بعد از BlizzCon فقط آنلاین در اوایل سال جاری، بلیزارد در ماه می اعلام کرد که کنوانس">

خبر

 • تک بورد - بلیزارد BlizzCon 2022 را به دلیل رسوایی آزار و اذیت لغو کرد

  بلیزارد BlizzCon 2022 را به دلیل رسوایی آزار و اذیت لغو کرد
  12 ساعت و 39 دقیقه قبل

  نمایش فوریه به نفع "پشتیبانی از تیم های ما و پیشرفت در حال توسعه..."
  بعد از BlizzCon فقط آنلاین در اوایل سال جاری، بلیزارد در ماه می اعلام کرد که کنوانسیون سالانه و پر اعلانات آن برای سال 2022 "ترکیب یک نمایش آنلاین در امتداد خطوط BlizzConline اخیر ما با گردهمایی های حضوری کوچکتر." با این حال، امروز، این شرکت می‌گوید که یک قدم به عقب برمی‌دارد و برنامه‌ریزی را برای آن رویداد متوقف می‌کند.

  در پستی با عنوان Reimagining BlizzCon، این شرکت می‌گوید که تمرکز همه جانبه برای نمایش بزرگی BlizzCon در این مرحله برای آن مناسب نبود:

  هر رویداد BlizzCon به تک تک ما نیاز دارد تا اتفاق بیفتد، یک تلاش کل شرکت، که با تمایل ما برای به اشتراک گذاشتن آنچه ایجاد می کنیم با جامعه ای که بسیار به آن اهمیت می دهیم، تقویت می شود. در این زمان، ما احساس می‌کنیم انرژی لازم برای اجرای نمایشی مانند این به بهترین وجه برای حمایت از تیم‌های ما و پیشرفت بازی‌ها و تجربیات ما صرف می‌شود.

  ادامه مطلب.

  طومار داخلی Activision Blizzard سرزنش رهبری "منفور، توهین آمیز" بدون توجه به این اطلاعیه (اما متنی سنگین در سراسر) پرونده های قضایی متعددی هستند که Activision Blizzard در پی تحقیقات کالیفرنیا در مورد اتهامات آزار و اذیت گسترده در محل کار و سوء رفتار جنسی در آن با آن مواجه است. این شرکت به سالها قبل برمی گردد این رسوایی هنوز هم پس از انبوهی از جدایی‌های سرشناس در سال‌های اخیر، از جمله کارگردان بازی Overwatch، جف کاپلان در آوریل رخ می‌دهد.

  به‌عنوان بخشی از "تصور مجدد" خود از آنچه BlizzCon در آینده به نظر می‌رسد، این شرکت اذعان می‌کند که "نیاز دارد اطمینان حاصل کند که [BlizzCon] تا حد امکان احساس امنیت، استقبال و فراگیر بودن می‌کند."

  > تبلیغات

  از زمان شروع در سال 2005، BlizzCon به یک گردهمایی عظیم طرفداران تبدیل شده است که بیش از 40000 شرکت کننده را برای نمایش سال 2018 خود جذب کرد. آخرین رویداد حضوری BlizzCon، که در اواخر سال 2019 برگزار شد، در میان واکنش‌های شدید به مجازات این شرکت، Ng "Blitzchung" Wai Chung، بازیکن صریح Hearthstone، طرفدار هنگ‌کنگ، با اعتراض‌های حضوری روبرو شد. به دنبال آن، بلیزارد از یک کنوانسیون 2020 به نفع جشن هواداران فقط به صورت آنلاین در اوایل سال 2021 در بحبوحه همه‌گیری کووید، صرفنظر کرد.

  ادامه مطلب

  Blizzcon 2012 لغو شد—اما چرا؟ بلیزارد قبلاً برنامه ریزی شده BlizzCon را در سال 2012 لغو کرد، زمانی که این شرکت اعلام کرد که برگزاری کنوانسیون امکان پذیر نیست زیرا "به شدت بر روی دستیابی به Diablo III، [World of Warcraft] Mists of Pandaria و [StarCraft II] Heart of the متمرکز شده است. در اسرع وقت در دستان بازیکنان قرار بگیرید." در آن روزها، بلیزارد گفت که با وجود دریافت 125 دلار برای هر بلیط و فروش حق پخش پرداخت به ازای نمایش برای طرفداران در خانه، "زیان قابل توجهی" از اجرای کنوانسیون متحمل شده است.

  علی‌رغم عدم وجود یک BlizzCon رسمی در سال آینده، بلیزارد می‌گوید که «هنوز هم از طریق «کانال‌های فرنچایز» خود، «هنوز اعلامیه‌ها و به‌روزرسانی‌هایی را برای بازی‌های ما منتشر خواهد کرد». این اطلاعیه‌های آتی ممکن است اندکی از محبوبیت کمتری برخوردار باشند، اما بدون شکوه و هجوم رویدادی مانند BlizzCon که توجه صنعت را بر روی شرکت متمرکز کند.

خبرهای دیگر از بازی