پسران تولیدکننده فیلم های Doom Patrol (بر اساس کمیک های DC با همین نام) که توسط HBO Max نامزد دریافت E">

خبر

 • تک بورد - به عنوان تیزر Doom Patrol S3 وعده یک سواری وحشی و دیوانه دیگر را بدهید

  به عنوان تیزر Doom Patrol S3 وعده یک سواری وحشی و دیوانه دیگر را بدهید
  12 روز و 8 ساعت قبل

  "چرا این مزخرفات همچنان برای ما اتفاق می افتد؟"
  پسران تولیدکننده فیلم های Doom Patrol (بر اساس کمیک های DC با همین نام) که توسط HBO Max نامزد دریافت Emmy شده بود ، پس از توقف تولید توسط S2 ، S2 را به پایان رساند. پاندمی. خوشبختانه ، ما به زودی S3 را دریافت خواهیم کرد و با قضاوت بر اساس تیزر جدیدی که به تازگی منتشر شده است ، ما در یک سواری وحشیانه دیگر هستیم.

  پزشکی که جان اعضای مختلف Doom Patrol را نجات داد و به آنها اجازه داد در عمارت خود بمانند. Manor of Misfits او شامل جین ، معروف به دیوانه جین (دیان گررو) است ، که ضربه های دوران کودکی اش منجر به 64 شخصیت متمایز شد ، هر کدام دارای قدرت های خاص خود بودند. ریتا (آوریل بالبی) ، معروف به Elasti-Woman ، یک بازیگر سابق است که به دلیل قرار گرفتن در معرض گاز سمی که ساختار سلولی او را تغییر داده است ، خاصیت کشسانی و کشسانی دارد که واقعاً نمی تواند کنترل کند. لری ترینور ، معروف به مرد منفی ، خلبان نیروی هوایی ایالات متحده است که دارای یک "نهاد انرژی منفی" در داخل خود است و باید در بانداژ قرار گیرد تا رادیواکتیویته از بدن او خارج نشود. (مت بومر بدون پانسمان ترنور را بازی می کند ، در حالی که متیو زوک نقش باندپیچی را بر عهده دارد.)

  کلیف استیل ، معروف به Robotman ، راننده سابق NASCAR است که مغز او پس از تصادف وحشتناک به بدن روبات پیوند زده شد. (برندان فریزر نقش کلیف انسان را بازی می کند و رایلی شاناهان نقش روبات را بازی می کند.) در نهایت ، ویک با نام مستعار سایبورگ (جویوان وید) وجود دارد که پدرش به او پیشرفت های سایبرنتیک داد تا جان او را پس از تصادف نجات دهد.

  تبلیغات

  خواندن بیشتر

  نقد و بررسی: Doom Patrol با S2 شدید و سرگرم کننده باز می گردد

  در قوس فصلی S1 ، تیم با اریک موردن ، مستخدم ، با نام مستعار هیچکس (آلن تودیک) روبرو شد. ) ، که می تواند در ابعاد حرکت کرده و واقعیت را تغییر دهد. رئیس را ربود. گشت Doom سرانجام آقای هیچکس را شکست داد و رهبر خود را نجات داد اما نه قبل از آنکه بفهمد که کالدر مسئول تمام فجایعی است که به هر یک از اعضا قدرت می دهد. همه اینها بخشی از یک سری آزمایش بود تا بتواند زندگی خود را تا آنجا که ممکن است افزایش دهد تا بتواند از دخترش ، دوروتی اسپینر (ابیگیل شاپیرو) محافظت کند.

  در S2 ، ما متوجه شدیم که دوروتی او را به ارث برده است. توانایی مادر اسلاوا برای زنده کردن دوستان خیالی ، که وقتی یک جانور غول پیکر دوست به نام مانی یا هرشل عنکبوت غول پیکر بود ، چندان بد نبود. اما موجود دیگری موذیانه تر در تخیل دوروتی وجود داشت: شمعدان ساز ، ظاهراً با نفرین قبیله ای مرتبط است. او هر زمان که دوروتی آرزویی می کند ظاهر می شود و معمولاً کشتار گسترده در نتیجه آن انجام می شود.

