خبر

 • تک بورد - بررسی فیلم زهر 2: بگذارید (عمدتا) کسالت وجود داشته باشد

  بررسی فیلم زهر 2: بگذارید (عمدتا) کسالت وجود داشته باشد
  24 روز و 1 ساعت قبل

  هاردی وظیفه دوگانه را به عنوان دو بهترین قسمت فیلم بر عهده دارد. متأسفانه ، هیچ چیز دیگری پیش نمی رود.
  قسمت های مورد علاقه من در فیلم های جذاب زمانی اتفاق می افتد که شخصیت های روی صفحه چیزهای توهین آمیزی را بیان می کنند که ما ، مخاطبان ، همه به آن فکر می کنیم. از بین همه شخصیت های مدرن کمیک بوک که می توان این افتخارات را به آنها اعطا کرد ، هیچکس این وظیفه را بهتر از ونوم در آخرین دنباله اش ،

  جانور CGI ، که توسط تام هاردی صداگذاری می شود ، "این مرد هیچ گونه منطقی ندارد" ، پس از یک گفتگوی گیج کننده ، غش می کند. او حتی در برخورد با او ، وودی هارلسون ، همبازی واقعی اش ، خشن تر است و فریاد می زند "لعنت به این پسر!" پس از اعتراف کاملاً ناشنوا. ​​

  این بیشتر چیزی است که ونوم: اجازه دهید قتل عام به دنبال آن باشد: تمایل به رها کردن هاردی از بند و شناسه خود. این که آیا او به دنبال خشونت یا شفقت در شکل جانور خود است ، این چیزهای خنده داری است. اما این سرگرمی فقط حدود 30 دقیقه پیش از آنکه تولید شتاب خود را از دست بدهد ، حاکم است ، در حالی که نمی تواند تصمیم بگیرد که آیا یک طرح بیش از حد را ارائه دهد یا منطق را از پنجره بیرون بیندازد.

  یک حلقه بازخورد مثبت ، از طریق مغز مرغ

  ادی بروک (با بازی غیر CGI هاردی ، Mad Max: Fury Road) دقیقاً از اولین فیلم ونوم چه کار کرده است؟ این واقعا مشخص نیست ، فراتر از همزیستی با زهر نیازمند و نفرت انگیز ، که ظاهراً فقط از مغز و شکلات تغذیه می کند. نگه داشتن Venom در حالت خوب خوب نیست ، زیرا بروک به یک قانون مشابه Terminator 2 پایبند است: مردم را نکشید.

  خواندن بیشتر

  نقد فیلم Venom: احمقانه ، اما هنوز هم آنقدر خوب است که بتواند سر شما را گاز بگیرد. در نهایت ، پس از این واقعیت ، می فهمیم که کار براک در روزنامه نگاری خشک شده است ، اما او توسط یک کارآگاه (استفان گراهام ، ایرلندی) نجات حیات داده است. کلتوس کاسدی (هریسون) ، قاتل سریالی محکوم به اعدام ، فقط بنا به دلایلی با براک مصاحبه می کند ، بدون هیچ گزارشگری دیگر-و منطق تیز و تیغی به این صورت ، کلمه به کل از بین می رود.

  "چرا من؟" "من به شما علاقه دارم." "خوب ، این یک توافق است." جنایتکار به سرعت قول انتقام می گیرد. (شاید دفعه بعد ، کسادی به جای افشای اسرار به یک روزنامه نگار ، یک شرکت روابط عمومی استخدام کنید) از براک برای یافتن و خوردن مغز مرغ گرانبها کمک می گیرد. این مفهوم وقتی در زمان واقعی اجرا می شود ، چندان عجیب نیست.

  تبلیغات

  Looney Tune بسیار مختصر

  این دنباله به دلیل اینکه کمدی ذاتی را لذت می برد ، در حال اجرا است. رابطه براک-ونوم ، برعکس آن سرگرمی که در فیلم اول خیلی طول می کشد. هر نیمه نیازمندی بی سر و صدا را برای دیگری نشان می دهد. بسیاری از مزاحمت های اعلام شده و "من به تو احتیاج ندارم" اعلام شده است ، اما در تمام مدت آنها برای تحقق این دوستی وابسته به خشونت ، از مزخرفات یکدیگر می گذرند. این همزیستی شرایط خنده داری را در طول مسیر ایجاد می کند.

  من در ابتدا بسیار امیدوار بودم که در بین "کاراکتر زهر" چیزی بین راه شلیک فوق العاده قدرتمند این دو (که مملو از زهر توهین آمیز به براک است) چیزی بدست آوریم. ) و چت شخصیتی آنها با کارآگاه خزنده یا شعله قدیمی (جسیکا ویلیامز ، که به عنوان آن وایینگ باز می گردد). اندی سرکیس ، کارگردان فیلم ، در این لحظات یک انفجار CGI را تجربه می کند و به ونوم اجازه می دهد از درون و خارج از بدن هاردی جان بگیرد و معادل واقعی Looney Tunes معادل واقعی را ایجاد کند.

