خبر

 • تک بورد - بررسی: لاک و کلید با S2 اکشن و بسته بندی شده بهتر از همیشه برمی گردد

  بررسی: لاک و کلید با S2 اکشن و بسته بندی شده بهتر از همیشه برمی گردد
  1 روز و 16 ساعت قبل

  Netflix قبلاً این سریال را برای فصل سوم تمدید کرده است.
  خواهران و برادران لاک با یک دوقلو پویا اهریمنی که قصد ایجاد هرج و مرج را در جهان ما دارد مواجه می شوند و باید در فصل دوم لاک و کلید در مجموعه تلویزیونی پایان سال 2020 ، نوشتم که اقتباس نتفلیکس از مجموعه کتاب های کمیک ، توسط جو هیل و گیب رودریگز ، با موفقیت "خانه کلید افسانه ای و دنیای تاریک و تخیلی کمیک ها را به زندگی زنده" رساند. فصل دو

  (اسپویلرهای فصل 1 در زیر. برخی از اسپویل های فصل 2 ، اما هیچ چیز فاش نمی کند.)

  طرفداران قدیمی کمیک ها می توانند جذابیت قوی فرضیه اصلی را تایید کنند : سه خواهر و برادر آسیب دیده که پدرشان به تازگی کشته شده است ، با مادر خود به خانه اجدادی پدر ، کی هاوس برمی گردند و متوجه می شوند که خانه پر از کلیدهای جادویی پنهانی است که تا زمانی که آنها بچه ها را پیدا نمی کنند ، آنها را نجوا می کنند. مجموعه تلویزیونی این جذابیت را حفظ می کند. فقط بچه ها می توانند زمزمه کلیدها را بشنوند و هر بزرگسالی که شاهد "جادوی" کلیدهای در حال استفاده است ، به سرعت آنچه را دیده است فراموش می کند. به عنوان مثال یک کلید Anywhere وجود دارد که می تواند در را به درگاهی برای هر نقطه از جهان تبدیل کند و یک کلید Ghost که به روح شما اجازه می دهد بدن شما را ترک کند. یک کلید کلید دسترسی به درون شخص را فراهم می کند و یک کلید هویت به شما اجازه می دهد ظاهر خود را تغییر دهید.

  Bode and Abby (Leishe Meyboom) یک کلید کوچک را پیدا می کنید که در نسخه خانه عروسکی Key House قرار می گیرد. . بزرگنمایی/Bode و ابی (Leishe Meyboom) یک کلید کوچک را پیدا می کنند که در نسخه خانه عروسکی Key House قرار می گیرد. Netflix

  متاسفانه ، وجود دارد یک موجود شیطانی که با نام دوج (لیسلا د اولیویرا) شناخته می شود و به شدت به دنبال یک کلید خاص - کلید اسرار آمیز امگا - است و تقریباً برای بدست آوردن آن هر کاری خواهد کرد. در طول فصل اول ، ما فهمیدیم چرا پدرسالار خانواده رندل لاک (بیل هک) از خانه اجدادی خود دور شده است: یک تراژدی در دبیرستان رخ داد که باعث کشته شدن دو نفر از دوستانش شد. همانطور که گفته می شد ، "غرق شدن تصادفی" نیست که آنها را کشت ، بلکه مالکیت دوج بر بهترین دوست لوکس لوکاس (فلیکس مالارد) رندل بود. رندل و دوستان باقی مانده اش سرانجام دوج را در چاه خانه زندانی کردند - تا اینکه الی (شری ساوم) ، در یک لحظه ضعیف ، سعی کرد لوکاس ، معشوقه دبیرستان خود را با کلید اکو برگرداند و در عوض دوج را بازگرداند.

