Tencent ، بزرگترین ناشر بازی های ویدیویی چینی جهان ، برای رعای">

خبر

 • تک بورد - بزرگترین ناشر بازی چین از اسکن صورت برای اجرای قانون منع رفت و آمد جوانان استفاده می کند

  بزرگترین ناشر بازی چین از اسکن صورت برای اجرای قانون منع رفت و آمد جوانان استفاده می کند
  26 روز و 19 ساعت قبل

  پس از آزمایش 2018 ، سیستم "Midnight Patrol" رسماً به 60 بازی Tencent راه اندازی می شود.
  Tencent ، بزرگترین ناشر بازی های ویدیویی چینی جهان ، برای رعایت قوانین کشورش در مورد محدودیت دسترسی خردسالان به بازی های ویدیویی ، اقدامی افراطی را انجام داده است . از همین هفته ، ناشر یک سیستم تشخیص چهره را با نام "Midnight Patrol" به بیش از 60 بازی تلفن هوشمند خود اضافه کرده است و اگر کاربران یا از بررسی

  در تمام بازی های تحت تأثیر ، یک بار که یک جلسه گیم پلی در طول ساعت های ممنوعیت بازی رسمی کشور (10 شب تا 8 صبح) از مدت زمان نامشخصی بیشتر شود ، با درخواست برای اسکن چهره بازیکن ، بازی مورد نظر قطع می شود. اگر یک بزرگسال به هر دلیلی در این آزمون موفق نشود ، Tencent در اعلامیه خود وضع "بسیار بد ، بسیار ناراحت کننده" را واضح می کند: کاربران می توانند روز بعد دوباره بازی کنند.

  بیشتر بخوانیدچگونه چین تشخیص چهره ساخته شده برای افرادی که ماسک دارند تغییر این هفته در سیستم محدود اسکن صورت که توسط Tencent به افتخار پادشاهان در سال 2018 پیاده سازی شده ، دو برابر شده است. از آن زمان به بعد ، ما هنوز دقیقاً نحوه کار سیستم را نشنیده ایم. آیا براساس برجستگی های صورت ، سن کاربر را تعیین می کند؟ آیا داده های موجود صورت را ارجاع می دهد - و احتمالاً از سیستم های اسکن صورت عمومی کشور خود استفاده می کند؟ Tencent هیچ یک از جزئیات فنی Midnight Patrol را روشن نکرده است.

  علاوه بر این ، والدین اکنون می توانند سیستم تشخیص چهره را کنترل کنند که به طور خاص چهره والدین تأیید شده را بررسی می کند قبل از اینکه قفل بازی باز شود - البته مشخص نیست که چرا والدین به جای روشن کردن چیزی مانند گذرواژه یا سیستم PIN ، این کار را انجام می دهند .

  تبلیغات در اخبار کاملاً غیرمرتبط ، فروش ماسک مادربزرگ و مادربزرگ 7000٪ افزایش می یابد

  این سیستم به دنبال افزایش نظارت دولت چین در مورد اعتیاد به بازی در دوران کودکی ، و این شامل قوانینی است که ناشران بازی باید آنها را رعایت کنند ، زیرا مجازات آنها به دلیل مجازات شدید نیست پروانه کسب آنها لغو شد. علاوه بر قانون منع رفت و آمد بازی فوق برای افراد زیر سن قانونی ، بازی های چینی همچنین باید شامل سیستم های ثبت نام واقعی و سقف هزینه های بازی برای افراد خردسال باشند.

  اما این نیاز اسکن صورت به معنای داخلی بودن بیشتر سیستم عامل های گوشی های هوشمند است. کنترل والدین ، ​​همراه با مدیریت تلفن والدین متداول ، مانع دسترسی خردسالان به دستگاههای متصل به اینترنت با اعتبار "بزرگسالان" در شب می شوند. در مورد سیستم Midnight Patrol "" چهره خود را از نظر سن خود بررسی کنید "- برخلاف اسکن مخصوص والدین - بدون شک این س ofال وجود دارد که چه زمانی ، نه اگر ، بازی بازان نوجوان چینی باهوش سیستم را با چیزی مانند عکس های مخصوص آماده کنند .

  Tencent لیستی از "بیش از 60" بازی تحت تأثیر به روزرسانی این هفته ارائه نکرده است. ناشر قبلاً متعهد شده است که Midnight Patrol را به مرور زمان به تعداد بیشتری از بازی های خود اضافه کند ، بازیهایی که احتمالاً به بازیهای تلفن هوشمند منتشر شده توسط Tencent که مانند PUBG Mobile و League of Legends برای غرب شناخته شده اند ، گسترش خواهند یافت.

  اگر هستید با تعجب اینکه کارکنان Ars Technica در مورد محدودیتهای سختگیرانه در ساعتهای بازی در دوران کودکی چه احساسی دارند ، با وجود اعتیاد به بازیهای ویدئویی و رومیزی خود ، به ویژگی کارکنان 2019 ما در مورد فارغ التحصیلی دبیرستان و دانشگاه بروید.

خبرهای دیگر از بازی کردن