خبر

 • تک بورد - بیشتر از FarmVille: چرا Take-Two ۱۲.۷ میلیارد دلار برای Zynga پرداخت می کند؟

  بیشتر از FarmVille: چرا Take-Two ۱۲.۷ میلیارد دلار برای Zynga پرداخت می کند؟


  12 روز و 1 ساعت قبل

  قیمت ثبت رکورد ورود فوری به بازار عظیم بازی‌های موبایل را ارائه می‌دهد.
  ناشر بزرگ بازی‌های کنسولی Take-Two غول بازی‌های اجتماعی و موبایلی Zynga را به مبلغ 12.7 میلیارد دلار نقد و سهام خریداری کرده است که بزرگترین خرید یک شرکت بازی است. در تاریخ.

  مطالعه بیشتر

  FarmVille—بله، نسخه اصلی—بالاخره در حال نابودی است که اگر آشنایی شما با Zynga محدود به بازی های FarmVille، CityVille و دیگر بازی های Zynga باشد، ممکن است قیمت مضحکی به نظر برسد. که بر مد "بازی های اجتماعی" در اوایل دهه 2010 مسلط شد (و منجر به خلق کتاب های عالی شد، اگر خودم بگویم). اما در حالی که FarmVille اصلی فقط تا سال 2010 لنگید، Zynga با صرف میلیاردها دلار برای خریدهایی مانند Gram Games (1010) و Small Giant Games (Empire & Puzzles) در سال 2018 و همچنین Peak با موفقیت به یک نیروگاه معمولی بازی های موبایل تبدیل شد. بازی‌های (Toon Blast) و Rollic (Go Knots 3D) در سال 2020. سال گذشته، این شرکت حتی با خرید استودیوی Torchlight Echtra Games وارد بازی‌های رایانه‌های شخصی شد.

  با آن شرکت‌هایی که زیر چتر Zynga گرد هم آمده‌اند، این شرکت اکنون بیش از 168 میلیون کاربر ماهانه جذب می‌کند در حالی که در آخرین سه ماهه گزارش 706 میلیون دلار درآمد داشته است.

  تطابق عجیب و غریب برای سازنده بازی های کنسولی با بودجه کلان مانند Take-Two. اما این خرید راهی ساده به Take-Two می‌دهد تا سری‌های کنسول‌های بزرگ و شناخته‌شده‌اش از جمله Grand Theft Auto، Red Dead Redemption، Civilization، Borderlands، BioShock، Kerbal Space Program و بازی‌های 2K Sports را در مقابل یک بازی بزرگ به دست آورد. مخاطبان پخش کننده های موبایل.

  "Take-Two دارای کاتالوگ گسترده ای از عناوین کنسول ها و رایانه های شخصی موفق تجاری و انتقادی با جوامع درگیر و وفادار از بازیکنان است، و فرصت معناداری برای ایجاد بازی های موبایل و کراس های جدید وجود دارد. این شرکت در بیانیه‌ای با اعلام این خرید می‌نویسد: تجربه‌های پلتفرمی برای بسیاری از این املاک. "نزدیک به 3000 کارمند Zynga شامل توسعه دهندگان تلفن همراه بسیار با استعداد هستند، که راه را برای Take-Two برای تسریع این ابتکار استراتژیک و معرفی ویژگی های فکری نمادین خود در سریع ترین پلت فرم در حال رشد در صنعت هموار می کند."

  تبلیغات نسخه موبایلی emGrand Theft Auto Online/em بسیار محبوب می‌تواند به سرعت هزینه خرید <b>Zynga</b> را به تنهایی <b>پرداخت</b> کند...بزرگ‌نمایی / نسخه موبایلی از Grand Theft Auto Online به سرعت می‌تواند هزینه خرید Zynga را بپردازد. خود...

  استراوس زلنیک، مدیرعامل Take-Two، این هم افزایی را در یک کنفرانس تلفنی صبح دوشنبه در مورد خرید، گسترش داد. او گفت: «شاید مهم‌تر از همه، ما با هم این توانایی را داریم که هم از نظر توسعه و هم از نظر انتشار، خلق عناوین جدید را بر اساس مالکیت معنوی اصلی Take-Two بهینه کنیم. "ما معتقدیم که بهترین مجموعه از مالکیت معنوی کنسول و رایانه شخصی را در تجارت سرگرمی تعاملی داریم و اساساً تقریباً به طور کامل از تلفن همراه و رایگان در سراسر جهان استفاده نمی شود. بهترین استودیوهای کلاس Zynga می توانند به ما در توسعه کمک کنند. این ویژگی."

  موبایل شوید یا تلاش کنید

  این به توضیح اینکه چرا Take-Two فکر می کند Zynga مناسب است کمک می کند. اما این لزوما به این معنی نیست که شرکت ارزش ارزش گذاری رکورد امروز را دارد.

