خبر

 • تک بورد - بررسی پین بال دزد مجازی AtGames Legends: انتخاب از قبل بهتر ... بیشتر

  بررسی پین بال دزد مجازی AtGames Legends: انتخاب از قبل بهتر ... بیشتر
  29 روز و 2 ساعت قبل

  طرفداران Picky pinball محصول AtGames را ترجیح می دهند ، اما مشکلات مزاحم خود را دارند.
  اگر در ابتدای سال 2021 به من می گفتید که من نه یک بلکه دو گزینه Pinball مجازی را برای خانه بررسی می کنم ، من سرم را تکان می دادم و گفت ، مطمئناً ، کاملاً تعجب آور به نظر می رسد. تجربه بازی ماکت یک پادزهر عالی برای هر فرد شیطانی است که در همه گیر همه گیر می شود. با این وجود چند کابینت استندآپ آرکید به ندرت م

  هنگامی که من کلاسیک هایی مانند Pac-Man یا Donkey Kong را روی کنسول بازی می کنم ، به طور کلی احساس می کنم که این همان تجربه ایستادن با جوی استیک های بزرگ است (مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد ، در این صورت ، تعداد زیادی محصول برای شما وجود دارد) . اما گرایش ، فرم شکل و طبیعت لمسی پین بال باعث شده است که هنگام مجازی سازی در چیزی مانند Xbox ، احساس اصالت نداشته باشد. من پول و فضای لازم برای یک ناوگان ماشین آلات کلاسیک پین بال را ندارم ، بنابراین ، من ایده یک سیستم واحد را دوست دارم که با حفظ فیزیکی ژانر از ده ها جدول تقلید کند - پایه هایی مانند دکمه های لگد زدن ، گزینه های تکان دادن و یک پیستون .

  بیشتر بخوانید بررسی کابینه پین ​​بال دزد Arcade1Up: خوب برای خانواده ها ، جالب برای مدرسها ماه گذشته ، این امر باعث شد تا میز Arcade1Up Williams Pinball را امتحان کنم ، و اگر جذاب نبودم ، سرگرم شدم. اما انتخاب میز مجازی عالی و ساخت فیزیکی مستحکم آن با مشکلات کافی روبرو بود تا فروش آن را برای هر کس فراتر از خانواده به سختی رقم بزند. با این وجود ، من پتانسیل آن را به عنوان یک ماشین قابل اصلاح دیدم ، چه برای اضافه کردن جداول مجازی بیشتر و چه برای استفاده از پایه 600 دلاری آن به عنوان راهی ارزان به یک سیستم خانگی رویایی.

  اندکی بعد ، من یک ایمیل دوستانه از سازنده رقیب AtGames دریافت کردم که به محصول پین بال دزدکی مجازی خود اشاره کرده است. و بعد از یک دوره آزمایش اخیر ، خوشحالم که آنها این کار را انجام داده اند.

  شما قابلیت توسعه دارید؟ به طور پیش فرض گزینه های بیشتری می خواهید؟ AtGames Legends Pinball ارائه می شود. اگرچه من قطعاً به هواداران شیطان پین بال دزد مجازی توصیه می کنم که محصول AtGames را از بین این دو گزینه انتخاب کنند ، اما این توصیه با چند ستاره مهم همراه است - همراه با این واقعیت که بازیکنان کم اهمیت (به ویژه خانواده ها) بهتر است با Arcade1Up پایبند باشند.

  پنج تمایز مهم جعبه ای که واحد اصلی در آن بسته بندی می شود. Sam Machkovech همانطور که در آشپزخانه نویسنده تنظیم شده است. بزرگنمایی دقیق تر نحوه نمایش این هنر در محصول زنده. وضوح بالایی دارد. همچنین ، به آن دکمه سفید توجه کنید. به عنوان دکمه "nudge" عمل می کند و در هر طرف یک دکمه وجود دارد. این یک لمس عالی است. متأسفانه ، مقوا در قسمت پایین با این پارگی وارد شد ، اما شیشه ای که در بالای آن قرار دارد ، مهمترین چیز است ، و این بدون یک ترک یا دینگ وارد شد. صفحه کنترل پیش فرض d-pad برای پیمایش در بیشتر منوها استفاده می شود. پورت های قابل ارتقا در نزدیکی backglass (که کمی به آنها می پردازم). این بستر متصل به اینترنت برای به روزرسانی سیستم عامل آماده است. ترکیبی از جداول از پیش نصب شده و محتوای DLC را انتخاب کنید. توضیحات بازی گلادیاتورها توسط گوتلیب ، همانطور که روی Legends Pinball در حال اجرا هستند. نگاهی دقیق به نمایشگر اصلی. بزرگنمایی دقیق تر بر روی صفحه اطلاعاتی ، متن آن به اندازه دلخواه من با وضوح بالا نیست. عناصر میدان گاهی اوقات در جداول گوتلیب عمق ندارند. هر میز پین بال دزد افسانه ای که به طور رسمی پشتیبانی می شود ، شامل هنر متناسب با کلاس عقب است. تابلوهای امتیازات متصل به اینترنت حس خوبی دارند.

