بسته نرم افزاری فروتنانه محدودیت هایی را برای درصد خیرخواهانه کاربران اعمال می کند

حداقل 15 تا 30 درصد اکنون برای خود Humble Bundle اختصاص داده خواهد شد.
از زمان عرضه اولین بسته Humble Indie با استقبال زیادی در سال 2010 ، کاربران توانسته اند حداکثر 100 درصد از بسته پرداختی شما را اختصاص دهند قیمت خیریه شریک Humble می خواهد. این گزینه در اواسط ماه ژوئیه از بین خواهد رفت زیرا این شرکت حداقل کاهش 15 تا 30 درصدی را ایجاد می کند که به ویترین فروشگاه اختصاص خواهد یافت.

بیشتر بخوانید> با جمع آوری 1 میلیون دلار ، بازی های Humble Bundle منبع باز می شوند اگر این سیاست جدید آشنا به نظر برسد ، احتمالاً به دلیل آزمایشی است که Humble Bundle در ماه آوریل انجام داد و اسلایدرهای خیریه را از برخی از مشتریان پنهان کرد تست کاربر با توجه به بازخورد منفی ، Humble Bundle عذرخواهی کرد که "در برقراری ارتباط با آزمایش بیشتر عمل نکرد" ، اما این شرکت گفت که هنوز قصد دارد کمک های خیریه را در آینده نزدیک به 15 درصد از قیمت خرید تعیین شده توسط کاربر محدود کند. با این حال ، Humble Bundle تا ماه مه اعلام کرد که این لغزنده های خیریه را دست نخورده باقی می گذارد و آنها را برای همه مشتریان روشن می کند "در حالی که ما زمان بیشتری برای بررسی بازخورد و در نظر گرفتن اسلایدرها و اهمیت سفارشی سازی برای خرید در صفحات بسته در طولانی مدت اختصاص می دهیم."

امروز به نظر می رسد که این بررسی به پایان رسیده است و Humble Bundle بار دیگر تصمیم گرفته محدودیت نسبت پرداختی را که کاربران می توانند به امور خیریه اختصاص دهند تعیین کند (البته در سطح بسیار بالاتر از آنچه در آوریل اعلام شد). در پست وبلاگ روز دوشنبه ، تیم Humble Bundle دلیل کاهش 15 تا 30 درصدی حداقل فروشگاه (که بسته نرم افزاری به بسته نرم افزاری دیگر متفاوت خواهد بود) را به این واقعیت نسبت می دهند که "منظره ویترین فروشگاه PC از زمانی که برای اولین بار بسته های بسته بندی را در سال 2010 تغییر داده ایم ، تغییر قابل توجهی کرده است و ما برای ماندن در مأموریت باید ادامه کار را با آن ادامه دهیم. "

تبلیغات

Humble Bundle می گوید که مشتریان هنوز هم می توانند خیرات خاص خود را در این محدودیت های جدید تنظیم کنند و لغزنده های روی صفحه حداقل موارد را روشن می کنند . این تیم همچنین استدلال می کند که اطمینان حاصل شود که Humble Bundle خود از هر فروش بسته نرم افزاری درآمد کسب خواهد کرد "" اجازه دهید ما به سرمایه گذاری در محتوای جالب توجه ادامه دهیم ، بنابراین می توانیم به رشد جامعه فروتن ادامه دهیم که در نهایت کمک های مالی بیشتری را برای اهداف خیرخواهانه انجام می دهد. "

"... I think that a موفقیت"

بیشتر بخوانید بسته نرم افزاری Humble: بزرگترین فروش بازی های Indie تا به امروز؟ وقتی بسته نرم افزاری Humble Indie در سال 2010 راه اندازی شد ، جفری روزن ، خالق مشترک بسته های بازی Wolfire Games واضح بود که وی گزینه ای را برای کاربران در نظر گرفته است که همه پرداخت های خود را به امور خیریه به عنوان یک ویژگی ارائه دهند نه یک اشکال. او در آن زمان به Ars Technica گفت: "حتی اگر هیچ كسی به توسعه دهندگان كمك نكرد و آنها صد در صد به خیریه كمك كنند ، من این را موفقیت می دانم."

در سال 2013 ، EA کل سهم خود را از اولین بسته نرم افزاری Humble Origin به خیریه ، با استفاده از این پیشنهاد به عنوان یک تبلیغات عمومی بیشتر از یک پولساز مستقیم اهدا کرد. Humble Bundle می گوید که به ارائه بسته های "صد در صد خیریه" مانند بسته اخیر Humble Heal COVID-19 نیز ادامه خواهد داد. Humble Bundle می گوید تقریباً 200 میلیون دلار کمک خیرخواهانه از زمان راه اندازی آن جمع شده است.

در حالی که Humble Bundle در ابتدا به عنوان یک پیشنهاد واقعی "پرداخت آنچه می خواهید" راه اندازی شد ، اکثر بسته های این شرکت مدتهاست آنچه را شامل می شود محدود می کند مگر اینکه حداقل قیمت را پرداخت کنید. این شرکت همچنین طی سالها گسترش یافته است و شامل فروش مستقیم و مستقیم قیمت بازی از طریق فروشگاه Humble ، یک طرح اشتراک Humble Choice است که هر ماه انتخاب سرپرستی از بازی ها را ارائه می دهد و بازی را مستقیماً تحت برچسب Humble Games منتشر می کند.

Humble Bundle توسط انجمن بازی و رسانه IGN در سال 2017 خریداری شد.

تصویر لیست شده توسط Humble Bundle

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.