  در طول فصل ، Doom Patrol همچنین با دکتر جاناتان آایم دوستدار دیسکو (با صدای دن مارتین ، با بازی براندون پریا) و بین بعدی رد جک (راجر فلوید) که از درد دیگران انرژی گرفت. این گشت توسط موجودات فضای سفید معروف به Scants اسیر شد ، با جن جنسی مبارزه کرد و با پیشگامان Uncharted آشنا شد - فضانوردان بدون سن به رهبری والنتینا "مسکو" وستوک (ماریانا کلاونو). در فینال ، دوروتی اولین دوره خود را گذراند ، که نشان دهنده گذار او به زن است و قدرت شمعدان ساز در دنیای واقعی شروع به آشکار شدن کرد. و سپس ، فصل فقط ... به پایان رسید.

  خوشبختانه طبق اظهارات HBO Max ، S3 از همان جایی که ما آن را متوقف کرده بودیم ادامه می دهد:

  فصل سوم در اوج رویارویی دوروتی با شمعدان ساز که منجر به از دست دادن ویرانگری می شود. Doom Patrol در یک دوراهی دشوار قرار دارد و هر یک از اعضا برای مقابله با آنچه که هستند و آنچه می خواهند باشند تلاش می کنند. و همه چیز بسیار پیچیده تر می شود وقتی مادام روژ (میشل گومز) با یک ماشین زمان با یک ماموریت خاص وارد می شود ، اگر او آن را به خاطر بسپارد.

  ما همیشه مشتاق هستیم تا میشل گومز را بیشتر ببینیم. ، که هر مجموعه ای را که در آن ظاهر می شود روشن می کند (به عنوان مثال ، دکتر هو ، ماجراهای وحشتناک سابرینا ، مهماندار پرواز). مادام روژ یک ابرشرور است که برای اولین بار در کمیک های Doom Patrol در سال 1964 ظاهر شد. او یک بازیگر سابق با شخصیت جدا شده است ، اما اکنون بین خوب و بد حرکت می کند. او همچنین استاد لباس مبدل شدن است و تنها زن زن اخوان شیطان بود - تا این که پیوند عاشقانه با کالدر به او کمک کرد تا شخصیت شیطانی خود را از بین ببرد و نیروهای خود را با گشت Doom پیوند دهد.

  تبلیغات

  من بی صبرانه منتظر دیدن گومز در این نقش است ، اگرچه تیزر S3 از نظر جزئیات جزئی نیست. این بیشتر قطعاتی از دیالوگ بر روی چشمک زدن تصاویر جذاب است. البته دوروتی را می بینیم که مقابل شمعدان ساز روبرو می شود و سپس یک نماد اسرار آمیز تکراری قبل از اینکه هر یک از اعضای گشت ما در یک بعد روانگردان عجیب و غریب قرار بگیرند. (صدایی می گوید: "آنچه شما تجربه می کنید پرچم گذاری ابدی است" ، که به نظر می رسد رویکردی ناخوشایند در جستجوی روح است.) قهرمانان ما به نظر می رسد که برای یک طلسم مرده اند و ویلوفبی کیپلینگ (مارک شپارد) ، کارآگاه غیبی و جادوگر آشوب ، برمی گردد. روی هم رفته ، تیزر نوید می دهد که فصل قدرتمند دیگری باشد. همانطور که کیپلینگ می گوید ، "ما در حال حاضر از طریق شیشه به دنبال راه هستیم."

  سه قسمت اول Doom Patrol S3 در 23 سپتامبر 2021 از طریق HBO Max پخش می شود و پس از آن اقساط هفتگی ارائه می شود. . فصل در 11 نوامبر 2021 به پایان می رسد.

  تریلر Doom Patrol S3.

  لیست تصویر توسط HBO Max

خبرهای دیگر از بازی