خبر

 • تک بورد - بررسی WarioWare: Get It Together: این بازی باید به توصیه های خود توجه کند

  بررسی WarioWare: Get It Together: این بازی باید به توصیه های خود توجه کند
  17 روز و 10 ساعت قبل

  قطعات سرگرم کننده و طنز آمیز وجود دارد ، اما ترکیب بازیگران کنترل اول از بسیاری از مشکلات است. به یاد داشته باشید ، پشت انبوهی از بازسازی های ماریو و زلدا ، نینتندو دارای بی احترامی و هوس زیادی است ، همانطور که توسط فرنچایزهایی مانند Rhythm Heaven ، Elite Beat Agents و WarioWare ثابت شده است.

  جزئیات بازی

  توسعه دهنده: Systems Intelligent ناشر : Nintendo Platform : Switch تاریخ انتشار: 10 سپتامبر 2021 قیمت : 50 دلار (نسخه نمایشی رایگان در فروشگاه اینترنتی نینتندو) پیوندها: آمازون | هدف | گیم استاپ | وب سایت رسمی

  آخرین سری در لیست در حال حاضر تا نهمین ورودی خود است: این هفته WarioWare: آن را با هم دریافت کنید. من نمی توانم حق امتیاز 18 ساله را برای عارضه ساکولیت بهم بزنم و این آخرین عنوان بر روی لورل های زرد و بنفش با سبک واریو باقی نمی ماند. در واقع ، ممکن است بسیار بلندپروازانه ترین مجموعه "بازیهای میکرو" نینتندو باشد.

  اما جاه طلبی بدون اجرا چیزی نیست. WW: GIT به سختی می تواند به صورت قطعه به قطعه ایراد بگیرد و وقتی روی یک میز مانند یک پازل حل نشده قرار می گیرد ، قسمت های آن مطابق با طنز ، خلاقیت و جلوه سری است. با این حال ، مجموعه کاملاً درست کنار هم قرار نگرفته است ، و نتیجه یک مورد نادر است که نینتندو یک بازی را قبل از اتمام بازی ارائه می دهد.

  آغازگر مختصر: کلاس Wario در جلسه است

  < p> یک تجدید نظر: بازی های WarioWare حول محور بازی های میکرو بازی سریع آتش سوزی می چرخند که هریک تقریباً هشت ثانیه طول می کشد (با مدت زمان "کارفرمایان" فوق العاده 60 ثانیه یا بیشتر). ترفند داستان این است که شخصیت منفی واریو این بازیهای مسخره را طراحی کرده است تا آنها را به صورت la carte بفروشد ، ثروتمند شود و با انبوهی پول در حال خندیدن در حالی که به شیوه اواآآآآآآآآآآآ خنده می کند ، طراحی کند. از آنجایی که واریو این بازی ها را "ساخت" ، می تواند مانند او بی احترام باشد ، بنابراین به استودیوی Intelligent Systems شریک قدیمی نینتندو اجازه می دهد تا با ایده های خود کاریکاتورانه احمق و گیج شود. ("ما این بازی را انجام ندادیم! واریو خودخواه ، بی رحمانه ، گریزنده!")

  هر میکرو بازی با یک اعلان شروع می شود. شما زمان محدودی برای درک آن دارید ، معمولاً هشت ثانیه یا کمتر. آن را خاموش کنید ، خاموش کنید. سیب را به زرافه بیاورید؟ یا زرافه را به سیب بیاورید؟ سبز است ، اما می دانیم آن چیست. فیزیک زباله برای نجات همانطور که به سمت چپ سبز حرکت می کنید ، تکه های زباله را فشار می دهید تا آن را بپوشانید. این مردان تنومند از شما محافظت خواهند کرد. صحبت از بمب های آسمانی ... وقتی این آسیاب بادی را بچرخانید ، هیولا در افق به شما نزدیک می شود. یک ماسک صورت طراوت بخش ، که توسط یک واریو کوچک انجام شده است. نمی دانم آیا آن خمیردندان حساسیت بیشتری دارد یا خیر. صحبت از حساسیت ... اوه.

  اگر نینتندو را در واکادودل خود دوست دارید ، این ورودی WarioWare را به اندازه بقیه دوست خواهید داشت. از آنجایی که هر بازی کوچک بسیار کوتاه است ، همه آنها سعی می کنند اثری از خود به جا بگذارند و معمولاً این یک بازی کمدی است. WW: GIT را بر اساس هنر ، صدا و ارائه بررسی کنید ، و نتیجه یک LOL-lercoaster است-که احتمالاً می توانید از گالری فوق از بازیهای کوچک تشخیص دهید. برای خاموش کردن آتش مجسمه نوزاد را در حال هل دادن هدف قرار دهید. موهای زیر بغل مجسمه را بردارید. یک آسیاب بادی را آنقدر بچرخانید تا یک هیولای غول پیکر را به شما نشان دهد.

