خبر

 • تک بورد - بررسی VR:

  بررسی VR: "آرنا" جدید Space Pirate Trainer عظیم است ، باید بازی کنید (اگر می توانید)
  10 روز و 11 ساعت قبل

  مرحله اول: 100 متر مربع بگیرید. گام دوم: دعا کنید سیستم های فیس بوک خوب بازی کنند.
  اگر قبلاً فکر می کردید که استفاده از VR معمولاً بسیار ناخوشایند است ، شما مطلقا بازار هدف Space Pirate Arena نیستید. بعداً ، این حالت کاملاً جدید به عنوان یک به روزرسانی رایگان برای VR 5 ساله 5 ساله به نام Space Pirate Trainer (که نام جدید آن ، Space Pirate Trainer DX است ، هنوز فقط 15 دلار هزینه دارد و یک گزین

  مانند دیگر بازی های محبوب VR ، Space Pirate Arena نیاز به بستن یک هدست پوشاننده صورت دارد ، که به اندازه کافی ناراحت کننده است. در خبرهای خوب ، حالت جدید کاملاً رایگان این بازی به دلیل انحصاری بودن آن در پلتفرم Oculus Quest مستقل ، نیازی به کابل ، رایانه شخصی یا حسگر خارجی ندارد. شما از برخی جهات به عنوان این مارک دزدان دریایی فضایی کاملاً آزاد شده اید.

  اما راحتی بازی Arena به همین جا ختم می شود ، زیرا حالت هدست های Quest و Quest 2 را به حد تشخیص اتاق خود می رساند: دقیقاً 10 مگا بر متر 10 متر مربع (32.8 فوت 32 32.8 فوت) در اتاق انتخابی لیزر VR شما ، نه یک سانتی متر (اینچ) کمتر. این به این دلیل است که Space Pirate Arena یک فاکس لیزری کاملاً منفجر شده است و شبیه زاپ-رامای واقعی است که ممکن است با مراکز خرید دهه 80 و 90 ارتباط داشته باشید.

  بلند پروازانه ، ناخوشایند و دشوار - حتی در مقایسه با دیگر بازی های VR؟ این ، من مجبور شدم در آن غوطه ور شوم. مرور من در مورد این حالت منحصر به فرد ، در نتیجه ، جالب ترین و سهل ترین جنبه های Arena را نشان می دهد ، زیرا اشکالات و مزاحمت های این نسخه را پوشش می دهد. بعلاوه ، من با خشم کاملاً مرتبط با فیس بوک روبرو شدم که مانع آزمایش های من شد (و ممکن است همین کار را با شما نیز انجام دهد).

  بدون شک ارزان تر از گزینه اسلحه پلاستیکی

  همانطور که قبلاً نوشتم ، زمینه فروش Arena به شرح زیر است: آیا دوست دارید در سال 2021 برچسب لیزری دو نفره را بازی کنید؟ در این صورت ، می توانید یک جفت اسلحه و سنسور لیزری پلاستیکی بخرید ، و می توانید یک اتاق مجلل و مجلل ، پر از راهروها ، پنجره ها و نخاله های اردک و روکش بسازید-این بدان معناست که به مواد لازم احتیاج دارید. زمان ، و فضایی که در آن اجازه دارید موقتاً چنین جادوگری فیزیکی را برپا کنید. (بدیهی است که این لیست ویژگی های دلخواه مانند چراغ سیاه ، فرش مناسب در دهه 80 یا سیستم استریو بیمار را که ترکیبی از دیسکو ، تکنو و پاپ پانک است ، در نظر نمی گیرد.)

  < p> Orrrrrr شما می توانید دو هدست واقعیت مجازی Quest ، دو نسخه از بازی Space Pirate Trainer DX بخرید و دو بازیکن را در همان اتاق بزرگ اندازه بگیرید. (شما همچنین به Wi-Fi احتیاج دارید ، که من به آن دسترسی پیدا می کنم.) این قیمت پایه 630 دلار قبل از مالیات است و اگر یک Quest با ظرفیت حافظه بالاتر یا کمک راحت دریافت کنید ، ممکن است هزینه آن کمی بیشتر شود. ارتقاء مانند خط چشم یا بند سر. با این وجود ، این خرید همه موارد عمومی استفاده از VR را در اختیار شما قرار می دهد و مسلماً از هدست VR استفاده عمومی تری خواهید داشت تا یک دستگاه برچسب لیزری در دنیای واقعی.

