خبر

 • تک بورد - برنامه بازی های عالی انجام شد سریع 2022 فاش شد

  برنامه بازی های عالی انجام شد سریع 2022 فاش شد
  17 روز و 13 ساعت قبل

  Awesome Games Done Quick (AGDQ)، قسمت زمستانی دو سالانه ماراتن دویدن سرعت برای خیریه، برای اوایل ژانویه تنظیم شده است و ما اکنون برنامه کاملی را داریم که منتظر آن باشیم. طبق معمول، در طول رویداد یک هفته ای، برای همه چیزهای کوچکی وجود دارد.

  سازمان‌دهندگان رویداد در سپتامبر تصمیم گرفتند که AGDQ 2022 یک رویداد آنلاین باشد تا سلامت و ایمنی همه شرکت‌کنندگان را تضمین کند. تیم همچنین در آن زمان فاش کرد که ماراتن چند روزه در 9 ژانویه برگزار می‌شود و در 16 ژانویه به پایان می‌رسد.

  این زمان‌بندی برای متخصصان فنی به خوبی انجام می‌شود که نمایشگاه لوازم الکترونیکی مصرفی را برای 5 ژانویه در نظر می‌گیرند - 8.

  در مورد، CES 2022 این بار یک عنصر حضوری خواهد داشت، اگرچه شرکت کنندگان برای ورود به آن باید مدرکی مبنی بر واکسیناسیون کووید-19 ارائه دهند. یک جزء مجازی نیز برای آن ارائه خواهد شد. کسانی که نمی توانند در اوایل سال آینده به وگاس برسند.

  در همین حال، AGDQ 2022 برای علاقه مندان به سرعت دویدن زیاد است که منتظر آن هستند. نکات برجسته شامل اجرای هر درصدی از Deathloop و همچنین اجراهای Half-Life 2، EarthBound، Halo: Combat Evolved، The Legend of Zelda: A Link to the Past و Metal Gear Solid است. طرفداران عناوین مبهم نیز راه حل خود را دریافت خواهند کرد، زیرا بازی هایی مانند Bucky O'Hare، Three Dirty Dwarves و Antichamber نیز در دسترس هستند.

  AGDQ دوباره برای بنیاد پیشگیری از سرطان پول جمع آوری خواهد کرد. رویداد سال گذشته نزدیک به 2.8 میلیون دلار برای این هدف تولید کرد - کمتر از رکورد 3.16 میلیون دلاری سال قبل اما با توجه به شرایط هنوز بسیار قابل احترام است.

خبرهای دیگر از بازی