خبر

 • تک بورد - به روزرسانی No Man 'Sky Expeditions سفرهای چند نفره را به دنیای توپی اضافه می کند

  به روزرسانی No Man 'Sky Expeditions سفرهای چند نفره را به دنیای توپی اضافه می کند
  10 روز و 10 ساعت قبل

  اگر در مورد No Man 'Sky می توان چیزی گفت ، این بدان معنی است که Hello Games فراتر از این عمل کرده است تا بازی را از آتش مخزنی که انتشار آن بود ، بکشد. این عنوان 15 به روزرسانی عمده را مشاهده کرده است که ویژگی های وعده داده شده هنگام راه اندازی و محتوایی را که هرگز انتظار آن نبوده است. امروز ، استودیو شانزدهمین به روزرسانی به نام "Expeditions " را رها کرد

  No Man 'Sky Expeditions (پچ 3.3) یک روش جالب جدید برای بازی است ، با تمرکز بر قفل چند نفره. معمولاً بازیکنان به تنهایی از یک سیاره شروع می کنند. گیم پلی بازی عمدتا انفرادی است مگر اینکه دوستان خود را به جلسه خود دعوت کنید یا از Nexus بازدید کنید و در مأموریت های چند نفره روزانه شرکت کنید. در حالی که یک حالت چند نفره وجود دارد که می توانید بازی را در آن شروع کنید ، بسیاری از بازیکنان به دلیل ترول ها از باز کردن جلسات خود برای عموم جلوگیری می کنند.

  چیزی که Expeditions را متفاوت می کند این یک رویداد تکرار شونده است که کل جامعه را به ارمغان می آورد به همان نقطه در جهان است. اعزام ها به مراحل تقسیم می شوند و اهداف (نقاط عطفی) را برای اتمام تعیین می كنند - كه بیشتر شامل اكتشاف ، كشف و نبرد مشترک است.

  "هر مرحله از اعزام از نقاط عطف تشکیل شده است. این چالش ها ، از ساده به چالش برانگیز ، می تواند به هر ترتیب تکمیل شود ، "" در یادداشت های پچ خوانده می شود. "نقاط عطف باز هستند و هر یک فرصتی برای کاوش در جنبه های مختلفی از آسمان هیچ مردی نیست. هر نقطه عطف کامل شده پاداشی برای کمک به شما در سفر به ارمغان می آورد. "

  < img src = "https://techbord.com/picsbody/2103/2657-1.jpg " alt = "https://techbord.com هیچ به روزرسانی Sky Expeditions هیچ مردی سفرهای چندنفره را به دنیای توپی اضافه نمی کند ">

  هر کدام مرحله دارای یک پاداش منحصر به فرد با یک پاداش ویژه برای انجام کل تلاش است. علاوه بر این ، هر نقطه عطف دارای یک وصله منحصر به فرد است که پس از اتمام ، مشابه تکه های ماموریت ناسا اعطا می شود.

  مورد دیگری که Expeditions به ارمغان می آورد ، سیارات توپی است. هاب تقریباً به اندازه خود بازی وجود داشته است. قبل از اینکه یک عنصر چند نفره وجود داشته باشد ، مراکز به سادگی سیاره هایی بودند که جامعه تصمیم گرفت به طور جمعی پایگاه ایجاد کند. در حالی که بازیکنان نمی توانستند یکدیگر را ببینند ، آنها هنوز هم می توانند ساختمان های دیگر مسافران را جستجو کنند. البته ، معرفی چند نفره نحوه کار هاب ها را تغییر داد. بازیکنان اکنون می توانند در کنار یکدیگر بسازند.

  https://techbord.com Sky No Man ' به روزرسانی Expeditions سفرهای چندنفره را به دنیای توپی اضافه می کند

  به روزرسانی Expeditions از طریق آنچه HG " Rendezvous Planets "می خواند ، توپی را به بازی وارد می کند. بازیکنان نیازی به استقرار یا ساخت این مراکز ندارند ، اما مطمئن باشید این کار را می کنند. این یک روش کاربر پسند برای یافتن جوامع ایجاد شده توسط بازیکن ایجاد می کند. پیش از این ، یافتن سیارات هاب و دشواری یافتن آنها بدون "" حرکت اتومبیلرانی "با شخصی در چند نفره که پایه خود را بر روی آن قرار داده بود ، بود. هر اعزامی بازیکنان را به یک قرار ملاقات می برد که در آن می توانند یک کامپیوتر پایه را حتی بدون ساخت و ساز پایین بیاورند تا هر زمان که بخواهند به آن بازگردند.

  Hello Games گفت که اعزام ها "به طور منظم" انجام می شود ، بنابراین به نظر نمی رسد که حالت همیشه در دسترس باشد. علاوه بر این ، بازیکنان سفر را با ذخیره شخصیت موجود شروع نمی کنند. در عوض ، آنها با یک کاراکتر "تصادفی " و بارگذاری شروع می شوند. این احتمالاً باعث تعادل بازیکنان می شود حتی اگر یک حالت رقابتی نباشد.

  https://techbord.com به روزرسانی No Man 'Sky Expeditions سفرهای چند نفره را به دنیای توپی اضافه می کند

  به روزرسانی Expeditions همچنین چندین پیشرفت کلی بازی مورد استقبال را به همراه دارد ، از جمله بازنگری در ماموریت های ایستگاه فضایی ، ماموریت ها و جابجایی هدف منابع ، رویدادهای جدید آخر هفته ، تعمیرات اساسی گرافیکی کشتی های کلاس Explorer ، پیشرفت های رزمی Sentinel ، تعویض کشتی در Nexus ، بازبینی بصری HUD ، بهینه سازی عملکرد و بارگیری و موارد دیگر.

  توسعه دهندگان همچنین نرم افزاری اضافه کردند -به دیدن لوازم آرایشی کوله پشتی jetpack جدید بازیکنان می توانند آن را در پاداش هر دو در Nexus پیدا کنند. علاوه بر این ، مسافرانی که سفر میدانی خود را با عنوان "پیشگامان" به اتمام می رسانند ، یک کشتی جنگنده آلفا وکتور براق و طلایی به نام "وکتور طلایی " را دریافت می کنند که پس از پایان "فصل" در هیچ جای دیگر بازی موجود نیست.

  https://techbord.com هیچ به روزرسانی Sky Expeditions هیچ مردی سفرهای چند نفره را به دنیای توپی اضافه نمی کند

  مثل همیشه ، این به روزرسانی محتوا کاملاً رایگان است. برای جزئیات کامل همه مواردی که در این به روزرسانی گسترده قرار دارد ، یادداشت های وصله را بررسی کنید.

خبرهای دیگر از بازی