خبر

 • تک بورد - به نظر می رسد لکنت زبان Resident Evil Village در رایانه های شخصی توسط DRM Capcom ایجاد شده است

  به نظر می رسد لکنت زبان Resident Evil Village در رایانه های شخصی توسط DRM Capcom ایجاد شده است
  13 روز و 9 ساعت قبل

  Capcom در اواخر ماه مه اعلام کرد که از زمان عرضه در ماه گذشته توانسته است بیش از چهار میلیون نسخه از این بازی (از جمله فروش دیجیتال) را ارسال کند ، اما این شرکت در مورد مسئله عملکرد تأثیرگذار بر روی گیمرها مادر بوده است. اتفاق نظر کلی بر این بوده است که به سادگی منتظر بمانید تا Capcom نسخه وصله ای را منتشر کند و متأسفانه ، این بهترین توصیه در این زمان است. اگر کپکام از منبع لکنت زبان نمی دانست ، م

  Resident Evil Village یکی از مورد انتظارترین نسخه های سال 2021 بود ، اما همانطور که معمولاً اتفاق می افتد ، برخی از فرزندخواندگان اولیه دقیقاً همان چیزی را دریافت نمی کنند که برای آن چانه زنی کرده اند.

  به نظر می رسد در نسخه PC بازی ، یک مسئله لکنت مداوم وجود دارد که هنگام کشتن یک دشمن ، مشکل ایجاد می کند. هم توسط گیمرهای معمولی و هم از نظر داوران به خوبی مستند شده است. همانطور که به نظر می رسد ، به نظر می رسد استفاده از DRM توسط Capcom دلیل اصلی این مسئله باشد.

  همانطور که DSOGaming برجسته است ، تیم EMPRESS بازی شکنی اخیراً موفق به شکستن بازی و حذف DRM شده است. این نشریه نسخه دزدی دریایی را برای بیش از دو ساعت آزمایش کرد و دشمنان زیادی را به قتل رساند و حتی یک بار هم به یک مسئله لکنت زبان دچار نشد. حتی بعضی از قسمتهای سختگیرانه بازی بسیار نرم بودند.

  باز هم ، صبر و حوصله مهم است. گرچه گرفتن آنلاین یک بازی دزدی دریایی وسوسه انگیز است ، اما انجام این کار به طور بالقوه می تواند شما را در معرض انواع بدافزارهای تند و زننده قرار دهد و در موارد شدید می تواند شما را دچار مشکلات حقوقی کند. Capcom قبلاً DRM را از بازی ها حذف کرده است و به خوبی می تواند دوباره این کار را انجام دهد.





خبرهای دیگر از بازی