  تبلیغات

  من این مقایسه به طور خاص به این دلیل که من می توانم تصور کنم که کودک 12 ساله من موارد فوق را به عنوان صفحه گسترده طراحی کرده ، به والدینم ارائه می کنم و یک سمینار کوتاه در مورد اینکه چرا معتقدم این بهترین هدیه تولد در تمام دوران بوده است برگزار می کنم ، بنابراین لطفاً آن را به من بسپار. اولین فکر من این بود که یک گاراژ پارکینگ در نزدیکی آپارتمانم در سیاتل بزنم. این حجم عظیم نیست ، اما آنقدر بزرگ بود که بتواند با آزمایشات قبلی خارج از خانه سیستم های VR "خارج از خانه" مطابقت داشته باشد. متأسفانه ، این گاراژ پارکینگ مستطیل بزرگی را ارائه می دهد ، نه تقاضای خاص Space Pirate Arena - یک مربع دقیق ، 100 متر مربع.

  این به لطف محدودیت خاصی از پلت فرم Oculus Quest است. پس از اتصال به هدست Quest در یک فضای واقعی جدید ، سیستم دوربین های خارجی خود را روشن می کند ، سپس از کاربران می خواهد به طبقه نزدیک اشاره کرده و یک مرز "نگهبان" را ترسیم کنند. به سیستم VR خود بگویید که کف کجا و دیوارهای نزدیک شروع می شود ، تا بتواند به طور مناسب مزخرفات مجازی آینده را قاب بندی کند. این در محیط های داخلی معمولی بسیار خوب عمل می کند ، اما هنگامی که در یک اتاق بزرگ به اندازه کافی قرار دارید ، به محدودیت ردیابی شدید می رسد. شما نمی توانید یک فضای نگهبان بزرگتر از 10 x 10 متر مربع نقاشی کنید و خط آن در هر لبه مستقیم و راست زاویه دار می شود.

  علاوه بر این ، هر دو مدل Oculus Quest برای ردیابی حضور دقیق شما تلاش می کنند. در یک زمین باز بدون شاخص های بصری ثابت در سقف. کمی کار می کند ، اما شما عموماً می خواهید با این مجموعه ها داخل خانه باشید تا ردیابی VR پایدار را تضمین کنید.

  بنابراین ، من به دنبال فضایی ایده آل برای حتی راه اندازی در Space Pirate Arena بودم ، از آنجا که اگر در تنظیمات سیستم Quest یک اندازه ردیابی حداکثر اندازه را تأیید نکرده اید ، صفحه بارگذاری با یک حرکت بدون انگشت جواب می دهد. من سرانجام در PAX West 2021 آخر هفته چنین فضایی پیدا کردم: تیم رسانه ای نمایشگاه با فضل اتاق "مصاحبه" ای را ارائه دادند که هیچ مصاحبه ای در آن اتفاق نمی افتاد. (همانطور که گزارش دادم ، PAX عجیبی بود.)

  در نهایت ، من بازی را انجام می دهم-و از بالا به پایین نماهایی از برخی از سطوح سفارشی Space Pirate Arena را از بالا به پایین مشاهده می کنم. این اسکراپارد است. یک زاویه دیگر Scrapyard. اینجا ترانزیت است. اینجا آزمایشگاه است ، میدان نبرد علم زاویه دیگر آزمایشگاه. این میدان نبرد نام بی روح Outdoor را دارد. یک زاویه دیگر در فضای باز.

