خبر

 • تک بورد - به روزرسانی Marvel’s Avengers آدرس های IP را بر روی صفحه نمایشگر چشمک می زند ، وعده های جدید رفع می شود

  به روزرسانی Marvel’s Avengers آدرس های IP را بر روی صفحه نمایشگر چشمک می زند ، وعده های جدید رفع می شود
  10 روز و 20 ساعت قبل

  اگر یک پخش کننده Twitch در PS5 هستید خبر بدی است ، اگرچه dev می گوید رفع اشکال در دسترس نیست.
  در روز سه شنبه ، آخرین وصله بازی ویدیویی Marvel\'s Avengers که توسط Crystal Dynamics ساخته شده است ، با ترکیبی از به روزرسانی های ویژگی ، اشکال ارائه شده است رفع ، و گیم پلی و تغییرات تعادل. اما در حالی که یادداشت های پچ امروز بیشتر این تغییرات را با جزئیات توضیح می دهد ، برای برخی از بازیکنان یک خطا

  این خبر در درجه اول هنگامی پخش شد كه پخش كنندگان بازی Twitch شروع به پریدن كردن در بازی كردند و جلسات خود را برای طرفداران میزبانی كردند ، اما فقط متوجه خط متن شدند - این شامل نام كاربری كنسول بازیکن ("Gamertag" از Xbox و سایر موارد عددی آشکار است) اندیکاتورها - نه تنها بر روی صفحه نمایش ظاهر می شوند بلکه از بالا به پایین صفحه شروع به جست و خیز می کنند به گونه ای که باعث می شود پخش کننده به دلیل حفظ حریم خصوصی به راحتی جزئیات را برش ندهد. در هنگام عجله برای نمایش محتوای جدید بازی برای مخاطبان Twitch خود ، بسیاری از پخش کننده ها به طور ناخواسته این اطلاعات را برای مخاطبان خود فاش کردند.

  حساب رسانه های اجتماعی بازی این مسئله را به زودی پس از شکایت بازیکنان از این موضوع تایید کرد ، هرچند که آنها این کار را کردند. با توصیف نشت آدرس IP فقط به عنوان "یک رشته شناور از متن" تا حدودی ناخواسته. ساعتی بعد ، همان حساب شبکه های اجتماعی از بازیکنان خواست که فعلاً در حالی که تحقیقات داخلی در جریان بود ، "از پخش جریانی" خودداری کنند. اندکی بعد ، سازنده این مسئله را در اختیار داشت در حالی که می گفت این مورد در کنسول های پلی استیشن 5 جدا شده است.

  تا آنجا که گیم پلی گاه به گاه پیش می رود ، این فقط یک دردسر بصری است ، اما هر کسی که علاقه مند به پخش جریانی بازی باشد یا به اشتراک گذاشتن کلیپ ها یا عکس های صفحه عاقلانه است که به توصیه Crystal Dynamics بپردازید و بازی خود را فعلاً قفل کنید. آدرس IP منزل شما به هیچ وجه آخرین خط دفاعی اینترنت شما نیست و ممکن است توسط ISP شما به صورت پویا تعیین شود ، اما هنوز هم نوعی اطلاعات شناسایی شخصی است که نمی خواهید به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید - خصوصاً اگر اتاق گفتگوی استریم مورد علاقه شما شامل حرکات خسته کننده و خسته کننده ای است که ممکن است از این آدرس IP برای وسایل بدنامی استفاده کنند. (اگرچه واقعاً ، شما باید محیط محاسبات خانگی خود را دوباره بررسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که نشت آدرس IP منجر به نابودی دستگاه یا اتصال شما نمی شود.)

  تبلیغات

  در حالی که Crystal Dynamics هنوز دلیل این امر را روشن نکرده است اتفاق افتاده است ، کاملاً ممکن است که این رشته شناسه از یک نسخه آزمایشی داخلی بازی به ارث رسیده باشد ، که شاید توسط آزمایش کنندگان از راه دور QA که نمی توانند برای آزمایش محتوای پچ ناتمام به یک دفتر مراجعه کنند ، استفاده می شود. من بارها و بارها شناسه های متن را در دنیای انتقاد از بازی پس از همه گیری مشاهده کرده ام ، در درجه اول وقتی که از من برای بازی در نسخه های اعلام نشده یا اولیه بازی های جدید دعوت می شود و از من خواسته می شود فیلم هایم را ضبط نکنم. بسیاری از توسعه دهندگان بازی های ویدیویی هنگام به اشتراک گذاشتن محتوای بازی ناتمام در بین نیروهای کار از راه دور جهانی ، شیوه های مشابهی را به کار می گیرند.

  اخبار بد امروز روند طولانی توسعه بازی ، استقبال متوسط ​​و مشکلات مربوط به بروزرسانی سرعت را دنبال می کند ، از آنجا که همیشه آنلاین است طبیعت با انتظاراتی از محتوای منظم گسترش یافته و گوشتی که لزوماً وارد نشده است ، روبرو شد. کندی توسعه شامل تأخیر آشکار در اضافه شدن انحصاری PlayStation از ابرقهرمان مرد عنکبوتی است که هنوز تاریخ انتشار کنسول های PlayStation ندارد.

خبرهای دیگر از بازی کردن