techbord.com به نظر می رسد Remaster بعدی EA 2010 's Need for Speed: Hot Pursuit باشد

چیزی که باید منتظر آن بود: طرفداران Hardcore Need for Speed ​​احتمالاً Hot Pursuit 2010 را به عنوان یکی از آخرین قسمت های عالی در مسابقات اتومبیلرانی به یاد می آورند که هنوز هم می تواند یکی دو چیز در مورد تعقیب پلیس را به جدیدترین مطالب ارائه دهد. از نظر EA ، این کلاسیک ده ساله برای یک remaster کاملاً به نظر رسیده است ، همان چیزی که در آخر هفته با آن بازیکنان را تحریک کرده است.

تعقیب و گریزهای پلیس پر سرعت و پرتحرک زمانی مشخصه بازی های Need for Speed ​​بود که در یک ثانیه شخصی سازی اتومبیل انجام می شد. اگر چه NFS: گرما و سرفه * NFS: Payback سعی کرد برخی از این جادوها را با گرافیک مدرن ، تعقیب پلیس و سفارشی سازی بسیار دقیق ، دوباره به دست آورد ، اما حالت های داستان به ظاهر بدون الهام ، صحنه های خسته کننده و دنیای باز کمرنگ آنها در نهایت نمی توانست آدرنالینی را که بازیکنان قبلاً در دهه 2000 از بازی های NFS تجربه کرده بودند ، تحویل نمی دهند.

با توجه به نیاز 2010 به سرعت: پیگیری داغ ، Criterion Games با ترکیب پلیس پر مخاطب NFS موفقیت کسب کرد تعقیب و گریز و اتومبیل های دارای مجوز رانندگی تصادفی به سبک Burnout. هیجان فرار از پلیس با سرعت شکستن گردن به همان اندازه سرگرم کننده بود که مظنونین را با استفاده از نوارهای سنبله ، پارازیت و شنت های خشونت آمیز پایین می کشید. بدون صحنه های برش غیر ضروری یا گفتگوی اجباری ، فقط مکالمه های رادیویی و آژیرهای رادیویی پلیس هیجان انگیز است.

5:10. چطور اینقدر سریع رفت؟ پنج ده راهی برای رفع این مشکل وجود دارد. https://t.co/EgohgMBxCy#Beat510 555555 11 00000 55 111 00 00 555555 ::: 11 00 00 555 11 00 00 555555 ::: 111 00000 pic.twitter.com / AlHbm1SRzs

- نیاز به سرعت (NeedforSpeed) 4 اکتبر 2020

با EA قرار دادن معیار برای مسئولیت حق رای دادن نیاز به سرعت ، طرفداران اکنون می توانند منتظر یک بازسازی شده از کلاسیک ده ساله باشند ، همانطور که در یک سری اعلامیه های رمزگذاری شده توسط Need for Speed ​​در توییتر طعنه زده شده است. همچنین یک تایمر شمارش معکوس در وب سایت رسمی EA با دکمه ای با عنوان "Reignite the Pursuit" وجود دارد.

به نظر می رسد که جعبه هنر بازی برای PS4 و Nintendo به بیرون درز کرده است سوییچ ، تأیید کنید که این یک Remaster از Hot Pursuit 2010 است ، و Criterion و Stellar Entertainment پشت سر آن توسعه یافته است.

PS4 / Switch 「Need for Speed: Hot Pursuit Remastered」 11 月 6 日 発 売 、税 込 4299 円 · 全 DLC 収録 済 · 約 6 時間 の 追加 ゲ ー ム プ レ イ (30 を 超 え る チ ャ レ ン ジ 含 む)، 新 た な ア チ ー ブ メ ン ト و 車 の 色 な ど، 追加 DLC を 発 売 時 に 全 て 配 信 予 定 · ク ロ ス プ ラ ッ ト フ ォ ー ム マ ル チ プ レ イ 対 応 #NeedforSpeed ​​#NFS pic.twitter.com/VGAzreyndu

- れ ん か (Renka_schedule) 4 اکتبر 2020

از آنجا که معیار نیاز به سرعت را فقط چند ماه پیش در اختیار گرفت ، به احتمال زیاد این تلاش مشابه خواهد بود به آنچه استودیو برای Burnout Paradise Remastered انجام داده است ، یعنی وضوح بالاتر ، نرخ فریم بالاتر ، بافت بهتر و پشتیبانی از کنسول های بیشتر (PS4 ، Xbox One و Switch).

 https://techbord.com به نظر می رسد ریمستر بعدی EA 2010 's Need for Spe است ed: Hot Pursuit

یک نیاز واقعی و جدید برای Speed ​​در حال حاضر در حال توسعه است ، اگرچه یک Remaster Hot Pursuit باید به انتظار کمک کند کنسول های نسل بعدی نیز ، اگرچه Criterion برنامه های بسیار بزرگتری برای آنها در نظر گرفته شده است که توسط تصاویر صفحه "کار در حال انجام " در این سال از رویداد EA Play تحریک شده است. در حال حاضر ، اگر نمی توانید آنها را کتک بزنید ، آنها را دوباره بسازید ، ادامه ناشر است ، آخرین مورد داغ بازی است که به زودی مشخص می شود.

به نظر می رسد Remaster بعدی EA 2010 's Need for Speed: Hot Pursuit باشد
gaming/به-نظر-می-رسد-remaster-بعدی-ea-2010-s-need-for-speed-hot.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
techbord.com اپل کار بر روی آیفون تاشو ، طراحی مجدد iMacs و Mac Pro های جدید را آغاز می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.