  تبلیغات

  این تنها نیمی از وعده WarioWare است. نیمه دیگر معمولاً سادگی کنترل های آن است. هر بازی کوچک با دستورالعمل های مختصر شروع می شود: "مسدود کنید! فرار کنید! بشمارید!" بین آن و هر چیزی که روی صفحه می بینید ، یک پنجره بسیار کوچک از زمان برای تجزیه و تحلیل آنچه در حال انجام است دارید-چه کاری انجام دهید؟ برو کجا؟ آخرین چیزی که می خواهید پیچیدگی های بیشتر است.

  در اولین نوشته های فرنچایز ، ضربه زدن به دکمه d-pad یا یک دکمه تک عمل تنها چیزی است که برای بدست آوردن یک نشانه کاملاً واضح از وجود یا عدم نیاز دارید. شما یک بازی کوچک را درک کرده اید هشت ثانیه بعد ، همه چیز را دوباره امتحان می کردید. عناوین جدیدتر پیچ های کنترل حواس پرتی را امتحان کردند ، از جمله سنسور شیب در WarioWare: Twisted و کنترل کنترل حرکت در WarioWare: Smooth Moves. این استثنائات را کنار بگذاریم ، بازی ها عموماً به سادگی انجام می شوند.

  شاید این نام باید Super MarioWare

  Intelligent Systems نامیده می شد ، در جستجوی راه هایی برای جذابیت بخشیدن به این مجموعه در سالهای طولانی ، مجموعه کنترل WW: GIT را گسترش داده است. این کنترل ها را می توان به بهترین وجه با عنوان "Super MarioWare" توصیف کرد. بازیگران باید در حال اجرا ، پرش ، پرواز و انفجار به عنوان شخصیت های اصلی در هر بازی کوچک باشند. در روزهای گذشته ، اگر دکمه ای در یک بازی کوچک می دیدید ، روی دکمه واقعی "A" خود ضربه می زدید و دکمه سیلی می خورد. این بار ، اگر نیاز به زدن یک دکمه ، ضربه زدن به اهرم یا چرخاندن صفحه برای غلبه بر درخواست میکرو بازی دارید ، شخصیت پلتفرم شما باید نحوه لمس یا تأثیر آن را بفهمد. در بازیهای قدیمی WW ، فقط بازیهای گاه به گاه از بازیکن می خواهند که مثلاً از یک d-pad استفاده کند و مانند ماریو یک ثانیه جعلی کند. این بار اینبار این بازی هر بازی خرد شده را خراب می کند.

  علاوه بر این ، WW: حالت های پیش فرض GIT از شما می خواهند که بین هر بازی کوچک از یک شخصیت پلتفرم به شخصیت دیگر جابجا شوید. تا زمانی که Get It Together را شکست دهید ، قفل 20 کاراکتر را باز کرده اید. برخی مانند سفینه های فضایی در حال شلیک در اطراف شناور هستند. برخی دیگر از قوانین گرانش به عنوان دویدن و پرش ماریو دوست دارند. برخی دیگر به عنوان برجک ها روی زمین قفل شده اند و این شخصیت ها فقط می توانند با استفاده از یک سیستم قلاب دست و پنجه نرم (در مورد آن کمی بیشتر) حرکت کنند. حمله سر و صدا تشخیصش راحت است از طرف دیگر ، کات و آنا دائماً در حال حرکت و تندرست هستند و بسیار سخت تر هستند. نمونه همکاری اشتباه شده است. یکی از بازیکنان سعی می کند بستنی را به سمت بالا فشار دهد تا روی مخروط نگه داشته شود. اما دیگری بومرنگ عجیبی دارد ... ... و به طور تصادفی درمان را از مخروط ، رحم شکم رونق داده است. 9 ولت نیز یک شخصیت دائماً متحرک است که فقط زمانی که یویو را به سمت بالا شلیک می کند ، مکث می کند. گروه بندی کردن یا ضربه زدن یا حرکت فیزیکی لوله ها.

  هر شخصیت ممکن است دارای سلاحی باشد یا نباشد ، مانند یو یو با تیراندازی به سمت بالا ، تفنگ فقط به پهلو یا لیزر با هر جهت. سایر شخصیت ها باید از بدن خود برای فعالسازی یا حمله به چیزی در یک بازی کوچک استفاده کنند. هر مقدمه دارای یک آموزش 60 ثانیه ای است که به شما کمک می کند تا در کوتاه مدت راه خود را پیش ببرید. سپس به سراغ انبوهی از بازیهای کوچک می روید که باید در حین بازی با سه یا چهار کاراکتر بازی کنید. هنگامی که هر میکرو بازی شروع می شود ، شخصیت های خدمه شما به طور تصادفی مخلوط می شوند و یکی به شما تعلق می گیرد. شما دقیقاً یک ثانیه وقت دارید تا شخصیت بعدی خود را قبل از شروع بازی میکرو آزمایش کنید.

