خبر

 • تک بورد - بررسی Cruis’n Blast: مسابقات بازیهای دهه 90 ، که برای دوران مدرن فوق العاده شارژ می شوند

  بررسی Cruis’n Blast: مسابقات بازیهای دهه 90 ، که برای دوران مدرن فوق العاده شارژ می شوند
  5 روز و 12 ساعت قبل

  شگفتی سال Switch: بازگشت هیجان انگیز ، اگر سطحی ، به مسابقات دهه 90. این بازی به عنوان یک تازه سازی دقیق از سری بازی های قدیمی Cruis\'n ، یک بازی ساده است و از بسیاری جهات از دیگر مسابقه دهندگان بازی که در چند سال گذشته آمده و عقب می افتند عقب می افتد.

  جزئیات بازی

  توسعه دهنده: Raw Thrills ناشر : GameMill پلتفرم : Nintendo Switch تاریخ انتشار: 14 سپتامبر 2021 قیمت : 39.99 دلار پیوندها: آمازون | نینتندو eShop | گیم استاپ | سایت رسمی

  با این وجود ، اگر به دنبال سرگرمی های مسابقه ای تمام و کمال ، بدون تغییر ، در تمام سنین هستید ، به ویژه در نینتندو سوییچ با قدرت کم ، باید مختصات GPS خود را بر روی پیست های مسابقه ای bonkers و Burnout-spaning smashy-smash of Cruis تنظیم کنید. n انفجار در اسرع وقت.

  Cruis'n through history: A primer

  Cruis'n در دهه 90 به عنوان یکی از تنها سری های اصلی مسابقات غربی در سالن های بازی ظاهر شد. پس از اینکه سگا و نامکو مسابقه دهندگان سه بعدی خیره کننده خود را راه اندازی کردند. این سری میدوی واقعاً با امثال Daytona USA یا Ridge Racer رقابت نمی کرد ، زیرا با تکنولوژی بی رمق و مکانیک های ساده مشخص شده بود. در عوض ، Cruis'n USA 1994 همه چیز را با صدای بلند و احمقانه به شیوه ای بی شرمانه و مستقیم پیش می برد. نتیجه ، بسته به محل زندگی شما ، یک رستوران اصلی سالن پیتزا بود - و یکی که روی کت های نینتندو سوار می شد ، زیرا قبل از اینکه کنسول با نام دیگری راه اندازی شود دارای نشان های "Nintendo Ultra 64" بود.

  A چند دنباله Cruisin 'و پورت های کنسول خانگی آمدند و رفتند ، و با کم شدن تعداد بازی ها ، سریال به خواب زمستانی رفت. به زودی ، Midway متلاشی شد و گروهی از توسعه دهندگان سابق Midway در اوایل دهه 00 ، بازی ساز Raw Thrills را تاسیس کردند. (اگر در دهه گذشته در یک بازی آمریکایی بازی کرده اید ، بیشتر و بیشتر بازی های پیچیده آنها ، به ویژه دستگاه Halo: Fireteam Raven را مشاهده کرده اید.) چهار سال پیش ، Raw Thrills مسیر کامل حلقه مجوز را طی کرد. نام Cruis'n از نینتندو ، سپس بی سر و صدا دنباله ای مسابقه ای را به داخل بازی ها پنهان کرد ، که باعث تکان خوردن زبان طرفداران نینتندو شد. آیا این بدان معناست که شاید بتوانیم بیشتر به خانه Cruis'n برسیم؟

  این هفته ، ما در مسابقه Cruis'n Blast منحصر به فرد سوئیچ پاسخ می دهیم. در خبرهای خوب ، طعم مدرن Cruis'n یک تعادل دقیق بین استفاده از ترفندهای جدید و احساس قدیمی بودن در مدرسه ایجاد کرده است. پنج آهنگ بازی ، یا در یک رابط تور با 24 آهنگ اضافی که ترکیب اصلی 2017 و خلاقیت جدید است. (اگر آهنگهای قدیمی Cruis'n در این بازی پنهان شده اند ، من هنوز آنها را پیدا نکرده ام.) بیایید با دوست بزرگ دیدار کنیم. هرچه بهتر عمل کنید ، قفل اتومبیل ها و گزینه های لوازم آرایشی بیشتری باز می کنید. رانش ، رانش ، رانش. این کاملا سانفرانسیسکو راش نیست ، اما برخی از پرش های شهرهای بزرگ مرا به یاد آن کلاسیک میدوی می اندازد. مدل ها ساده هستند ، اما فاصله کشیدن و نرخ تازه سازی بالا مهم است. جهش از دایناسورها Cruis'n Blast مطمئناً از اتومبیل های براق و منعکس کننده خود خوشش می آید. اتومبیل های قفل شونده عجیب و غریب شامل یک هلیکوپتر است.