  تبلیغات

  با این وجود ، بچه های رندل در برابر دسیسه های زیاد دوج یک بازی بزرگ بودند. و آنها تصور می کردند که با موفقیت دوج را به خلأ پشت در سیاه و سفید انداخته و آن را پشت سر خود قفل کرده اند. اما بیش از هر چیز ، دوج یک حقه باز است. دوج از کلید هویت استفاده کرد تا الی شبیه دوج شود. بنابراین این الی فقیر است که خود را در این خلاء گرفتار می کند ، در حالی که دوج هویت گاب (گریفین گلاک) ، رقیب اسکاتلندی (پتریس جونز) را برای دلبستگی های کینسی به خود اختصاص داده است. همچنین ، ساکن آکادمی میان دختر ، ادن (هالیا جونز) ، اکنون تحت سلطه دیو متفاوتی است که از پشت درب سیاه فرار کرده است ، بنابراین گیب/دوج یک همدست مخفی دارد.

  دانکن لاک ( آرون اشمور) کلیدهای جادویی ای را که در کودکی استفاده می کرد به خاطر نمی آورد. بزرگنمایی/دانکن لاک (آرون اشمور) نمی تواند کلیدهای جادویی را که در کودکی استفاده می کرد به خاطر بسپارد. Netflix

  10 قسمت فصل اول اکثر قوس های داستانی اصلی کمیک ها را پوشش داد ، اما بسیاری از پیشینه های اصلی درباره اینکه کلیدها از کجا آمده اند ، چه کسی آنها را ساخته است و واقعاً دوج (یا چه کسی) است را کنار گذاشته است. این س questionsالات حداقل تا حدی در طول S2 پاسخ داده می شود ، که شامل فلاش بک هایی از جنگ انقلاب آمریکا و درگیری بین خانواده لاک و ژنرال انگلیسی به نام فردریک گیدئون (کوین دوراند) است. (مطالب فلش بک تا حدی از Clockworks گرفته شده است و همچنین احتمالاً در اولین قوس بازی World War Key ، مجموعه کمیک های جدید لاک و کی که به عنوان پیش درآمد و دنباله اجرای اولیه عمل می کند ، به شدت نمایش داده می شود. .)

  با باز شدن S2 ، زندگی برای خانواده لاک پایدار به نظر می رسد. تایلر با جکی (Genevieve Kang) ، کینسی با Gabe و Bode با BFF جدید ، Abby (Leishe Bennett) آشنا می شود. پدر ابی ، جاش (Brendan Himes) ، معلم تاریخ جدید در آکادمی Matheson است ، و به عنوان یک بیوه اخیر ، او و مادر لاک ، نینا (داربی استانچفیلد) ، یک رابطه عاشقانه ضعیف ایجاد می کنند. اجداد جاش نیز سابقه طولانی در ماتسون دارند ، بنابراین این دو ممکن است بیشتر از آنچه تصور می کنند مشترک باشند.

  تبلیغات Gabe (Griffin Gluck) ، تجسم دیگری از شیاطین دوج ، و ادن تحت سلطه (( هالیا جونز) سعی کنید یک کلید جادویی جدید بسازید. بزرگنمایی/Gabe (Griffin Gluck) ، تجسم دیگری از شیطان دوج ، و یک Eden (Hallea Jones) تحت سلطه سعی می کنند یک کلید جادویی جدید جعل کنند .Netflix

  اما همه چیز آفتاب و گل رز نیست. تایلر و جکی هر دو در آستانه 18 سالگی قرار دارند و از سحر و جادو خارج می شوند ، و جستجوی دیوانه واری برای یافتن کلید حافظه انجام شد که رندل و تیمش ("نگهبانان کلیدها") آن را جعل کردند تا مطمئن شوند فراموش نمی کنند. این شامل بازیابی خاطرات دوران کودکی عمو دانکن (آرون اشمور) می شود که عواقب پیش بینی نشده ای دارد. در همین حال ، گیب/دوج در حال توطئه است تا کلید جدیدی را برای هر طرح پلیدی که آماده می کنند جعل کند. و ادعای اهریمنی نشان می دهد که بیش از حد تکانشی است و مسئولیت بیشتری نسبت به Gabe/Dodge دارد.

خبرهای دیگر از بازی