  بیشتر مراحل راه اندازی Pinball Legends آینه کاری کابینت Arcade1Up است. بزرگترین قطعه این مجموعه از قبل ساخته شده است و بزرگ و سنگین است - کمی بیش از 100 پوند در یک جعبه برای قرار گرفتن دو نفر در یک درب درب برای اتاق اضافی. این جعبه شامل پایه های آلومینیومی است که صاحبان آن باید به بدنه اصلی بپیچند تا در حالت ایستاده قرار بگیرند ، در حالی که یک جعبه اضافی شامل یک اتصال "شیشه عقب" است که به قسمت بالای بدن ضربه می زند تا بیشتر شبیه قرارداد واقعی pinball باشد.

  تبلیغات

  همه را در کنار هم قرار دهید ، آن را به برق متصل کنید و یک مانیتور از بالا بالا روشن می شود تا میزهای پین بال دزدکی از پیش نصب شده را نمایش دهد. بر روی برخی از دکمه ها ضربه بزنید تا از طریق یک منوی روی صفحه نمایش داده شده و یک بازی را انتخاب کنید ، سپس با استفاده از یک پیستون واقعی و فیزیکی توپ و دکمه های کنار کابینت را برای کار با بالابرها راه اندازی کنید. اکنون شما در حال بازی شیطان پین بال دزد مجازی هستید.

  در حالی که این توضیحات اصلی در مورد هر دو کابینت مورد آزمایش ما اعمال می شود ، AtGames هیچ وقت را از رقابت متمایز نمی کند. نخست ، صفحه نمایش آن 33 درصد بزرگتر است: 32 اینچ در برابر 24 اینچ Arcade1Up. دوم ، این صفحه نمایش با کیفیت 1080p در مقایسه با 720p Arcade1Up ارائه می شود و از کالیبراسیون رنگ بسیار بهتری برخوردار است. سوم ، این صفحه در یک صفحه کامل شیشه ای پوشانده شده است که به نظر زیبا از تاپ پلاستیک Arcade1Up است. چهارم ، دکمه های تلنگر تنها نیستند. در کنار هر یک دکمه "nudge" قرار دارد ، بنابراین می توانید به جای تکیه بر شتاب سنج غیر دقیق ، میز خود را تخته کنید و یک گلوله پین ​​را در جایی که می خواهید بروید ، جابجا کنید. (محصول Arcade1Up شامل این دکمه های جالب توجه نیست.)

  در آخر ، بک شیشه AtGames دارای یک مانیتور LCD دوم است که بر اساس هر بازی از قبل نصب شده شما ، هنر خود را تغییر می دهد. از طرف دیگر ، شیشه عقب Arcade1Up از یک عکس ثابت و چاپی چاپ می کند. به طرز حیرت انگیزی ، ساخت برتر AtGames در اوایل سال جاری با همان قیمت 600 دلار جداول Arcade1Up آغاز شد ، اما هنگامی که فروش مجموعه ها آغاز شد ، AtGames آهنگ خود را تغییر داد. قیمت به روز شده کیت در فروشگاه رسمی AtGames 150 دلار بیشتر است - و این به طور هم زمان مبلغی است که شما برای بزرگترین بسته میز قابل دانلود پلتفرم که اکنون در SKU 750 دلاری موجود است ، پرداخت کرده اید.

  بله ، می توانید بازی ها را اضافه کنید —به چند روش

  AtGames به وضوح می خواهد شما به این مورد محتوا اضافه کنید. بسته های DLC پرداخت شده بارزترین مسیر سیستم برای توسعه است و هر بسته تقریباً 11 جدول مجازی اضافی دارد. در حال حاضر ، آنها محدود به جداول ساخته شده توسط Zaccaria ، یک تولید کننده ایتالیایی هستند که ده ها جدول در دهه 70 و 80 ساخته است. کلاسیک های ویلیامز اینگونه نیستند ، اما نسخه های دیجیتالی آنها به اندازه کافی مناسب هستند.

