techbord.com بگذارید Reddit راهی پیدا کند تا Stadia در iOS اجرا شود

راه حل ها: اگر نمی توانید آنها را بزنید ، خودتان بسازید. یک کاربر Reddit راهی برای استفاده از Stadia در آیفون ابداع کرده است. به اندازه یک برنامه رسمی Stadia ایده آل نیست اما حداقل در حال حاضر محدودیت های اپل را برطرف می کند.

Redditor Zach Knox (u / znknox) یک برنامه مرورگر به نام Stadium در فروشگاه App اپل منتشر کرده است. پس از نصب ، پس از چند تغییر در تنظیمات و تأیید اعتبار حساب ، مرورگر در صفحه اصلی Stadia شروع به کار می کند. ناکس می گوید هیچ کد رهگیری یا تبلیغاتی برای این برنامه وجود ندارد ، اما بخاطر داشته باشید این نرم افزار شخص ثالث با خطرات ذاتی است که توسط اپل برطرف می شود.

Redditor دوم که می رود توسط u / GrayBayPlay قبلاً برخی Xcode ایجاد کرده است که کنترلر Xbox یا DualShock 4 را با Stadia در حالت تمام صفحه ادغام می کند. ناکس از الگوریتم های کنترل کننده Grey در استادیوم استفاده کرد. از آنجا که کد کنترل کننده از برخی API های اختصاصی iOS14 استفاده می کند ، کاربران می خواهند قبل از استفاده از برنامه ، آیفون خود را کاملاً به روز کنند.

کد کنترل کننده GrayBayPlay که در پیش نمایش Xcode اجرا می شود ، مشابه آنچه برنامه Stadium ارائه می دهد است. شما.

اپل برای انتشار برنامه های Stadia و xCloud در App Store به گوگل و مایکروسافت این امکان را داده است ، اما محدودیت های باغچه های دیواری توسعه را ممنوع کرده است. مایکروسافت گفت که قوانین کوپرتینو "تجربه بدی برای مشتریان" ایجاد می کند ، به طور خاص ، سیستم عامل های بازی ابری باید بازی های خود را به صورت جداگانه برای "بررسی" در App Store منتشر کنند. انجام این کار آسان تر از انجام است وقتی که بازی های شما سرور و نه خود دستگاه را خاموش می کند. بنابراین توسعه یک برنامه xCloud برای iOS متوقف شده است.

با توجه به مبارزات اخیر اپل با Epic و دیگران ، قوانین "بازبینی " آن احتمالاً اطمینان حاصل می کند که 30٪ کاهش از فروش بازی. در هر صورت مشخص نیست که آیا گوگل یا مایکروسافت هرگز برنامه های بازی ابری را روی دستگاه های اپل منتشر می کنند مگر اینکه کوپرتینو محدودیت های خود را شل کند. در همین حال ، ممکن است راهکارهایی برای خلاقیت هایی مانند ناکس و GrayBayPlay انجام شود ، این کار تا زمانی است که اپل چنین برنامه هایی را وصل کند.

اعتبار تصویر: DenPhotos

بگذارید Reddit راهی پیدا کند تا Stadia در iOS اجرا شود
gaming/بگذارید-reddit-راهی-پیدا-کند-تا-stadia-در-ios-اجرا.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com قطب شمال جانشین خمیر حرارتی مشهور MX-4 خود را راه اندازی می کند
techbord.com ال جی در حال بررسی ترک تجارت تلفن های هوشمند است
techbord.com Chrome 88 با ویژگی های امنیتی بهتر رمز عبور ، جستجوی برگه و موارد دیگر وارد بازار می شود
techbord.com باتری New StoreDot نوید وسایل نقلیه الکتریکی را می دهد که می توانند در عرض پنج دقیقه به طور کامل شارژ شوند
techbord.com بدون ترامپ برای آسانژ یا جاده ابریشم
techbord.com کاربران Apple M1 گزارش می دهند که محافظ صفحه نمایش macOS Big Sur بدون دلیل فعال شده و از آن خارج نمی شود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.