  مانند بازی های اصلی ، هر پیست مسابقه Blast عمدتا متشکل از مسابقات مستقیم است بجای رانندگی در محیط باز در هر نقطه. اگر می خواهید اعتبار Cruis'n این آهنگ ها را دوباره بررسی کنید ، فرمان را رها کرده و گاز را مشت کنید. شما به نحوی موفق خواهید شد که هر بار ، هر چند به آرامی ، به خط پایان برسید ، اما به دلیل مدل فیزیک مسخره ای که همیشه یک ماشین برخورد کننده دیوار را در جهت صحیح پرت می کند.

  تبلیغات

  حتی اگر Blast را بازی کنید احمقانه ، شما یک انفجار خواهید داشت. هر پیست مسابقه یک آب نبات بصری از حماقت بیش از حد پارک موضوعی مجازی است. یک دسته از دایناسورها می توانند یک پیست مسابقه را لمس کنند ، در مرحله بعدی یک سطح شیب دار وجود دارد که سوار شدن شما را به هوا می اندازد - فقط برای زلزله که مسیر را در جایی که امیدوار به فرود بودید نابود کند! اما نترسید: شکافی که در زیر شما باز می شود ، جاده ای کاملاً متفاوت را نشان می دهد ، جایی که ماشین شما به نحوی عالی فرود می آید.

  پیست های رنگارنگ ، غنی از جزئیات ، اتومبیل های غیر ضروری براق ، و انتقالهای عظیم و ارزشمند WTF هر کدام پیست مسابقه ، و نتایج باعث شد تا من در طول دوره نقد و بررسی خود به طرز باورنکردنی بخندم. اگر همه فیلم های سریع و خشن را تماشا کرده اید و فکر می کنید که چگونه "فامیلیا" دم می تواند دیوانگی ماشین فیلم های قبلی را جبران کند ، Cruis'n Blast بازی مسابقه ای برای شما است: یتیس ، کشتی های دزدان دریایی و هلیکوپترهای پرتاب موشک ، اوه من.

  با وجود قابل دسترس بودن ، Cruis'n Blast سهم خود را از چالش ، به ویژه در دشواری های سخت تر ، ارائه می دهد. برای موفقیت باید به پیچ و تاب های جدید آن مسلط شوید ، و بزرگترین آنها مکانیک رانش به تقویت است. در طول هر پیچ بزرگ ، یک دکمه را نگه دارید تا با رانش حرکت کنید ، سپس جوی استیک خود را به جلو و عقب تکان دهید تا از برخورد با دیوارهای جاده جلوگیری کنید. رانش را برای مدت طولانی حفظ کنید ، و حداکثر تلاش خود را می کنید و یک افزایش سریع فکری را شروع می کنید.

  به عنوان یک پاداش انفجاری سرگرم کننده ، نیازی نیست نگران تصادفات اتومبیل باشید در حالی که در وسط رانندگی هستید به در واقع ، اینها تشویق می شوند-زیرا برخورد با اتومبیل در زاویه مناسب هنگام رانندگی ، آن را به سبک فرسودگی شغلی ، به لاشه اتومبیل مچاله شده و ورق می زند. اگر از عقب به خودروی خود ضربه بزنید یا در پیچ بپیچید ، این نتیجه ای حاصل نمی شود ، اما هر زمان که به پیچ پیست اتومبیل پر از اتومبیل نزدیک می شوید ، مشکلی با خطر و پاداش ایجاد می کند.

  < h2> هشدارهایی در مورد حالتهای عمیق ، فقط آفلاین

  حتی در سختی "معمولی" ، کارهای زیادی برای تعادل بین رانش مناسب ، استفاده عاقلانه از سه بار افزایش نیترو در هر مسابقه ، با دقت انجام خواهید داد. استفاده از میانبرها ، و زمان واکنش تند برای جلوگیری از برخوردهای کند کننده حرکت. موفقیت در Cruis'n Blast چندان تضمینی نیست و مدیریت پیچ ها و خطرات آن در میانه مسیر کاملاً احساس می شود-مسلماً به دلیل دهه ها تجربه سرگرم کننده مسابقه ای Raw Thrills. این تیم سازنده می داند که چگونه می توان یک پیست متوسط ​​مسابقه را با چیزهایی که ارزش بازی دارند فلفل زد ، از جمله هوش مصنوعی پشت سر هم ، و این فرمول از موارد مشابه دوچرخه سواران یکپارچهسازی با سیستمعامل مانند Hotshot Racing و Drift Stage فراتر می رود.