  برای خرید این بسته ها باید به وب سایت AtGames بروید و پس از خرید ، مسئله ادعای کد DLC از طریق سپس سایت آنها بر روی d-pad دست نخورده سیستم ضربه می زند تا صفحه کلید روی صفحه را انتخاب کرده و کل کد را روی میز شما تایپ کند. مطمئناً این یک راه حل غیر ظریف است.

  اگر بخواهید فراتر از DLC رسمی بروید ، AtGames از طریق سه پورت قابل توجه در بالای واحد پایه شما را به آنجا هدایت می کند: دو مورد برای USB ، یکی برای HDMI.

  تبلیغات پورت های قابل ارتقا ، در بالای دستگاه پین ​​بال دزد AtGames 'Legends. Sam Machkovech نمونه ای از بازی های MAME که طبق دستورالعمل های پیوند داده شده به دستگاه خود اضافه کردم. ایالت ها را نجات دهید! بازی های Golden Tee از جهت گیری عمودی بهره مند نیستند ، اما بهانه خوبی برای استفاده از افزونه 200 دلاری AtGames Control Panel هستند.

  اگر می خواهید DLC رسمی را بارگیری کنید ، به یک درایو فلش USB در یکی از اسلات ها احتیاج دارید ، زیرا Legends Pinball دارای فضای ذخیره سازی داخلی ناچیزی است. اما شما برای بسته های DLC که تاکنون در دسترس هستند ، تقریباً به 3 گیگابایت نیاز دارید و به خوبی می توانید فضای زیادی برای پرونده های بسیار بیشتری در یک حافظه USB متوسط ​​داشته باشید. بعلاوه ، اگر این چوب را به یک پارتیشن کوچکتر FAT32 و یک ExFat بزرگتر تقسیم کنید ، دومی به یک مکان مناسب برای بازیهایی تبدیل می شود که ممکن است بخواهید از آنها تقلید کنید.

  رابط AtGames شامل یک برگه برای "BYOG" است محتوا یا بازی خود را بیاورید ، اگرچه در کتابچه راهنمای مجموعه دقیقاً نحوه کار این روش توضیح داده نشده است. در عوض ، برای کشف این موضوع باید کمی حفاری آنلاین انجام دهید. من به یک راهنمای جامع و ترسناک از TechTalk واگنر تکیه کردم ، که توضیح می دهد دستگاه Pinball Legends ، مانند سایر محصولات AtGames Legends ، از هسته های شبیه سازی از خانواده Retroarch پشتیبانی می کند. شما باید برای هر بازی کلاسیکی که می خواهید بازی کنید ، پرونده های "بسته ای" ایجاد کنید و سپس آنها را در پارتیشن ExFat USB خود قرار دهید.

  پس از انجام این کار ، یک صفحه بازی بلوتوث را همگام سازی کنید ، و یک صفحه نمایش عمودی 32 اینچی قوی برای انجام بازیهای کلاسیک. بیشتر بازیهای کلاسیک کنسول احمقانه به نظر می رسند ، زیرا در جهت افقی قرار دارند و بیشتر صفحه را هدر می دهند. اما بازیهای MAME که در حالت عمودی اجرا می شوند (که بعضاً در arcade community به عنوان بازی های TATE) در این مجموعه بسیار زیبا به نظر می رسد ، از جمله "shmups" مگاتونی و کلاسیک مانند خانم Pac-Man. به لطف کمبود مقیاس صحیح صحیح و برخی از اختلالات شبیه سازی صدا ، این کامل نیست ، اما SoC قدرتمند است برای بازی های MAME که به آن انداختم کافی است و کالیبراسیون رنگ پیش فرض مانیتور مناسب است.

  همه گفته است ، من برای بازی Donkey Kong در نسبت ابعادی اصلی توصیه نمی کنم Legends Pinball را خریداری کنید. اما این هدیه خوب در بالای صفحه.

  افسانه های Cloud؟ اگر می خواهید به بازی های کلاسیک در حال بالا رفتن دسترسی داشته باشید p ، AtGames همچنین یک سرویس اشتراک مبتنی بر ابر ارائه می دهد که به شما امکان می دهد رام های مجاز را مستقیماً به کابینه خود منتقل کنید. اتصالات داخلی Wi-Fi و اترنت دستگاه برای این منظور به اندازه کافی محکم هستند و در ماشین های معمولی سبک بازی Legends ، گزینه خوبی برای بازی های اضافی نیست. اما این سرویس اشتراک هزینه های جهت گیری عمودی را ارائه نمی دهد ، بنابراین توصیه برای Legends Pinball سخت است.

خبرهای دیگر از بازی کردن