این انتظار طولانی و ناشی از بیماری همه گیر بود ، اما تریلر رسمی فصل دوم لا">

خبر

 • تک بورد - بچه های لاک در تریلر رسمی لاک و کلید S2 خوب نیستند

  بچه های لاک در تریلر رسمی لاک و کلید S2 خوب نیستند
  18 روز و 6 ساعت قبل

  "این جهان دارای پتانسیل های زیادی برای متولد شدن مجدد است. برای اداره شدن."
  این انتظار طولانی و ناشی از بیماری همه گیر بود ، اما تریلر رسمی فصل دوم لاک و کی بالاخره آمد. این اقتباس نتفلیکس از مجموعه کمیک های برنده جایزه است که توسط جو هیل نوشته شده و گابه رودریگز آن را تصویرسازی کرده است. در جمع بندی تلویزیونی پایان سال 2020 ما نوشتم که این مجموعه با موفقیت "خانه کلید افسانه ای و دنیای تاریک

  (فاش کننده های فصل اول در زیر.)

  در پی قتل وحشیانه پدرشان رندل (بیل هک ، بیگانه) ، اعضای بازمانده از خانواده لاک- مادر نینا (داربی استانچفیلد ، رسوایی) و سه فرزند ، تایلر (کانر جساپ ، سقوط آسمان) ، کینسی (امیلیا جونز ، دکتر هو) و بوده (جکسون رابرت اسکات ، IT و IT فصل دوم) - رسیدن به کیهاوس ، ماساچوست رندل خانه اجدادی کمی بعد از ورود ، بود ، کوچکترین خواهر و برادر ، یک کلید جادویی پیدا می کند ، و سپس یک کلید دیگر ، و دیگری ، هر کدام با قدرت خاص خود. کلیدها برای کسانی که به آنها حساس هستند زمزمه می کند - و البته ، Bode ، Tyler و Kinsey می توانند آنها را بشنوند.

  خواندن بیشتر

  سری لاک و کلید ارزش انتظار را داشت

  کلید Anywhere ، برای مثال ، به این معنی است که حامل می تواند هر دری را به هر مکانی که می تواند تجسم کند ، به یک درگاه تبدیل کند ، در حالی که کلید Matchstick-منحصر به سری Netflix-باعث ایجاد آتش می شود (و اگر کسی به اندازه کافی احمق باشد که آن را در بدن خود وارد کند) خودسوزی می کند. کلید شبح به روح دارنده اجازه می دهد بدن را ترک کند ، در حالی که کلید سر در پشت سر فرد قرار می گیرد تا افکار و خاطرات او را آشکار کند. اما این کلیدها همچنین خواهر و برادر را هدف موجودی اسرارآمیز قرار می دهند که به نام دوج (لیسلا د اولیویرا) نامیده می شود و می خواهد همه کلیدها را در اختیار داشته باشد - مخصوصاً کلیدی که به عنوان کلید امگا شناخته می شود ، که در سیاه اسرار آمیزی را باز می کند یک غار نزدیک.

  تبلیغات

  در طول فصل اول ، ما فهمیدیم که چرا رندل لاک از خانه اجدادی خود دور شده است: یک تراژدی دبیرستانی که دو دوست او را کشت. بیایید فقط بگوییم که "غرق شدن تصادفی" نیست که آنها را کشت ، بلکه مالکیت داج بر بهترین دوست لوکس لوکاس (فلیکس مالارد) رندل بود. رندل و دوستان باقی مانده اش سرانجام دوج را در چاه خانه زندانی کردند - تا اینکه الی (شری ساوم) ، در یک لحظه ضعیف ، سعی کرد لوکاس (اولین عشق او) را با کلید اکو برگرداند و در عوض دوج را بازگرداند.