  < p> در عین حال ، این بازی به هیچ عنوان به عمق یا وسعت چیزی مانند Forza Horizon نزدیک نیست. این مجموعه ترکیبی از مسابقات جهانی باز با یک مدل فیزیک گوشتی ، طیف گسترده ای از سبک های رانندگی و انتخاب دقیق پیست های مسابقه در زمین های مختلف است. انفجار همچنین لزوماً سبک مسابقه بازی را به جلو نمی برد مانند سایر سریالهای افسانه ای Midway مانند San Francisco Rush 2049 یا Hydro Thunder ، که هر دو در فیزیک هیجان انگیز و پتانسیل میانبر جنون آمیز بودند.

  تبلیغات حالت های صفحه تقسیم شده em Cruis'n Blast /em جلوه های بصری را به شدت کاهش می دهند تا نرخ فریم مناسب باشد. کار می کند. Enlarge/Split-screen modes see Cruis'n Blast جلوه های بصری را به شدت کاهش می دهد تا نرخ فریم مناسب باشد. کار می کند.

  در حالی که Blast دارای 29 پیست مسابقه است ، برخی از آنها ریمیکس های اصلی بازی های بازی 2017 یا برخی از جدیدهایی هستند که برای این پورت Switch ساخته شده اند ، که محتوای آن را کمی کاهش می دهد. و بدون حالت آنلاین که بتوان از آن صحبت کرد ، بیشتر مسافت پیموده شده Blast شما بستگی به این دارد که آیا می توانید با هم یک مهمانی با صفحه تقسیم کنید. اگر می توانید ، نتایج حیرت انگیز است ، زیرا مسابقات مسابقه ای مستقیم به خوبی به رقابت های گردن و یقه کمک می کند که در پایان یک مسابقه دو دقیقه ای فریاد می زنند. >

  اوقات خوب با انتظارات پایین

  قدردانی من از Cruis'n Blast علیرغم عصبانیت گاه به گاه آن - و گاهی اوقات به خاطر آن است. هر یک از اتومبیل هایش می توانند با دوبار ضربه زدن روی دکمه دریفت در زمان مناسب ، چرخ بزنند ، سوتی انجام دهند و "چرخ های جانبی" را انجام دهند ، و اگر خودرویی از یک شیب بزرگ خارج شود و در میانه راه فرود بیاید ، بی ضرر و غیر واقعی به جلو پرت می شود تا شما می تواند به رانندگی ادامه دهد اگر اتومبیل ها به یکدیگر یا دیوار کنار جاده برخورد کنند ، گاهی اوقات چند ضلعی های آنها به هم می ریزد ، هر چند فقط برای یک لحظه. نتیجه همیشه ، دوباره ، بازگشت بی ضرر به بازی مسابقه است.

  من اطمینان مطلق Blast را در اولویت قرار دادن شادی بر شایستگی فنی می پسندم ، در حالی که بیشتر به بازسازی 60 فریم بر ثانیه روی نازک نینتندو سوییچ پایبند هستم. اگر با ترجیحات مسابقه بازی شما مطابقت دارد ، یا اگر چیزی تنگ تر و منطقی تر را ترجیح می دهید ، بر این اساس به این بازی احمقانه نزدیک شوید.

  من خودم را به عنوان یک بازی معمولی با Cruis'n Blast نمی دانم. من به عنوان یک تکمیل کننده دیوانه بازی می کنم تا اسرار آن را بیابم و انواع ماشینها و ارتقاء لوازم آرایشی خود را باز کنم. در عوض ، هفته من با این بازی مشخص شده است که من چندین بار به خودم گفتم: "حالم بد است و می خواهم حماقت شگفت انگیز Cruis'n Blast را بازی کنم تا به خودم روحیه بدهم." این نوع بازی است و بسیار بسیار بسیار خوب است که به مرحله نیسان GT-R من کمی بیفزاید.

  حکم : اگر صاحب آن هستید باید اجاره کنید. یک سوئیچ اگر در مسابقه بازی های بی شرمانه احمقانه سرگرم کننده به نظر برسد ، خرید احتمالی وجود دارد.

  فهرست بندی تصاویر توسط Raw Thrills/Nintendo

خبرهای دیگر از بازی