خبر

 • تک بورد - بسته الحاقی آنلاین سوییچ نینتندو پنج بازی جدید سگا جنسیس را دریافت می کند

  بسته الحاقی آنلاین سوییچ نینتندو پنج بازی جدید سگا جنسیس را دریافت می کند


  1 ماه قبل

  نینتندو به آرامی اما مطمئناً ارزش اشتراک بسته گسترش Switch Online خود را افزایش می دهد. با احتساب آخرین موارد اضافه شده، نینتندو در چند هفته گذشته هفت بازی جدید را برای این سرویس معرفی کرده است. امیدواریم این روند تا سال 2022 ادامه یابد.

  دو هفته پیش، نینتندو فاش کرد که N64 کلاسیک Paper Mario در تاریخ 10 دسامبر بر روی پلتفرم خواهد آمد. هفته گذشته، ما متوجه شدیم که یکی دیگر از موارد مورد علاقه N64 - Banjo-Kazooie - از طریق Expansion قابل بازی خواهد بود. در فوریه 2022 بسته شود. اکنون، مشترکین تعداد انگشت شماری بازی جنسیس جدید برای بازی دارند.

  نینتندو در توییتر اخیراً پنج بازی جنسیس جدید را برای بسته الحاقی آنلاین سوییچ معرفی کرد: تغییر یافته Beast، ToeJam & Earl، Dynamite Headdy، Sword of Vermilion و Thunder Force II. سه عنوان اول نیز به همراه کنسول جنسیس مینی سگا که چند سال پیش عرضه شد، عرضه شد.

  در آخرین بررسی، جنسیس مینی به 39.99 دلار کاهش یافت - ارزش فوق العاده ای برای یک کپی مینیاتوری وفادار از نماد سگا. کنسول خانگی 16 بیتی. اما این تقریباً یک سال و نیم پیش بود و به نظر می رسد موجودی جدید از آن زمان به پایان رسیده است. اگر هنوز یک Genesis Mini، یک NES Classic، یک SNES Classic یا حتی یک PlayStation Classic می‌خواهید، آماده باشید که حق بیمه قابل توجهی را در مقایسه با پایین‌ترین قیمت آن‌ها بپردازید.

  عضویت‌های فردی Nintendo Switch Online از ساعت شروع می‌شود. 3.99 دلار در ماه یا 19.99 دلار برای یک سال کامل. یک عضویت 12 ماهه که شامل بسته توسعه نیز می شود، 49.99 دلار برای شما بازگردانده است.


  تگ ها:

  بسته , الحاقی , آنلاین , سوییچ , نینتندو , بازی , جدید , جنسیس , دریافت


  v 11
خبرهای دیگر از بازی