خبر

 • تک بورد - بررسی Beavis & Butt-head Do the Universe: یک چندجهانی احمقانه لذت بخش

  بررسی Beavis & Butt-head Do the Universe: یک چندجهانی احمقانه لذت بخش


  8 روز و 13 ساعت قبل

  بازگشت کارتون آنطور که تریلرها اشاره می کنند «علمی تخیلی» نیست - که ممکن است برای بهتر شدن باشد.
  مایک جاج آیورس مدت هاست با کمدی ذاتی حماقت مطلق بازی می کند. اما همانطور که هر کسی که فراتر از "هه هه هه" بی وقفه بیویس و بات هد نگاه کرده باشد، می داند، کارتون ها، سریال های تلویزیونی و فیلم های قاضی وقتی با این سوال که دقیقا چه کسی در اتاق "باهوش است" در بهترین حالت خود قرار می گیرد. " یا " گنگ ".

  خبر خوب درباره Beavis و Butt-head Do the Universe این هفته، یک فیلم مستقیم به پارامونت+ که در روز پنجشنبه، ۲۳ ژوئن (۲۳ ژوئن) عرضه می‌شود، این است که بالاخره قاضی و همکاران را می‌بیند. یک رویکرد هوشمندانه-احمقانه را به معروف ترین کارتون خود بیاورد. فیلم این هفته موفق‌تر از دیگر فیلم‌های بلند این مجموعه در سال 1996 است. ایده‌های آن به خوبی با حماقت‌های ته توالت سریال ترکیب می‌شود و به جای اینکه انگار از مجموعه‌های دیگر قاضی برداشته شده‌اند، احساس تازگی دارد.

  شکست رو به جلو، تمام راه به فضا

  این چند سال بعد، این افراد هنوز عاشق تی شرت های AC/DC و متالیکا هستند. همچنین، ناچوها. تعداد زیادی ناچو. Enlarge / این چند سال بعد، این افراد هنوز هم AC را دوست دارند / تی شرت های دی سی و متالیکا. همچنین، ناچو. بسیاری از nachos.Paramount

  این فیلم با کمدی دیوانه‌وار آغاز می‌شود، زیرا Beavis و Butt-head در دهه 90 در دبیرستان هستند و هنوز از چیزی که شبیه سینه‌ها، انفجارها، خوراکی‌های چسبناک نیست، غافل هستند. یا عباراتی که شبیه تعبیر به نظر می رسند. (هه، هه. "چسبنده.")

  ماگوفینی که داستان این فیلم را به حرکت در می‌آورد تقریباً به همان اندازه مفهومی است که از مجموعه‌های زمخت دهه 90 دریافت می‌کنید. بیویس و بات هد پس از ایجاد مقادیر بی‌شمار تخریب و آسیب‌های بدنی، در مقابل یک قاضی قرار می‌گیرند - که از خوش شانسی آن‌ها، تازه تحت تأثیر فرهنگ پاپ خاص دهه 90 قرار گرفته است. او در حالی که متهمان با گیج به فضا خیره شده اند، در سالن مملو از دادگاه می گوید: «وقتی امروز این دو پسر را می بینم، شکست آنها را نمی بینم. "من شکست خود را می بینم."

  قاضی تصمیم می گیرد که غفلت جنایتکارانه این دو احمق باید با سفر به یک رویداد ویژه با موضوع ناسا پاداش داده شود. این موضوع تبدیل به یک موضوع در حال اجرا در Do the Universe می‌شود: یک بزرگسال این پسرها را می‌بیند که مانند احمق‌ها رفتار می‌کنند، به آنها شک می‌کند و آنها را در موقعیتی قرار می‌دهد که باعث آسیب و مرگ بیشتر شوند. نتیجه یک گلوله آتش سوزان فزاینده از کمدی من عاشق لوسی است که سوءتفاهم محور است. و فیلم بهتر از این می‌داند که از سخت‌تر کردن منطق ناراحت شود، وقتی هر آدم ناسا در اتاق در نهایت تصمیم می‌گیرد که، بله، ارزش این را دارد که یک آژانس مهم آمریکایی را در دستان بیویس و بات‌هد بگذاریم: «در نهایت می‌توانیم آمریکایی‌ها را به این موضوع علاقه‌مند کنیم. دوباره برنامه فضایی."

  تبلیغات

  هیچ فاق ایمن نیست


  تگ ها:

  بررسی , beavis , butt-head , universe , چندجهانی , احمقانه


  v 6
خبرهای دیگر از بازی