خبر

 • تک بورد - برش کارگردان Ghost of Tsushima: بازتاب ها ، چه به معنای واقعی و چه به صورت فیزیکی

  برش کارگردان Ghost of Tsushima: بازتاب ها ، چه به معنای واقعی و چه به صورت فیزیکی
  3 روز و 19 ساعت قبل

  به تنهایی ارزش ارتقاء فناوری را ندارد ، اما داستان یک مطالعه شخصیتی متفکرانه است.
  Ghost of Tsushima\'s Iki Island ، که در نسخه جدید Director\'s Cut بازی گنجانده شده است ، روایتی حتی بهتر از آنچه در بازی اصلی دیدیم ارائه می دهد به The Director\'s Cut که در 20 آگوست اکران می شود ، مجموعه های زرهی جدید ، تفسیر کارگردان و یک کتاب هنری دیجیتال را نیز به همراه دارد. قیمت نسخه پلی استیشن 5 69.99 دلا

  محتوای Iki جدا از داستانها و شخصیتهای بازی اصلی است که در سرزمین اصلی اتفاق افتاده است. شبح شخصیت اصلی تسوشیما ، جین ، هنوز شخصیت اصلی است و هنگام سفر به جزیره ایکی ، با افراد منزوی روبرو می شود که از نفوذ بیرونی ، به ویژه سامورایی هایی مانند او ، بیزارند.

  به جین نگاه می شود سوء ظن ، حتی در حالی که مغول ها - اصلی ترین مخالفان شبح تسوشیما - حملات خود را بر تعداد دزدان دریایی ایکی که تعداد آنها بیشتر است ادامه می دهند. بی اعتمادی ساکنان جزیره به افراد بیرونی در حالی که داستان پیش می رود توضیح داده می شود و مطالب جدید موضوعاتی را که توسط بازی اصلی نادیده گرفته شده است ، بررسی می کند. این تمرکز بر تمایل جین به خشونت تمرکز می کند و به موضوع موضوعی نبردهای مکرر که منجر به شمارش مضحک بدن می شود ، می پردازد. Ghost of Tsushima گیم پلی وحشیانه خود را حفظ می کند ، اما روایت بازیکنان را مجبور می کند تا نکات منفی کاهش هر کسی را که به شما خنده دار نگاه می کند ، در نظر بگیرند. ورود به Iki. بزرگنمایی/ورود به Iki.Ars Iki در مقایسه با سرزمین اصلی کوچک است ، اما به اندازه کافی بزرگ است داستان و فعالیت های گسترش. توسعه مهارت های جدید ، زره پوش و ماموریت های جانبی را ارائه می دهد و ساعت ها طول می کشد تا همه این کارها را انجام دهید. این جزیره همچنین دارای شخصیت های لذت بخشی است که جین را در شرایط ناراحت کننده ای قرار می دهند ، زیرا او سعی می کند گذشته ظالمانه خانواده خود را جبران کند. گرفتاری ایکی سرنوشت اوکیناوا را به یاد می آورد ، یک جزیره ژاپنی که در طول جنگ جهانی دوم در برابر نیروهای امپراتوری از دست رفت. این نبرد برای فرهنگ اوکیناوا متمایز شد و ساکنان جزیره ایکی می خواهند از چنین نتیجه ای جلوگیری کنند.

  تبلیغات

  دستاوردهای فنی

  غوطه ور شدن کنترلر < /h2> کنترلر DualSense PS5 با استفاده از قابلیت های ماشه و غوغای زیاد ، جلوه های همه جانبه ای را اضافه می کند. به عنوان مثال هنگام کشیدن کمان خود در برابر محرک ها مقاومت خواهید کرد. اثرات دیگر ، مانند ارتعاش گربه در بازوی شما یا تکان شدید در هنگام برخورد شمشیر ، نیز به تجربه می افزاید. همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید ، DualShock PS4 از سرگرمی خارج شده است. بازی Ghost of Tsushima محتوای کافی را برای خرید ارزش آن فراهم می کند ، اگرچه داستان اصلی Iki تنها چند ماموریت (طولانی) طول می کشد. اما Director's Cut همچنین پیشرفت های فنی را به ویژه در نسخه PS5 به ارمغان می آورد. هنگامی که در محیط های متراکم اجرا می شوید ، همچنان بافت پاپ را مشاهده خواهید کرد ، اما جلوه های محیط بازی ، مانند برگ هایی که در باد می وزد ، وفاداری و وضوح بیشتری را دریافت کرده است. یک صحنه زودهنگام و نفس گیر با پدر جین دارای هزاران برگ قرمز است که زمین را پوشانده است. و آمادگی دیدن مه زیاد را داشته باشید - درست مانند J.J. آبرامز عاشق شعله ور شدن لنز است ، توسعه دهندگان Ghost of Tsushima وسواس زیادی روی جلوه های مه مهیج دارند. یک میدان گل بسیار عظیم تا افق کشیده شده است. بزرگ شدن/یک میدان گل کاملا عظیم تا افق کشیده شده است. ARS

  هم PS5 و هم PS4 نسخه های حرفه ای Director's Cut گزینه های 4K را ارائه می دهند ، اما به نظر نمی رسد وضوح تصویر نسبت به نسخه اصلی حداقل از نزدیک بهبود یافته باشد. PS4 Pro به خوبی از مواد جدید استفاده می کند ، البته با سرعت 30 فریم در ثانیه. از سوی دیگر ، نسخه PS5 در حالت وفاداری با سرعت 60 فریم بر ثانیه قفل می شود. همچنین در PS5 بازتاب های بهبود یافته قابل توجه است. به نظر نمی رسد که به روز رسانی ردیابی اشعه را اضافه کرده باشد ، اما روشنایی در کنسول جدید به طرز چشمگیری بهبود یافته است. بازتابی که شبیه یک لکه کثیف روی سطح آب در نسخه PS4 به نظر می رسد ، جزئیات بسیار بیشتری را در PS5 نشان می دهد. در آبهای اقیانوس ، ما فقط بافتهای تکراری و بازتابهای اولیه نور خورشید را دریافت می کنیم. زمان بارگذاری فقط چند ثانیه در PS5 طول می کشد ، در مقایسه با 30+ ثانیه برای راه اندازی اولیه در PS4 ، و مقایسه برای سفرهای سریع مشابه است.

  Ghost of Tsushima یک بازی زیبا است ، و اگرچه Director's Cut قدیمیتر است ، این کار به اندازه کافی برای توجیه خرید تنها در ارتقاء فنی کافی نیست. ارزش از خود محتوا ناشی می شود. اگر نسخه ای از نسخه اصلی PS4 دارید ، هزینه ارتقاء 20 دلاری فروش آسان است. اگر هرگز بازی نکرده اید - و باید انجام دهید - این نسخه ای است که می توانید دریافت کنید.

  فهرست بندی تصویر توسط Sucker Punch Productions

خبرهای دیگر از بازی