خبر

 • تک بورد - بلیزارد برنامه های رویداد BlizzCon 2022 را که فقط به صورت آنلاین بود لغو می کند

  بلیزارد برنامه های رویداد BlizzCon 2022 را که فقط به صورت آنلاین بود لغو می کند
  12 روز و 23 ساعت قبل

  بلیزارد در میان انبوهی از اتهامات تجاوز جنسی و بررسی دقیق بازرسان فدرال، تغییراتی در برنامه های رویداد خود ایجاد می کند. این شرکت به جای میزبانی یک کنوانسیون فقط آنلاین \"BlizzConline\" در سال آینده، این شرکت به طور کامل این مفهوم را کنار می‌گذارد تا بتواند منابع خود را به آنچه که فکر می‌کند مهم‌تر است هدایت کند: توسعه بازی‌ها.

  بلیزارد می‌گوید این تصمیم دشوار بود، اما در نهایت فراخوانی مناسب برای پیشبرد کسب‌وکارش بود. می‌خواهد زمانی را صرف «تصور مجدد» کند که BlizzCon چیست و چه چیزی باید باشد و از منابعی که با میزبانی نکردن رویداد برای پشتیبانی از تیم‌هایش و توسعه «پیشرفت» در بازی‌ها و تجربیاتش استفاده می‌کند، صرفه‌جویی می‌کند.

  پست اعلامیه بلیزارد بیشتر جنبه شرکتی دارد و مستقیماً به هیچ یک از بحث‌هایی که اخیراً درگیر آن شده است اشاره نمی‌کند (احتمالاً به دلایل قانونی). با این حال، این شرکت می‌گوید که متعهد است که رویدادهای آینده BlizzCon را تا حد امکان ایمن، استقبال‌کننده و "شامل" برگزار کند. به عبارت دیگر، حداقل به این زودی دیگر از "Cosby Suites" خبری نیست.

  https://techbord.com بلیزارد برنامه های خود را برای رویداد آنلاین BlizzCon 2022 لغو می کند

  این خبر ممکن است برخی از طرفداران بلیزارد را ناامید کند و صادقانه بگویم که شامل من نیز می شود. به نظر می رسد از آخرین باری که ما یک رویداد BlizzCon در مقیاس بزرگ داشته ایم، گذشته است، و من واقعاً امیدوارم که این مکث موقتی باشد و نه استراتژی که بلیزارد در نظر دارد در سال 2023 و بعد از آن به کار گیرد. وقتی بازی‌ها و محتوای جدید بلیزارد فاش می‌شوند، دیدن واکنش‌های هیجان‌زده (یا عصبانی) جمعیت همیشه لذت‌بخش است، حتی اگر این واکنش‌ها مجازی باشند. اعلامیه های فرنچایزهای مختلف بلیزارد هنوز در راه است، آنها فقط در یک رویداد متمرکز رخ ​​نخواهند داد. درعوض، خواهید دید که آنها در «کانال‌های فرنچایز» مختلف پخش می‌شوند، که احتمالاً به معنای بسیاری از پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی و وبلاگ‌های مخصوص بازی بلیزارد است.

  تیم BlizzCon به «پشتیبانی» کمک می‌کند. " این تلاش‌ها، بنابراین ممکن است کمی تندتر و چشم نوازتر از حد معمول باشند. اگر افراد BlizzCon در یک چیز خوب هستند، خوب یا بد، تماشایی خلق می‌کند.

خبرهای دیگر از بازی