techbord.com برنامه BlizzCon در فوریه 2021 به عنوان رویداد فقط آنلاین برنامه ریزی می شود

نظر سردبیر: بلیزارد پس از به تعویق انداختن این رویداد در اوایل سال جاری ، به دلیل نگرانی های Covid-19 ، کنفرانس بازی خود را برنامه ریزی کرد. نمایش مجازی کاملاً مشابه رویداد حضوری سالانه نخواهد بود اما از هیچ چیز بهتر است ، درست است؟

این کنوانسیون معمولاً طی یک دوره دو روزه در اوایل ماه نوامبر برگزار می شود ، اما در ماه مه ، بلیزارد گفت که جو بهداشت فعلی به آنها اجازه نمی دهد این رویداد را امسال برگزار کنند. رئیس بلیزارد ، سارالین اسمیت ، احتمال بازگشت BlizzCon در اوایل سال آینده را به عنوان یک رویداد آنلاین رد نکرد و این دقیقاً همان چیزی است که قرار است اتفاق بیفتد.

"BlizzConline" جدید 19 تا 20 فوریه برگزار می شود ، 2021. این نمایشگاه آنلاین از جمله نمایشگاه و مسابقه cosplay ، یک مسابقه هنری ، یک مسابقه قصه گویی دیجیتال ، یک کانون توجه استعدادها و یک راهپیمایی مجازی از مورلوها ، فرصت های بی نظیری را برای علاقه مندان به نمایش می گذارد.

< img src = "https://techbord.com/picsbody/2009/496-1.jpg " alt = "https://techbord.com BlizzCon به عنوان رویداد فقط آنلاین در فوریه 2021 دوباره برنامه ریزی می شود ">

جزئیات کامل در مورد چگونگی شرکت در این رویدادها را می توان از طریق وب سایت Blizzard مشاهده کرد. توسعه دهنده و ناشر گفت که هنوز برنامه های زیادی برای انجام جزئیات بیشتر وجود دارد اما آنها حداقل می خواهند ایده ای را به طرفداران بدهند که چه انتظاری دارند.

Blizzard در BlizzCon 2019 اعلام کرد که مورد انتظار است Diablo IV و همچنین Overwatch 2. با توجه به اینکه هنوز هیچ یک از آنها عرضه نشده است ، به احتمال زیاد می توان انتظار داشت که به روزرسانی در مورد هر دو پروژه و شاید جزئیات مربوط به هر پروژه جدید و اعلام نشده ای را که شرکت روی آن کار می کند ، دریافت کنیم.

اعتبار مستند: ناتالیا لین

برنامه BlizzCon در فوریه 2021 به عنوان رویداد فقط آنلاین برنامه ریزی می شود
gaming/برنامه-blizzcon-در-فوریه-2021-به-عنوان-رویداد-فقط-آنلاین.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com گفته می شود انویدیا RTX 2060 و RTX 2060 Super را دوباره راه اندازی می کند
techbord.com مدیاگران Skyrim ابزاری جدید برای یادگیری ماشین دارند که متن را به گفتار واقع بینانه NPC تبدیل می کند
techbord.com MediaTek کوالکام و سامسونگ را با پیشرفته ترین Dimensity 1200 SoC به کار می گیرد
techbord.com Netflix در سطح جهانی از 200 میلیون مشترک پرداخت شده پیشی گرفته است
techbord.com کمیسیون اروپا برای بازیهای بخار
techbord.com قطب شمال جانشین خمیر حرارتی مشهور MX-4 خود را راه اندازی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.