  < با این وجود ، بچه های رندل در برابر دسیسه های زیاد دوج یک بازی بزرگ بودند. و آنها تصور می کردند که با موفقیت دوج را به خلأ پشت در سیاه و سفید انداخته و آن را پشت سر خود قفل کرده اند. اما بیش از هر چیز ، دوج یک حقه باز است. بچه ها از کلید هویت استفاده کردند تا الی شبیه دوج شود. بنابراین این الی فقیر است که خود را در این خلاء گرفتار می کند ، در حالی که دوج هویت گاب (گریفین گلاک) ، رقیب اسکاتلندی (پتریس جونز) را برای دلبستگی های کینسی به خود اختصاص داده است. (و فقط می توانم بگویم - واقعاً ، کینسی؟ شما اسکاتلند را با Gabe معاوضه می کنید؟)

  ده قسمت از فصل اول بیشتر قوس روایی اصلی کمیک ها را پوشش می داد ، اما تا حد زیادی کنار گذاشته شد از افسانه پس زمینه هنوز بسیاری از تاریخ و اساطیر غنی جهان برای کشف وجود دارد - برای مثال کلیدها از کجا آمده اند ، چه کسی آنها را ساخته است ، و چه کسی (یا چه) واقعاً دوج است. هیل و رودریگز در حال حاضر روی یک مجموعه شش تایی جدید ، کلید جنگ جهانی ، و همچنین مجموعه ای از داستان های کوتاه که در گذشته تنظیم شده است ، کار می کنند-به علاوه یک کمیک متقاطع لاک و کی/سندمن با محوریت کلید جهنم (حامل به طور خودکار لرد جهنم). فرضیه رسمی بسیار مبهم است: "با وجود خطر در کمین نزدیکتر از آنچه می دانند ، تایلر ، کینزی و بود با کشف عمیقتر قدرت و رمز و راز کلیدها ، اسرار خانوادگی بیشتری را فاش می کنند." اما مریدیت آویریل ، مجری نمایش سال گذشته به io9 گفت که فصل 2 برخی از آثار تاریخی پیرامون Key House و جعل کلیدهای جادویی را شامل می شود و آنچه را که با جادو اتفاق می افتد کشف می کند ، زیرا آخرین محصول کودکان لاک به بزرگسالی نزدیک می شود. "وقتی آنها به سن 18 سالگی نزدیک می شوند - سن زمانی که شما از روی سحر و جادو پیر می شوید ، به چه معناست؟" او گفت.

  تبلیغات

  تریلر پس از آنکه نینا در جریان حوادث تلخ فصل گذشته به پایان رسید ، در Alcoholics Anonymous باز می گردد. او با "چیزهایی که برای من معنی ندارند" دست و پنجه نرم می کند - به عنوان مثال ، همه اتفاقات ماوراء طبیعی فصل 1 ، که بزرگسالان به سرعت فراموش می کنند. ظاهراً نینا چند قطعه از خاطرات طولانی مدت دارد ، یا حداقل یک پیش بینی قوی دارد که شاید بچه ها خوب نیستند.

  این پیش بینی درست است. بود به خواهران و برادران خود می گوید: "فقط به این دلیل که ما چند کلید را پیدا کردیم ، فکر می کنیم همه چیز را می دانیم." تایلر به او اطمینان می دهد که حداقل آنها می دانند که دوج رفته است - به جز دوج اکنون گیب است که به کینزی نزدیک می شود. دوج/گیب می گویند: "این جهان دارای پتانسیل زیادی برای تولد دوباره است." "زمان آن رسیده است که کاری را که شروع کردم به پایان برسانم." ظاهراً این سازنده است که تصمیم می گیرد که آیا یک کلید "بزرگترین خیر یا بزرگترین شر" را به ارمغان می آورد. سه حدس در مورد اینکه کدام یک از Dodge/Gabe را انتخاب می کند. و مطمئناً به لطف نگاهی به چهره ای از فرماندهان کاپیتان جنگ انقلاب - ما به برخی از پیشینه های پیشین دست پیدا خواهیم کرد - به احتمال زیاد یک شخصیت تازه معرفی شده به نام فردریک گیدئون (کوین دوراند) ، که ددلاین هالیوود او را "یک دشمن خطرناک برای خانواده لاک. "

  فصل دوم پخش لاک و کی در Netflix در 22 اکتبر 2021 منتشر می شود.

  تریلر رسمی فصل 2 لاک و کی ، در 22 اکتبر 2021 به نتفلیکس می آید.

خبرهای دیگر از بازی