خبر

 • تک بورد - بندیکت کامبربچ با دو تاریک در تیزر Multiverse of Madness روبرو می شود

  بندیکت کامبربچ با دو تاریک در تیزر Multiverse of Madness روبرو می شود


  1 ماه قبل

  «چند جهان مفهومی است که ما به طرز وحشتناکی درباره آن اطلاعات کمی داریم.»
  اولین تیزر تریلر «Doctor Strange» و «Multiverse of Madness» در آخر هفته گذشته در سینماها به‌عنوان اضافه‌شده برای Spider-Man: Now Way Home به نمایش درآمد. مارول به تازگی آن را برای عموم مردم منتشر کرده است، و به نظر می‌رسد که در انتظار یک سواری خیره‌کننده و شگفت‌انگیز دیگر هستیم.

  بندیکت کامبربچ در فیلم Doctor Strange در Multiverse of Madness بازی می کند.

  (اسپویلرهای رویدادهای قبلی در MCEU در زیر، به ویژه در Loki، What If? و No Way Home.)

  عاقبت Doctor Strange در سال 2016 در سال‌ها کار می‌کند، با کارگردانی اسکات دریکسون در ابتدا برای ساخت فیلم قرارداد امضا کرد. دریکسون در ژانویه 2020 با استناد به تفاوت‌های خلاقانه پروژه را ترک کرد، اگرچه به نظر می‌رسد این جدایی دوستانه متقابل بود. (دریکسون هنوز یک تهیه کننده اجرایی است.) سام ریمی مسئولیت کارگردانی را بر عهده گرفت.

  اظهارات متناقضی در مورد اینکه آیا Multiverse of Madness می تواند به عنوان اولین فیلم ترسناک مارول باشد یا نه یا خیر، به مطبوعات ارائه شده است. فقط چند سکانس ترسناک داره مطمئناً انتخاب‌های دریکسون و رایمی به ترتیب برای کارگردانی - که هر دو به خوبی در زمینه‌های ترسناک خوب آشنا هستند - نشان می‌دهد که استودیو می‌خواست حداقل برخی از عناصر ترسناک گوتیک کمیک را در خود جای دهد. به نظر می رسد نظرات اعضای بازیگر این موضوع را تایید می کند. با این حال، شایعه شده است که عکاسی و فیلم‌برداری مجدد گسترده‌تر شامل عناصر طنز بیشتر، به‌علاوه چند فیلم کوتاه کلیدی (یکی از لذت‌بخش‌ترین جنبه‌های Spider-Man: No Way Home) می‌شود.

  Benedict Cumberbatch تکرار می‌شود. نقش او در نقش دکتر استیون استرنج.بزرگ کردن / بندیکت کامبربچ دوباره نقش خود را به عنوان دکتر استیون استرنج بازی می کند. استودیو مارول

  از نظر داستانی، می دانیم که فیلم پس از رویدادهای No Way Home، WandaVision اتفاق می افتد. ، و فصل اول Loki. دومی ما را با «مرجع متفاوت زمان» (TVA) آشنا کرد، در حالی که قهرمان بداخلاق ما با نسخه‌های متعددی از خودش از زمان‌های مختلف مختلف، از جمله تجسم زن به نام سیلوی (سوفیا دی مارتینو) مواجه می‌شود. فینال یک رویارویی با گونه‌ای از کانگ فاتح را نشان می‌داد که تایم لاین مقدس را کنترل می‌کرد – تا اینکه یک اقدام تکان‌دهنده توسط سیلوی، زمان‌بندی‌های بیشتری را نسبت به آنچه TVA می‌توانست ایجاد کرد، ایجاد کرد و جهان چندگانه را بی‌ثبات کرد.

  اگر چه می‌شد. ? Strange Supreme را به ما معرفی کرد، نسخه بدیعی از استیون استرنج که با جذب موجودات عرفانی دیگر قدرت عظیمی به دست آورد و در نتیجه واقعیت را از هم پاشید. The Watcher در نهایت Strange Supreme را به خدمت می گیرد تا یکی از نگهبانان چندجهانی باشد که به طور جمعی اولترون را شکست می دهند.

  در مورد رویدادهای No Way Home، ما هیچ چیز را در اینجا خراب نمی کنیم، زیرا فیلم به تازگی افتتاح شده است. تئاترها کافی است بگوییم که دخالت چندجهانی استرنج در آن فیلم (که در تریلرها فاش شد) عواقب پیش‌بینی‌نشده‌ای خواهد داشت که احتمالاً در Multiverse of Madness رخ خواهد داد. ("هتک حرمت شما از واقعیت بدون مجازات نخواهد ماند.") در خلاصه داستان رسمی آمده است: "پس از اتفاقات Avengers: Endgame، دکتر استیون استرنج به تحقیقات خود در مورد سنگ زمان ادامه می دهد. اما یک دوست قدیمی که تبدیل به دشمن شده است به پایان می رسد. به نقشه‌هایش می‌پردازد و باعث می‌شود استرنج شری غیرقابل وصف را از بین ببرد."

  دکتر استرنج در فیلم واندا ماکسیموف/جادوگر اسکارلت اثر الیزابت اولسن متحدی پیدا می‌کندEnlarge / دکتر استرنج متحدی را در استودیو Wanda Maximoff/Scarlet WitchMarvel اثر الیزابت اولسن پیدا می کند

  آن دوست قدیمی کارل موندو (چیوتل اجیوفور)، استاد هنرهای عرفانی همکار استرنج است که از این دستور ناامید شد و اکنون جادوگران دیگر را شکار می کند. قدرت آنها را سلب کند بندیکت وانگ دوباره نقش خود را به عنوان وونگ، که اکنون جادوگر عالی است، بازی می‌کند (زیرا استرنج به مدت پنج سال در پی Snappening ناپدید شد). این فیلم همچنین Xochitl Gomez را به عنوان America Chavez/Miss America معرفی می کند، و به نظر می رسد راشل مک آدامز در نقش دکتر کریستین پالمر، شاید در نقش کریستین از جدول زمانی دیگری بازخواهد گشت، زیرا او را در لباس عروسی در تیزر می بینیم.

  الیزابت اولسن در نقش Wanda Maximoff/The Scarlet Witch بازمی گردد، پس از وقایع WandaVision، که استرنج با باز شدن تیزر به دنبال او به عنوان متحد می گردد، تنبیه شده است. موندو در یکی از درگیری‌هایشان به استرنج می‌گوید: «بزرگ‌ترین تهدید برای جهان ما شما هستید. (دو انگشت شست برای مدل موی جدید موندو.) و سپس ما می بینیم که شبیه یک فیلم لایو اکشن Strange Supreme است که تماماً مشکی پوشیده است و اصرار دارد که "چیزها از کنترل خارج شده اند." ما را شگفت زده کنید.

  Doctor Strange در Multiverse of Madness در ۶ مه ۲۰۲۲ در سینماها اکران می شود.

  تصویر فهرست شده توسط Marvel Studios


  تگ ها:

  بندیکت , کامبربچ , تاریک , تیزر , multiverse , madness , روبرو


خبرهای دیگر از بازی