنبه گذشته به بیش از 404000 بازیکن رسید، در حالی که یکشنبه قبل 508000 بازیکن بود.

  https://techbord.com بیش از نیم میلیون بازیکن دنیای جدید آمازون را در کمتر از یک ماه پس از راه اندازی ترک کرده اند

  علی رغم با محبوبیت اولیه، New World به بررسی هایی رسید که از متوسط ​​تا بسیار خوب متغیر بودند. PC Gamer گفت که PvE غم انگیز و دنیای خسته کننده آن را مهار می کند و PCGamesN از طراحی ناامیدکننده و خسته کننده تلاش انتقاد کرد. امتیاز کاربر تنها 4.6 در متاکریتیک است، در حالی که 74 درصد از بررسی های خوب Steam به آن امتیاز عمدتاً مثبت می دهد.

  علاوه بر یافتن ایرادات در طراحی بازی، بازیکنان از New World شکایت کرده اند. بسیاری از اشکالات، از جمله یکی که اجازه تولید طلای بی‌نهایت را می‌دهد، آمازون را وادار کرد تا کنترل‌های اقتصادی دنیای جدید را برای جلوگیری از این اشکال تعطیل کند.

  ما شاهد از دست دادن چندین بازی بودیم که نگران‌کننده بود. تعداد بازیکنانی که پس از راه‌اندازی فقط برای آن‌ها بازمی‌گردند، پس از اصلاح/به‌روزرسانی بازی و دریافت محتوای اضافی، No Man's Sky برجسته‌ترین نمونه است. از آنجایی که این یک MMO است، دنیای جدید احتمالاً 12 ماه دیگر تجربه بسیار متفاوتی خواهد داشت. آمازون فقط امیدوار است که تا آن زمان تعداد بازیکنان کافی باقی بماند.

خبرهای دیگر از بازی