  اما کلمه "Carnage" در عنوان اشاره به یک شرور محبوب Venom spinoff ، و این بدان معناست که V: LTBC باید راهی پیدا کند تا آن هیولای قرمز خون را وارد کار کند. آنچه در پی می آید اشتباه بزرگ بعد از اشتباه بزرگ است.

  ابتدا ، فیلم گروه را متلاشی می کند ، زیرا ونوم از براک برای یافتن اجساد میزبان دیگری که به او اجازه می دهند "آزاد" شود ، تقاضا می کند. صدای وحشیانه هاردی هیچ وقت شخص دیگری را پیدا نمی کند که روی آن کلیک کند ، موضوعی که فیلم زمان زیادی را از سر می گذراند تا سرانجام دوباره این دو به هم متصل شوند. در طول این آرامش ، ما یک سخنرانی طولانی می شنویم که چگونه آزادی تازه پیدا شده او باید جشن گرفته شود. اما بلافاصله بعد از آن ونوم با خودش گفت: "ای کاش امشب مرا می دیدی ، ادی." بله ، ونوم. این ممکن است سرگرم کننده تر باشد.

  این جدایی به کسادی اجازه می دهد تا پیوند همزیستی خود را با یک هیولا از دنیای دیگر ایجاد کند ، که او در درجه اول برای متحد شدن با شریک ، دوست دختر شرور اسیر ، شکنجه شده و فوق العاده اش (نائومی هریس ، دزدان دریایی کارائیب). هارلسون دائماً احساس می کند که بازیگری نادرست برای بازی کسادی بین شاعر حواس پرت و مجذوب و هیولا تشنه انتقام است و او هرگز نتوانسته به هر دو طیف افسردگی شیدایی ضربه بزند. من مدام تصور بازیگرانی مانند نیکلاس کیج یا جیم کری را می کردم که فیلمنامه ناهمواری را که به آنها داده شده بود از بین می برد و به اجرا روح می بخشید. متأسفانه هارلسون به اسکریپت بسیار سخت و منطقی محکوم می شود و یک چک را نقد می کند.

  تبلیغات

  نسخه Kidz Bop از Godzilla Vs. پایانی کنگ

  به منظور ساختن هر نقطه ای از داستان-عاشقانه طولانی مدت کسادی ، دوستی تزلزل براک و ونوم ، درگیری براک با تحقیقات کارآگاه خسته کننده-فیلمنامه بیش از حد کار می کند تا اطمینان حاصل شود با "چه" ها و "چرا" ها مطابقت دارد.

  در پایان ، هیچ بازدهی وجود ندارد. ما تماشا می کنیم که کسادی نشانه های واضحی را مبنی بر اینکه Carnage از توافقنامه پشت سر هم چشم پوشی می کند نادیده می گیرد ، که بیشتر به شکل Carnage است که باعث آسیب رساندن به Shriek می شود ، که در غیر این صورت به ما گفته می شود شریک زندگی ارزشمند او است. و ما می بینیم که کاسدی در نتیجه فیلم چروکیده و برای بروک زمزمه می کند که این قاتل سریالی "دوست [او] دوست" است. اره ، پاورقی "مشاهده شماره 72" روی صفحه کجاست تا ما را به نحوه هماهنگی با بقیه طرح فیلم راهنمایی کند؟

  شاید بدتر از همه ، نوبت سرکیس به عنوان کارگردان نیست. او هرگونه تخصص خود را در تولیدات پر از CGI پرداخت می کند. Carnage یک چرت زدن کامل از یک هیولا است که برای هر یک از سکانس های اکشن او (زندان ، کلیسا و یک پیاده روی جلوی عمارت) به محیط های تنگ و دیده شده از قبل محدود شده است. نبرد نهایی ، انتظار می رود Venom-vs-Carnage شبیه نسخه Kidz Bop از Godzilla Vs. فینال کنگ. نسخه های خودش ، و ترجیح می دهم آن را خراب نکنم. در بهترین حالت ، عملکرد دو شخصیتی هاردی قلب تپنده فیلم است-و حقیقتاً دلیل خوبی برای اجاره این فیلم در یک شب تاریک و وحشتناک است. (شما در ابتدا با دوستان خواهید خندید و سپس هنگامی که حفره های حرکت فیلم را بیرون می آورید ، تلفن های خود را بیرون می آورید.) ای کاش فیلم به خوبی 30 دقیقه اولش خوب بود ، زیرا این قسمت حماقت ، پنیر و جیمز گان را دوست دارد. نگرش در مورد سرگرمی بیش از هر چیز دیگری فکر کنم دنباله بهتری هم وجود داشته باشد.

  فهرست بندی تصویر توسط Sony

خبرهای دیگر از بازی