  تبلیغات

  شخصیت های بیشتر ، ناامیدی بیشتر

  هر بازی کوچک باید از سبک کنترل هر شخصیت و سیستم های هوشمند پشتیبانی کند. به نحوی این موضوع را کنار گذاشته است اگر به منوی "مجموعه" WW: GIT برای تحقیق در مورد میکرو بازی هایی که قبلاً بازی کرده اید بروید ، رتبه ای را به شما نشان می دهد که کدام شخصیت ها برای هر بازی کوچک "بهترین" و "بدترین" هستند. شوخی نمی کنم.

  به عنوان مثال ، شخصیت هایی که به عنوان برجک ثابت عمل می کنند دارای مشکلات حرکتی جدی هستند ، زیرا دوباره آنها باید این کار عجیب و غریب را انجام دهند و سلاح های خود را به سمت حلقه های طلایی که در برخی بازیهای کوچک معلق هستند ، قرار دهند. سلاح خود را هدف گرفته و به یکی از این حلقه های طلایی ضربه بزنید و سلاح شما به طور موقت به یک قلاب دست و پنجه نرم تبدیل می شود. برای حرکت از آن نقطه ، یک حلقه طلایی دیگر را نشانه بگیرید. این عجیب است و از نظر WarioWare خوب نیست ، به خصوص اینکه این میکرو بازی ها برای رسیدن به هدف در مدت هشت ثانیه به سرعت انفجار می دهند. بنابراین به راحتی می توانید در هنگام قصد تیراندازی به چیزی ، یا برعکس ، تاب دهید. سایر شخصیت ها در "طبقه" قفل شده اند یا هر بار که دکمه "A" را فشار می دهند حرکت آنها محدود می شود یا فقط می توانند لیزرهای خود را در یک جهت شلیک کنند یا اصلا سلاح لیزری ندارند.

  وقتی این زبان متقابل هر میکرو بازی کاملاً با بقیه متفاوت باشد ، این امر ناخوشایند می شود. آیا برای غلبه بر میکرو بازی باید بدن خود را در برابر چیزی قرار دهید؟ در یک سطح: بله ، شما باید چیزی را با بدن خود لمس کنید ، تحرک لعنت شده است. در مورد بعدی: خیر ، این لمس بدی است ، بنابراین شما یا باید لیزر یا سکویی را به طور کامل به سمت جسم شلیک کنید. یک سطح دیگر: چیزی که باید لمس کنید در کنار یک هیت باکس قرار دارد که شخصیت شما را "می کشد" و بازی خرد شما را خنثی می کند. باید آن را لیزر می کردی و سطح دیگر: چرا با شیشه لیزر را به شی شلیک کردید؟ شما باید بدن را با بدن شخصیت خود لمس کنید ، دیر! نمی توانم بپرسم: آیا همه بازیهای کوچک باید با همه 20 کاراکتر سازگار باشند؟ آیا WW: GIT به 20 کاراکتر واریانس نیاز دارد؟ با شکست دادن بازی ، من به این فکر می کنم که برخی از این شخصیت ها می توانستند ادغام شوند ، یا WW: GIT می توانست برخی ترکیب های شخصیتی و میکرو بازی را در لیست سیاه قرار دهد ، خارج از ضامنی مانند "Super Wild Wario Difficulty"

  اگر قصد دارید WW: GIT را به تنهایی یا با عضویت یکی از دوستان خود از ابتدا تا انتها بازی کنید ، سردرگمی و منحنی یادگیری حاصله لزوماً معامله گر نیستند. این کمپین بازیکنان را مجبور می کند تا از هر شخصیت تازه باز شده به اندازه کافی برای درک اصول اولیه خود استفاده کنند ، و بازی های بعدی شامل ضامن "استفاده از هر کاراکتر" است که چالش و تنوع را افزایش می دهد. هر میکرو بازی اکنون می تواند به 20 روش مختلف بازی کند ، به طور تصادفی در یک جلسه میکرو بازی بی پایان انجام می شود. در حالی که برخی از آنها به دلیل ناهماهنگی شخصیت و بازی کاملاً ناامید کننده یا آزاردهنده هستند ، در مجموع ، این بیشترین نوع قابل بازیابی است که در حالت تک نفره بازی WarioWare دیده ام.

خبرهای دیگر از بازی