خبر

 • تک بورد - بررسی Far Cry 6: یک ماجراجویی بزرگ و احمقانه که به طور کامل پیش فرض خود را بدست نمی آورد

  بررسی Far Cry 6: یک ماجراجویی بزرگ و احمقانه که به طور کامل پیش فرض خود را بدست نمی آورد
  30 روز و 15 ساعت قبل

  اگر اجازه دهید ، آخرین بازی تیرانداز جهان باز Ubisoft سرگرمی احمقانه ای را ارائه می دهد.
  در کمتر از پنج دقیقه از بازی Far Cry 6 ، من از این موضوع ناراحت بودم.

  این برنامه در حالی آغاز می شود که رئیس جمهور دیکتاتور آنتون کاستیلو یک سخنرانی تلویزیونی به یارا ارائه می دهد ، بهشت ​​مصنوعی کوبا که دارای سابقه مخالفان سیاسی است. کاستیلو پیش نویس شهروندی را برای کشت مداوم ویویرو ، داروی شگفت انگیز خانگی که سرطان را درمان می کند ، بازگردانده است. رئیس جمهور اظهار داشت: این داروی سحرآمیز که از کودهای دخانیات یارا با یک گاز شیمیایی استفاده می شود ، کلیدی است تا بتواند جزیره خراب شده خود را به رده های بالای اقتصادی جهان برساند.

  اما این دور است گریه کنید ، به عشق بازیهای جنگ جهانی باز ، دولتهای ملی بی ثبات و مستبدان ترک خورده خوش پوش شده است. و کاستیلو ، بازی شده با ذوق و شوق پاشنه بلند توسط Giancarlo Esposito (بریکینگ بد) ، مطمئناً یک ظالم است. حقیقتی که ما در طول سخنرانی او نشان دادیم-شهروندانی که به عنوان برده اجباری به مزارع اعزام شده اند یا به دلیل مقاومت به ضرب گلوله کشته شده اند-با توجه به سنگ های قیمتی سریال ، فاش نشده است.

  این زمانی است که نیروهای رئیس جمهور به پایتخت یارا در اسپرانزا راهپیمایی کنید و شروع به کشتار بی رویه همه افراد در لیست "پیش نویس" کنید که من ابتدا ابرو بالا انداختم. اگرچه این مجموعه مدتی است که سوسیوپات های درهم پیچیده خود را ستارگان بازی های مربوطه کرده است ، اما این مزخرف بازی است که رژیم فاشیستی شما را به گروه مرگ غیر انسانی تبدیل کرده است ، قبل از اینکه وقت آن برسد که نقشه بدی را انجام دهد فراتر از مسخره همچنین احساس می کند اوج Far Cry است - و شاید چیزهای زیادی درباره مکان امروز این بازی ها بگوید.

  دو روی یک سکه

  واقعاً نمی توان گفت Far Cry isn ' از حماقت خود آگاه است. با شروع بازی Far Cry 3 سال 2012 ، نظم روز بسیار جالب ، احمقانه و سرگرم کننده به شکل آزاد بود. این حق رای دادن با اغوا کردن شما با بارهای سنگین اسلحه و اسباب بازی های مرگبار برای ایجاد ضرب وشتم ، شورش را در مناطق معمولاً عجیب و غریب ایجاد کرده است. به این معنا که اگر شما با آتش زدن چیزها ، شکار حیات وحش (یا در غیر این صورت رها کردن آن در افراد بدشانس) ، تصرف دژهای اشغال شده و نقاط مورد علاقه ، پاره شدن هوا ، دریا و آسمان در انواع وسایل نقلیه و بدون سلاح نصب شده ، و یا هر گونه فعالیت های بی شمار دیگر که جزء اصلی این مجموعه شده اند.

  تبلیغات

  و این امر در مورد Far Cry 6 ادامه می یابد. بازی در نقش سرباز سابق یاران ، دنی روجاس ، پس از فرار از پیش نویس کاستیلو در اسپرانزا شما به عضویت لیبرتاد در می آیید ، یک گروه انقلابی با برنامه هایی برای سرنگونی حکومت او و آزادی یارا. برای انجام این کار ، این گروه از مبارزان چریکی به حمایت تعدادی از متحدان خود در مناطق غربی ، مرکزی و شرقی این کشور عظیم نیاز دارند. برای بازیکنان قدیمی این اختیار به شما داده می شود که ماموریت های بزرگتری را به انجام برسانید ، یا صرفاً با حواس پرتی های جانبی مانند تعقیب یک پیلیکان در آسمان به انبارهای پنهان "گنج" (غارت و تجهیزات) و تعقیب و گریز بپردازید. یک چریک چای سالمند در کارناوال تله های انفجاری برای ارائه نامه عاشقانه. رفت و آمد و رعب و وحشت از سربازان کاستیلو به هر طریقی که احساس می کنید از همان ابتدا بسیار ساده است-حتی ایست های بازرسی دشمن را نابود می کند ، نقطه ای که در ورودهای قبلی به درجات بیشتر یا کمتر متصل می شود-این بار مانع زیادی ایجاد نمی کند. .

  به نظر من: در اوایل ، من به راحتی با چند تانک پارک شده و تنها تعداد انگشت شماری از نگهبانان در حال وظیفه به پایگاه دشمن دسترسی پیدا کردم. بعداً چند مخفیگاه قاتل کشته شد ، من یک تانک را دزدیدم و تقریباً یک ساعت ویرانگر مواد منفجره ایجاد کردم ، جیپ های متخاصم را به قطعات فلز پیچ خورده تبدیل کردم ، سربازان را به طنزهای خنده دار فرستادم و در غیر این صورت با هر چیزی مخرب که بر سر راه من بود بولدوزر می کردم.

  باید اعتراف کنم ، اینجا تفریح ​​بدون مغز وجود دارد.

  این پلیکان بهترین است. همه جا در سواحل خرچنگ وجود دارد. یک توله سگ دوستانه اگر این را دیدید ، نزدیک به گاز گرفتن هستید. این موجود دوستانه از دست شما غذا می خورد. گوآپو در یک موزه می گذرد. بز کوهستانی. بازگشت بوم-بوم از Far Cry 5. جوجه های جهش یافته. می توانید اسب سواری کرده و حیوانات خانگی را نوازش کنید. Chorizo ​​بی دلیل دوست داشتنی است. این پسر چندان دوستانه نیست

خبرهای دیگر از بازی