  وقتی همه چیز را تنظیم کردم ، من به تنهایی Space Pirate Arena را راه اندازی کردم ، زیرا می دانستم که حداقل می توانم با مخالفان "droid" ساخته شده در هوش مصنوعی مبارزه کنم. لابی قبل از نبرد آرنا گزینه های مختلفی را روی یک صفحه مجازی شناور در یک لبه اتاق نشان می دهد. با اسلحه مجازی در دست به سمت آن شلیک کنید تا از سطوح از پیش ساخته شده بازی انتخاب کنید ، لیست دوستان خود را بررسی کنید ، برخی از گزینه ها را انتخاب کنید و سپس ... صبر کنید ، چگونه شروع می شود؟ من به امید اینکه بتوانم نوعی دکمه "شروع" پیدا کنم ، همچنان روی صفحه مجازی عکاسی می کردم.

  تبلیغات

  در نهایت ، متوجه شدم که باید در یکی از چهار "teleporter" پیش از این حالت پیش قدم شوم. خلاء نبرد ، که برای خودنمایی آرنا در دنیای واقعی ضروری است. شما و بازیکن دوم باید هر مسابقه را در انتهای مخالف فضای بازی ردیابی شده شروع کنید. تا زمانی که بازی بداند شما مستقیماً در کنار حریفی در دنیای واقعی نیستید ، شما را به دنیای مجازی بسیار پیچیده تری نمی برد. همین امر هنگام بازی در حالت تک نفره نیز صدق می کند ، که باعث می شود یک حلقه کمی آزاردهنده از بین برود. در هر صورت ، برای بوت کردن حالت ، باید یک اتاق باز را باز کنید. شما باید بتوانید به یک تله پورت کوچک شروع کننده بروید.

  همه اینها را انجام دهید ، بازی سیاه می شود و یکی از میدان های نبرد خود را بارگیری می کند. هر یک از پنج جهان از پیش ساخته شده ارائه شده طوری طراحی شده اند که در یک مربع 10 x 10 متر کاملاً مناسب باشند و هر کدام برای عملکرد مطلوب و با سرعت بالا در سخت افزار ضعیف Quest طراحی شده اند. انتظار گرافیک چشم نواز را نداشته باشید. برخی از فضاها با دیوارها احاطه شده اند ، در حالی که برخی دیگر به آسمان های وسیع و جزئیات شبح نگاه می کنند. بافتها و هندسه مفید هستند ، نه زیبا ، حتی اگر توسعه دهنده I-Illusions تلاش کرده است تا هر صحنه را با جزئیات معماری منحصر به فرد و متمایز و زیبایی شناسی متنوع تزئین کند.

  هنگامی که وارد آن شدید ، هیچ جوی استیکی برای صحبت کردن وجود ندارد هر کاری که در آرنا انجام می دهید حول حرکت فیزیکی می چرخد. راه بروید ، دزدکی حرکت کنید ، خزیدید و با استفاده از بازوها و پاهای خود پنهان شوید. یک تپانچه یک دست را با یک دست هدف بگیرید (که می توانید آن را در منوهای بازی تعریف کنید). دست دیگر یک سپر با اندازه مناسب دارد و این با فشار یک دکمه فعال می شود. سپر همچنین دارای یک متر شارژ است ، بنابراین اگر سپر را برای مدت طولانی نگه دارید یا حملات زیادی را جذب کند ، به طور موقت از بین می رود. و با انواع سالم دیوارها ، پنجره ها ، راهروها و درهم و برهمی در سینه محدود شده است. شروع به تیراندازی با اسلحه خود در یکی از این اتاق ها کنید و به سرعت متوجه خواهید شد که تجربه VR چیزی شبیه ایستادن در یک اتاق باز و شلیک مستقیم به یک دشمن که در هشت متری ایستاده است ، ندارد. هدف و شلیک به یک دیوار مجازی ، و لیزر شما با برخورد متوقف می شود. از طرف دیگر ، ماشه اسلحه خود را برای "شارژ" پایین نگه دارید ، و این می تواند یک لیزر پرتاب کننده را شلیک کند ، که تقریباً 2-3 سطح را منعکس می کند-احتمالاً در گوشه ای ، که از نظر تاکتیکی مفید است. با این حال ، این امر به قیمت ایجاد یک صدای همهمه می شود که حریف شما نه تنها با شنیدن صدا ، بلکه قادر است با استفاده از صدای موقعیتی سه بعدی داخلی Quest تلاش کند.

خبرهای دیگر از بازی