  قیمتی که Take-Two امروز می پردازد نشان دهنده 64 درصد حق بیمه قابل توجهی نسبت به قیمت پایانی سهام Zynga در روز جمعه است و نشان می دهد که ناشر چقدر مشتاق است. به دست آوردن بخشی از بازار بازی های موبایل است. ارزش 12.7 میلیارد دلاری امروز از 10 میلیارد دلاری که برای سوپرسل سازنده کلش آف کلنز در سال 2016 و 7.5 دلاری که مایکروسافت برای Bethesda Softworks در سال 2020 پرداخت کرد، بیشتر است.

  آیا مجموعه عناوین محبوب موبایل Zynga واقعاً بیشتر از Doom، Fallout است؟ The Elder Scrolls و همه بازی های دیگر Bethesda با هم ترکیب شده اند؟ اگر به Take-Two کمک کند تا سال 2020 حتی بخش کوچکی از درآمد تخمینی 100 میلیارد دلاری بازی‌های تلفن همراه را جمع‌آوری کند.

  ادامه مطلب

  بازی‌های تلفن همراه. تسلط خود را تثبیت می کند، اکثر فروش های جهانی را به خود اختصاص می دهد برای بازیکنانی که در عصری بزرگ شده اند که کنسول های بازی و به خصوص بازی های رایانه شخصی بر فضا تسلط داشتند، درک اینکه بازی های موبایل چقدر سریع بازار جهانی را تسخیر کرده اند دشوار است. بسیاری از اینها به دلیل رشد شعله ور در آسیا است، جایی که رایانه های شخصی بازی رده بالا برای مدت طولانی برای بخش بزرگی از مردم غیرقابل قیمت بودند و کنسول های بازی از نظر تاریخی در بسیاری از کشورها به شدت محدود شده اند. به این ترتیب، بازی‌های رایگانی که روی میلیاردها گوشی هوشمند موجود در جیب مصرف‌کنندگان آسیایی اجرا می‌شوند، اکنون بخش عمده‌ای از درآمد بازی را تشکیل می‌دهند.

  با توجه به وسعت آن بازار، صرف میلیاردها دلار برای دستیابی سریع به بازی های موبایلی کاملاً طبیعی به نظر می رسد. برای شواهدی مبنی بر اینکه چقدر این جایگاه می تواند مهم باشد، به سراغ Activision Blizzard بروید. ناشر اصلی کنسول و بازی های رایانه شخصی در سال 2015 مبلغ 5.9 میلیارد دلاری را برای کینگ گیمز سازنده Candy Crush خرج کرد. این خرید در گذشته پیش بینی شده به نظر می رسد، زیرا King اکنون یک سوم از کل درآمدهای بیش از 2 میلیارد دلاری شرکت را در یک چهارم نشان می دهد. .

  تبلیغات emCall of Duty: Mobile/em در سال 2021 حدود 1 <b>میلیارد</b> <b>دلار</b> درآمد به ارمغان آورد که نشان می‌دهد بازار چقدر می‌تواند برای فرنچایزهای کنسول‌های معروف باشد.Enlarge / Call of Duty: موبایل در سال 2021 حدود 1 میلیارد دلار درآمد به ارمغان آورد که نشان می دهد چقدر ارزشمند است. بازار می تواند برای فرنچایزهای کنسول های بزرگ باشد.

  اکتیویژن سعی کرد با استفاده از نسخه تلفن همراه ساخته شده توسط پادشاه که در سال 2017 توسعه پیدا کرد، از این خرید استفاده کند. اما این پروژه از بین رفت و اکتیویژن به استودیو TiMi متعلق به Tencent رفت تا Call of Duty: Mobile را توسعه دهد. این پورت قرار است در سال 2021 بیش از 1 میلیارد دلار به ارمغان بیاورد، که ارزش بالقوه آوردن فرنچایزهای کنسول‌های قفسه‌ای را به بازار عظیم تلفن همراه در سرتاسر جهان نشان می‌دهد.

  به عبارت دیگر، درک خرید عظیم امروزی سخت است. اگر هنوز بازی های موبایل را به عنوان پسر عموی کوچک محدود بازار رایانه های شخصی و بازی های کنسولی تصور می کنید. در سال‌های اخیر، این رابطه تغییر کرده است: حتی غول‌های دنیای قدیمی بازی به دنبال راهی آسان برای استفاده از امتیازات خود در بازار عظیم تلفن همراه هستند.


  تگ ها:

  بیشتر , farmville: , take-two , ۱۲.۷ , میلیارد , دلار , zynga , پرداخت , کند؟


خبرهای دیگر از بازی