خبر

 • تک بورد - بهترین بازی های ماریو که تا کنون ساخته شده است

  بهترین بازی های ماریو که تا کنون ساخته شده است
  14 روز و 22 ساعت قبل

  لوله کش نمادین نینتندو به ما نشان داد که بازی ویدیویی چقدر می تواند عالی باشد.
  کن فیشر سردبیر Ars Technica یک قانون دارد: اگر یک مکالمه گنگ و سرگرم کننده در Ars Slack دارید که بیش از 10 دقیقه طول می کشد، احتمالاً ارزش تبدیل آن گفتگو به نوعی مقاله را دارد. و اینگونه بود که یک بحث روزانه به سبک کولر آبی در مورد ایده آلیسم افلاطونی و ماریو به چیزی تبدیل شد که اکنون می خوانید!

  برای افراد در یک سن خاص - که خوانندگان عزیز، اکثر ما هستیم - "بازی های ویدئویی" و "نینتندو" عملاً معنی مشابهی داشتند. (حتی تعداد کمی از ما هستند که از سن معینی پیرتر هستند، که از زمان بسیار دور و درازمدت زمانی که «بازی‌های ویدیویی» به معنای «آتاری» بود آمده‌ایم، و حتی آن تعداد معدودی نیز به تسلط فرهنگی نینتندو در اواسط سال گذشته اذعان دارند. -اواخر دهه 1980.) بنابراین همه ما حداقل چند بازی مختلف را انجام داده‌ایم که مشهورترین لوله‌کش جهان، ماریو ماریو، در آن حضور دارد. (بله، نام خانوادگی او نیز ماریو است. به این معنی که نام برادرش لوئیجی ماریو است. این بدان معناست که نامیدن لوئیجی "ماریو سبز" در واقع درست است! تاییدیه!)

  چند نفر از کارکنان Ars داوطلب شدند تا شجاعانه به آن ها جسارت کنند. فلش‌ها و فلش‌های اجتناب‌ناپذیر بخش نظرات برای بیان افکار خود در مورد یک سوال ساده: از بین هر بازی ویدیویی که ماریو در آن ظاهر می‌شود، کدام یک مورد علاقه مطلق شماست و چرا؟

  Ars Technica ممکن است برای فروش از پیوندهای موجود در این پست از طریق برنامه‌های وابسته، غرامت دریافت کند.

  Nate Anderson: Super Mario Bros.

  فقط یک بازی ماریو به بازی رفته یا گهگاهی از آن عبور کرده است. میله پرچم قلب من آن بازی، البته، Super Mario Bros برای NES است. دنیاهای منهای، دنیاهای آبی، مناطق تار، قارچ‌های جادویی، گلوله‌هایی با چشم، اتاق‌های جایزه، که 1-UP پنهان در جهان 1-1، موسیقی باشکوه 8 بیتی، لاک‌پشت آسمان پرتاب تخم مرغ (!) Lakitu، سبز مرموز pipes—SMB همه چیز را دارد.

  Iبزرگ کردن / It's a-me! ماریو دهه 80! نینتندو

  بله، این اولین بازی عالی دوران کودکی من در دوران NES بود، و برای به دست آوردن آن، مجبور شدم پدر و مادرم را تشویق کنم که کارتریج را از فروشگاه ویدیوی محلی برای آخر هفته اجاره کنند. . اما SMB یک بازی نوستالژی صرف نیست. برخلاف بسیاری از بازی‌های دوران خود، امروز هم سرگرم‌کننده است و سطوح نمادین آن باید کاملاً بخشی از استانداردهای مدرسه هسته مشترک امروزی باشد. —نیت اندرسون، معاون سردبیر

  بازی آن در: Switch Online (NES) | کنسول مجازی Wii U | کنسول مجازی 3DS | بازی و تماشا

  Eric Bangeman: Super Mario Odyssey

  وقتی نینتندو ماریو را در یک جعبه شنی قرار می‌دهد، نتایج می‌توانند... ناهموار باشند. به عنوان مثال، Super Mario 64 نابغه محض است، در حالی که Super Mario Sunshine فاقد جلای است و حول یک مکانیک بازی آزاردهنده می چرخد.

  خوشبختانه، Super Mario Odyssey، عنوان پرچمدار نینتندو سوییچ، در این نابغه قرار می گیرد. دسته.

  اودیسه می‌تواند هر چیزی باشد که شما می‌خواهید. اگر می خواهید به اندازه کافی Power Moons برای شکست دادن بازی جمع آوری کنید، این کار را انجام دهید. من کامل‌گرا نیستم، اما عاشق پرسه زدن در اطراف اودیسه، جمع‌آوری هرچه بیشتر ماه‌های قدرتمند و کشف پورتال عجیب و غریب بین دنیاها بودم.

  نگران نباش، ماریو، توبزرگ کردن / نگران نباش، ماریو، شما از آن لذت خواهید برد. Switch ممکن است فاقد قدرت محاسباتی خالص کنسول‌های سونی و مایکروسافت باشد، اما توسعه‌دهندگان نینتندو می‌توانند آنچه را که باید با آن کار کنند به حداکثر برسانند. من عاشق دنیاهای بسیار پرجزئیات در سراسر Odyssey هستم، که هر کدام ویژگی‌های گیم‌پلی مخصوص به خود را دارند.

  اگر بخواهم Odyssey را به یک صفت خلاصه کنم، «باهوش» می‌شود. در دستان یک استودیوی توسعه کمتر، کاپی شریک کلاه ماریو می‌توانست یک حقه ارزان باشد. در عوض، این یک بخش جدایی ناپذیر (و سرگرم کننده) از گیم پلی است. من می‌توانستم بدون تسلط بر توانایی پرتاب Cappy و سپس استفاده از Bonneter در هوا برای عبور از شکاف‌ها، بازی را پشت سر بگذارم، اما از تماشای استفاده نوجوانم از این مکانیک لذت بردم. مغزهای جوان، رفلکس های جوان. آه بکش.

