خبر

 • تک بورد - برنامه Halo TV Cortana اکنون توسط صداپیشه اصلی وی بازی می شود

  برنامه Halo TV Cortana اکنون توسط صداپیشه اصلی وی بازی می شود
  چند ثانیه قبل

  چیزی که می توان منتظر آن بود: تعداد کمی از شخصیت های Halo به اندازه Halo Cortana محبوب هستند: استاد ارشد همیشه همراه هوش مصنوعی همراه ، که توسط صداپیشه فوق العاده Jen Taylor زنده شده است. با این حال ، استعداد وی محدود به قلمرو بازی های ویدیویی نخواهد بود - به دلیل مشکل برنامه ریزی با سریال تلویزیونی Halo ، بازیگر قبلی کورتانا ، تیلور برای تصدی مسئولیت وارد کار خواهد شد.

  این خبر که با مجوز از IGN ارائه می شود ، برای طرفداران Halo مثل خودم بسیار هیجان انگیز است. تیلور یک افسانه در صنعت بازی است و با توجه به سالها تجربه بازی در این شخصیت ، کاملاً طبیعی است که او برای اولین بار در برنامه زنده Halo دوباره این کار را انجام دهد.

  او کورتانا را در هر بازی Halo برای انجام تاریخ به تصویر می کشد - صدای او چنان محکم با DNA حق رایانه در هم آمیخته است که مایکروسافت نمی تواند (به راحتی) حتی اگر بخواهند جایگزین او شود.

  https://techbord.com برنامه تلویزیونی Halo در کورتانا اکنون توسط صداپیشه اصلی وی بازی می شود

  کورتانا در سمت چپ ، جن تیلور در سمت راست.

  ما در مورد اینکه چرا تیلور در Showtime (شرکت پشت مجموعه تلویزیونی Halo) نیست ، کمی گیج شده ایم انتخاب کنید ، اما شاید احساس شود که مهارت صداپیشگی لزوماً به مهارت بازیگری بدنی ترجمه نمی شود. عکس این قطعاً درست است ، زیرا ما بارها و بارها با بازیگران مشهور ضعیف انجام شده در بازی های ویدیویی AAA شاهد بوده ایم.

  متأسفانه ، این خبر خوب را کنار بگذاریم ، جزئیات بیشتری نداریم برای شما در مورد تاریخ پخش سریال Halo. تنها چیزی که می دانیم این است که توسط Otto Bathurst (از شهرت آینه سیاه) کارگردانی می شود و در همکاری با توسعه دهندگان Halo 343 Industries تولید می شود.

  در حالی که منتظر جزئیات بیشتر در مورد تاریخ انتشار ، ما دوست داریم نظرات شما درباره این خبر را در نظرات بشنویم. آیا شما با تصمیم انتخاب بازیگر Showtime موافق هستید ، یا فکر می کنید بازیگر اصلی زن - Natascha McElhone - کار بهتری انجام داده باشد؟

  اعتبار تصویر میانه: IGN

خبرهای دیگر از بازی