خبر

 • تک بورد - بهترین خرید: فروشگاه های ما در طول فصل تعطیلات کنسول های نسل بعدی برای خرید ندارند

  بهترین خرید: فروشگاه های ما در طول فصل تعطیلات کنسول های نسل بعدی برای خرید ندارند
  14 روز و 12 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ سونی روز پنجشنبه گفت که به دلیل نگرانی های Covid-19 ، فروش آینده PlayStation 5 خود را در فروشگاه های خرده فروشی نمی فروشد. در اواخر روز ، Best Buy با ممنوعیت فروش حضوری کنسول های نسل بعدی در طول فصل تعطیلات ، گام به جلو برد.

  خرده فروش الکترونیک در یک پست وبلاگ فاش کرد که فروشگاه های خرده فروشی آن PlayStation 5 ، Xbox Series X یا Xbox Series S را برای خرید حضوری در روز راه اندازی در دسترس نخواهند داشت. از این بدتر ، شما قادر نخواهید بود در بهترین فصل خرید بهترین خرید و خرید کنسول جدید بدون ثبت سفارش آنلاین خود.

  Best Buy چرخش مثبتی به اخبار ایجاد می کند. ، با اشاره به اینکه "نیازی به اردو زدن در فروشگاه محلی شما نیست ، فقط بدون عزیمت از خانه در BestBuy.com مراجعه کنید!"

  https://techbord.com بهترین خرید: فروشگاه های ما در طول فصل تعطیلات کنسول های نسل بعدی برای خرید ندارند

  در واقع ، این دقیقاً همان چیزی است که سونی و اکنون بهترین است. خرید ، سعی در جلوگیری از این امر دارد - خطوط طولانی پرشده از بازی که خارش دارند تا در اسرع وقت کنسول جدیدی را بدست آورند. رفاقت و تجربه شرکت در راه اندازی محصول نیمه شب یا صبح زود نیز از دست رفته است ، اما واقعیتی که امروز در آن زندگی می کنیم چنین است.

  Best Buy گفت خریداران آنلاین هنوز هم می توانند خرید خود را از طریق "فروشگاه" انجام دهند وانت یا حاشیه بدون تماس. "

  اگر یکی از کنسول های جدید را انتخاب کرده و وانت فروشگاه را انتخاب کرده اید ، می توانید آن را در روز راه اندازی هنگامی که فروشگاه ها زود باز می شوند در ساعت 9 صبح به وقت محلی ، آن را از فروشگاه محلی خود تحویل بگیرید ، یا در زمان ملاقات تأیید شده شما.

  مایکروسافت از زمان نوشتن این برنامه هیچ برنامه به روز شده برای به روزرسانی را به اشتراک نگذاشته است.

  به روزرسانی: Walmart به گروه پیوست.

خبرهای دیگر از بازی