  شاید بهترین بخش در مورد ادیسه سوپر ماریو شکست دادن آن باشد — اولین بار. پس از دویدن آدرنالین در اتاق‌های ماگمایی زیر سطح ماه، باوزر را شکست دادم، هلو را نجات دادم و متوجه شدم که تعداد زیادی قمر نیرومند جدید در هر سیاره در کیهان اودیسه پراکنده شده‌اند. پس از صرف ساعت‌های بیشتر برای شکار آنها، من یک ضربه چاقو – در واقع تعداد زیادی چاقو – در سمت تاریک‌تر ماه زدم، اما هرگز نتوانستم برودال چهارم را شکست دهم. تلاش برای اجرای آن دستکش غیرممکن بود.

  با وجود اینکه قبل از انجام همه کارها بازی را متوقف کردم، با رضایت از آنجا بیرون آمدم. نینتندو می‌داند طرفدارانش چه می‌خواهند، و Odyssey در هر سطحی ارائه می‌دهد.

  اکنون اگر ببخشید، باید مطمئن شوم که سوییچ من کاملاً شارژ شده است... —Eric Bangeman، مدیر ویرایشگر

  p>

  بازی آن در: سوئیچ (فیزیکی | دیجیتال)

  اندرو کانینگهام: Super Mario Galaxy 2

  بازی کلاسیک‌های دوبعدی نینتندو آسان است، به این معنا که پیدا کردن و به دست آوردن آسان است. بازی‌های NES و SNES همیشه اولین بازی‌هایی هستند که در کنسول‌های جدید نینتندو دوباره بسته‌بندی و توزیع می‌شوند، و شبیه‌سازی این سیستم‌ها به قدرت محاسباتی کمی نیاز دارد که می‌توانید Super Mario Bros. 3 را تقریباً در هر دستگاهی که به صفحه‌نمایش متصل می‌شود، روشن کنید.

  حفاظت برای کلاسیک‌های سه بعدی بعدی نینتندو بسیار دقیق‌تر بوده است، تا حدی به این دلیل که برای اجرای خوب به سخت‌افزار قدرتمندتری نیاز دارند و به این دلیل که تکرار واقعی چیزهایی مانند کنترل‌های حرکتی Wii، تبلت Wii U، یا DS و صفحه نمایش لمسی 3DS یا جلوه های سه بعدی استریوسکوپی. گاهی اوقات این بازی‌ها دوباره بسته‌بندی می‌شوند و برای کنسول‌های جدیدتر منتشر می‌شوند، اما با برچسب‌های قیمت بازی جدید مطابقت دارند.

  مواظب باشید!Look out!

  همه اینها به این معناست که قطعاً عنصری از "غیبت باعث می‌شود که قلب را دوست داشته باشد" در اصرار من بر اینکه Super Mario Galaxy 2 بازی ماریو مورد علاقه من است، وجود دارد، زیرا در واقع آن را در بخش بهتری بازی نکرده‌ام. یک دهه. اما واضح است که کسی باید از آن دفاع کند—غیبت آن در «Super Mario 3D All-Stars» تقریباً همتراز با حضور «Super Mario Sunshine» بود. (این یک شوخی است.)

  Galaxy 2 زندگی خود را به عنوان مجموعه‌ای از ایده‌ها آغاز کرد که به بازی اصلی راه پیدا نکردند، و نتیجه مجموعه‌ای درخشان از چالش‌های آتش سریع است که بر روی مکانیک‌های اصلی Galaxy به روش‌های متنوع‌تر و ماجراجویانه‌تر. (این یک پیشروی واضح برای Super Mario Odyssey پر از Power-Moon است که توسط اریک در بالا مورد علاقه بود.) و هنگامی که 120 ستاره Galaxy 2 جمع آوری شد، بازی با 120 ستاره دیگر به شما برخورد می کند که مهارت های پلتفرم دقیق هر بازیکنی را به چالش می کشد.

  در حالی که بازی‌هایی مانند سری New Super Mario Bros. یا Super Mario 3D World حالت‌های چندنفره بیشتری دارند، Galaxy 2 همچنین به دلیل حالت همکاری دو نفره عالی خود، جایی که شخص دیگری می‌تواند به آن اشاره کند، شایسته تقدیر است. کنترل از راه دور Wii آنها در صفحه نمایش برای بیهوش کردن دشمنان و جمع آوری اقلام. نینتندو همچنین با این ایده در Galaxy و Odyssey اصلی بازی کرد، اما تکرار در Galaxy 2 برای گیمرهای جوان‌تر یا غیربازی‌کنندگانی که می‌خواهند سرگرم شوند عالی است. کنترل‌های کنترل از راه دور Wii بصری هستند، و پخش‌کننده دوم می‌تواند مجموعه کاملی از کارهای واقعاً مفید را انجام دهد که مانعی برای پخش‌کننده اول ایجاد نمی‌کند.

  Mario Galaxy 2 یک واترمارک بالا بین موارد فنی است. دستاوردهای Mario 64 و شادی بدون تحریف Mario Odyssey، و من پول خوبی برای پخش نسخه 1080p در یک کنسول مدرن پرداخت می‌کردم (و احتمالاً آه می‌کشم). —اندرو کانینگهام، گزارشگر ارشد فناوری

  آن را در: Wii U Virtual Console

  پخش کنید

خبرهای دیگر از بازی