">

خبر

 • تک بورد - بلیزارد Diablo IV، Overwatch 2 را در بحبوحه خروج اجرایی به تاخیر می اندازد

  بلیزارد Diablo IV، Overwatch 2 را در بحبوحه خروج اجرایی به تاخیر می اندازد
  23 روز و 15 ساعت قبل

  مدیرعامل می گوید کارکنان شاهد "رقابت افزایش یافته و گردش داوطلبانه بیشتر" هستند.

  ادامه مطلب

  رئیس بلیزارد در بحبوحه شکایت های قانونی به 16 سال تصدی خود پایان می دهد کمتر از سه ماه از زمانی که جن اونال، رئیس سابق Vicarious Visions، به همراه مایک یابارا، به عنوان رهبری بلیزارد در کنار مایک یابارا، پس از جدایی کهنه کار قدیمی جی. آلن براک. با این حال، روز سه‌شنبه، Oneal اعلام کرد که ناگهانی خود را ترک می‌کند، زیرا این شرکت به پیگیری پرونده‌های قضایی پیرامون اتهامات آزار و اذیت گسترده ادامه می‌دهد.

  Oneal در بیانیه ای اعلام کرد که بلافاصله قبل از ترک کامل شرکت در پایان سال از رهبری کناره گیری می کند. او می‌نویسد: «من این کار را انجام نمی‌دهم، نه به این دلیل که امیدی به بلیزارد ندارم، بلکه کاملاً برعکس - من از شور و شوق همه اینجا الهام می‌گیرم که با تمام وجود برای تغییر معنادار و پایدار تلاش می‌کنند. "این انرژی به من الهام داد تا قدم بردارم و کشف کنم که چگونه می توانم کارهای بیشتری انجام دهم تا بازی ها و تنوع با هم تلاقی پیدا کنند و امیدوارم تأثیر بیشتری در صنعت بگذارم که به نفع بلیزارد (و سایر استودیوها) نیز باشد... بهترین روزهای بلیزارد در پیش است. من واقعاً به این باور دارم."

  در کنار جدایی Oneal، Activision Blizzard اهدای 1 میلیون دلاری به Women in Games International را اعلام کرد، یک سازمان غیرانتفاعی که Oneal در هیئت مدیره آن حضور دارد. مایک یبارا، رئیس بلیزارد، روز سه‌شنبه در یک تماس درآمدی گفت: «اگرچه همه ما به شدت دلتنگ [Oneal] خواهیم بود، اما برای او آرزوی بهترین‌ها را داریم، زیرا با او روی برنامه‌ای برای ایجاد تأثیر در صنعت از طریق کمک هزینه WIGI کار می‌کنیم.» /p>

  تاخیرهای بازی

  خروج ناگهانی Oneal درست قبل از اینکه بلیزارد اعلام کرد برای دو تا از مورد انتظارترین بازی‌هایش: Diablo IV و Overwatch «برای عرضه‌ای دیرتر برنامه‌ریزی می‌کند... 2. این شرکت گفت که هیچ کدام از این دو عنوان در سال 2022 منتشر نخواهند شد، اگرچه بلیزارد "هنوز در حال برنامه ریزی برای ارائه حجم قابل توجهی از محتوا... در سال آینده است."

  ادامه مطلب

  کارمندان بیشتر بلیزارد پس از شکایت ایالت CA، از جمله اعضای "Cosby Suite" در تماسی که روز سه شنبه برگزار شد، مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد بابی کوتیک تاکید کرد که چگونه آشوب در بین کارکنان بلیزارد، از مدیران اجرایی به پایین، به این تاخیرها کمک کرده است. وی گفت: در ماه های اخیر اقداماتی را انجام دادیم که منجر به خروج تعدادی از افراد از شرکت شد. "علاوه بر این، ما شاهد افزایش رقابت در بازار برای استعدادهایمان و گردش داوطلبانه بیشتر بوده ایم که تا حدی موفقیت ما را در استخدام خنثی کرده است." حداقل سال 2023 طول خواهد کشید تا این تصویر مفهومی emOverwatch 2/em به واقعیت گیم پلی تبدیل شود.Enlarge / حداقل سال 2023 طول خواهد کشید تا این تصویر مفهومی Overwatch 2 به واقعیت گیم پلی تبدیل شود.

  "از آنجایی که ما با رهبری جدید در بلیزارد و در درون خود فرنچایزها، به ویژه در برخی از نقش‌های خلاقانه کلیدی کار کرده‌ایم، آشکار شده است که برخی از محتوای بلیزارد که برای سال آینده برنامه‌ریزی شده‌اند، از زمان توسعه بیشتری برای رسیدن به کامل بودن آن بهره خواهند برد. Kotick ادامه داد.

  تبلیغات

  Ybarra اضافه کرد که اگرچه هر دو بازی "پیشرفت بزرگی داشته اند و اخیراً نقاط عطف مهمی را پشت سر گذاشته اند... بدیهی است که تغییری در رهبری صورت گرفته است." او افزود: زمان توسعه اضافی در Diablo و Overwatch به بلیزارد اجازه می‌دهد "به افزایش قابل توجه تیم‌های توسعه ما قبل از راه‌اندازی ادامه دهد."

  Kotick: ما در حال پیشرفت هستیم

  اخبار این هفته تنها چند روز پس از آن منتشر شد که بلیزارد اعلام کرد برنامه ریزی برای گردهمایی بلیزکان 2022 را که قرار بود یک رویداد مجازی و حضوری ترکیبی باشد، لغو می کند. در اعلام این حرکت، این شرکت گفت که "انرژی لازم برای اجرای نمایشی مانند این به بهترین وجه در جهت حمایت از تیم های ما و پیشرفت پیشرفت بازی ها و تجربیات ما است."

  همه این فعالیت ها نشان می دهد. به شرکتی که پس از ماه‌ها قرار گرفتن در کانون یک رسوایی عمومی، در تلاش برای حفظ استعدادها و بازگرداندن تمرکز خود است. Kotick با اعتراف مجدد به این موضوع که "در موارد خاص مربوط به فرهنگ محل کار، ما باید کار بهتری انجام می دادیم تا اطمینان حاصل کنیم که ارزش های ما در تمام بخش های شرکت پذیرفته می شود، تماس درآمد شرکت را در روز سه شنبه انجام داد." او گفت که تبدیل شدن به عنوان "مکانی عالی برای کار" فقط کار درستی نیست. در عوض، لازم است "استعدادهایی را که برای تحقق پتانسیل فوق العاده خود به آن نیاز داریم، حفظ کنیم یا جذب کنیم."

  کوتیک همچنین یک مطالعه حقوق و دستمزد را برجسته کرد که به گفته او نشان داد "زنان به طور متوسط ​​کمی بیشتر از مردان برای کار مشابه درآمد داشتند." در سال 2020، و همچنین یک شرکت 250 میلیون دلاری، 10 ساله برای «ابتکاراتی که فرصت‌های گسترده‌ای را در بازی و فناوری برای جوامعی که نمایندگی کمتری دارند، تقویت می‌کند». و او بر سیاست‌های جدیدی که منجر به خاتمه فوری کارمندان می‌شود - به جای هشدارهای کتبی - برای کارمندانی که متهم به آزار و اذیت یا تلافی‌جویانه از افشاگران می‌شوند، تاکید کرد.

  با وجود این، کوتیک شکایت کرد که شرکت "انتظار دارد که ما بدون توجه به پیشرفت ما، همچنان با توجه چالش برانگیز و منفی رسانه ها مواجه خواهیم شد."

خبرهای دیگر از بازی