خبر

 • تک بورد - به روزرسانی Sky No Man به شما امکان می دهد موجوداتی را به عنوان حیوانات خانگی پذیرفته باشید

  به روزرسانی Sky No Man به شما امکان می دهد موجوداتی را به عنوان حیوانات خانگی پذیرفته باشید
  23 روز و 16 ساعت قبل

  Hello Games هنگام آغاز به کار در تابستان 2016 با No Man's Sky ، بیش از حد وعده و قیمت کمتری را برای بیش از حد و کمبود تحویل گرفت. این توسعه دهنده کوچک قول داد که همه چیز را درست کند و در سالهای پس از آغاز به کار ، آنها این کار را انجام داده اند. حتی می توان ادعا کرد که آنها با حمایت مداوم از بازی فراتر از این ها رفته اند ، اما همه قانع نیستند.

  Hello Games ، توسعه دهنده بازی های ویدیویی بریتانیا ، روز چهارشنبه اولین به روزرسانی رایگان No Man’s Sky را با 2021. رایگان اعلام کرد.

  همراهان دوبله شده ، این به روزرسانی به بازیکنان اجازه می دهد موجودات عجیب و غریب موجود در جهان بازی را اهلی کرده و از آنها استفاده کنند. اشکال نامحدود و متنوع زندگی را می توان برای انجام کارهای عملی مانند اسکن منابع ، تأمین نور مشعل ، شکار موجودات متخاصم ، مکان یابی ساختمان ها ، حفر گنجینه ها و استقرار لیزرهای استخراج آموزش دید.

  هر موجود شخصیت منحصر به فرد خود را دارد که توسط گونه ها و نقش اکوسیستم آنها تعریف می شود و از طریق پیوند عصبی بیان می شود ، بنابراین شما می توانید ببینید که آنها چه فکر می کنند و خواسته های آنها چیست. بازیکنان می توانند با تجهیزات تزئینی و کاربردی به همراهان خود دسترسی پیدا کنند ، تخمهای خود را جوجه کشی کنند و حتی مواد ژنتیکی خود را با استفاده از ترتیب سنج تخم مرغ اصلاح کنند تا موجوداتی که قبلاً هرگز دیده نشده اند ایجاد کنند.

  به روزرسانی 3.20 اکنون در دسترس است. یادداشت های کامل را می توان در وب سایت No Man’s Sky یافت.

خبرهای دیگر از بازی