خبر

 • تک بورد - بررسی زندگی خوب: یک RPG آشفته و پر از حیوانات که هر چیزی جز پیش بینی نیست

  بررسی زندگی خوب: یک RPG آشفته و پر از حیوانات که هر چیزی جز پیش بینی نیست
  9 روز و 6 ساعت قبل

  سگ ، گربه و گوسفند ، اوه!
  زندگی خوب شما را بدون هیچ مقدمه ای وارد داستان کوچک شگفت انگیز خود می کند.

  جزئیات بازی

  توسعه دهنده: White Owls ناشر : Playism Platform : PlayStation 4 ، Xbox One ، Nintendo Switch ، PC ( تست شده) تاریخ انتشار: 15 اکتبر 2021 قیمت : 39.99 دلار

  پس از معرفی کتاب داستان زیبا ، نائومی هیوارد ، عکاس خبری نیویورکر در یک بازی غاز بدون عنوان کنار گذاشته می شود- روستای بریتانیایی خواب آلود با نام "بارانی وودز" ، که خود "شادترین شهر جهان" نامیده می شود. چرا شادترین شهر جهان است؟ هیچ کس نمی داند ، اما این چیزی است که نائومی برای فهمیدن آن وجود دارد. ظاهراً این مکان دارای یک راز شکننده است که کارفرمایانش در زنگ صبح می خواهند او را فاش کند-هرچند به دلیل غرق شدن در بدهی ، این یک درخواست کمتر از یک دستور است.

  صرف نظر از این ، در پنج بازی اول بازی دقیقه ، یک زن معمایی روی ویلچر برقی خانه ای به نائومی می دهد. مدت کوتاهی بعد ، Bell او را در حال بارگذاری تصاویر شهر در یک سایت اینستاگرامی ، Flamingo ، برای دریافت "emokes" (پسندیدن). ارزش هر پوند انگلستان تنها یک پوند بریتانیا است ، مکانیزمی که برای پرداخت ناگهانی بدهی نائومی مورد استفاده قرار می گیرد. در ساعت بعد ، او می آموزد که همه افراد شهر (به جز زن) شب ها به سگ یا گربه تبدیل می شوند - و این چیزی نیست که او فکر می کند که یک میلیون پوند است.

  سرانجام ، او مال خود را می گیرد قدرت تغییر شکل گربه سان ، به او این امکان را می دهد که بوی عطر را به عنوان توله سگ بوییده یا به عنوان بچه گربه از دیوارها بالا برود. هر یک از این تحولات سریع به سرعت و بدون تشریفات به دامان نائومی ریخته می شود ، روشی کمتر ایده آل برای عادت دادن به مفاهیم مسخره The Good Life. همراه با برخی از گزینه های طراحی قدیمی ، این یک راه ناخوشایند برای شروع بازی است.

  تبلیغات

  خواندن بیشتر

  Twin Peaks بازگشته و به نوعی مثل همیشه عجیب و زیبا است

  اوه ، من چه کردم فقط بخوانید؟

  برای بازیکنانی که هرگز اسم کارگردان Swery65 (در واقع Hidetaka Suehiro ، یا فقط Swery برای طرفدارانش) را نشنیده اند ، این ترکیب ترکیبی از دیوانگی های روایی و اغلب ارائه تکنیکی بسیار خشن در اطراف لبه ها چیزی نیست جدید. سویری ، دیوید لینچ ، سویری ، Deadlon Premonition را در سال 2010 منتشر کرد ، یک ماجراجویی وحشتناک بقا در جهان که به عنوان ادای احترام بی رحمانه به Twin Peaks شروع می شود و قبل از حرکت در مسیرهای شگفت انگیز و عجیب خود شروع می شود. از زمان انتشار آن بر روی Xbox 360 و پورت های بعدی ، این بازی به دلیل گیم پلی تصفیه نشده اش به عنوان طنز پوچ و استقبال عجیب و غریب دیل کوپر ، فرانسیس یورک مورگان ، به یک کلاسیک فرقه ای شایسته الگوهای رفتاری تبدیل شده است. (همچنین مانند Twin Peaks و Lynch ، Deadly Premonition واقعاً خوب است وقتی که می خواهد بسیار نگران کننده باشد.)

  بازی های Swery از آن زمان ایده های عجیب و غریبی داشتند: یک سری اپیزودیک لغو شده در نیمه فصل. -کارآگاه مسافرتی که سعی می کند قتل نامعلوم همسرش را با هم ترکیب کند (که همچنین ممکن است زنی داشته باشد که تصور می کند در آپارتمان او گربه است). یک دانشجوی کالج با توانایی تکه تکه کردن وحشتناک بدن خود برای حل چالش های معمول مرگبار معمول پازل ؛ دنباله ای بر Deadlon Premition که مملو از اتفاقات جدید (خنثی کننده) در خلیج لوسینا (با یورک تازه اسکیت بورد سوار) است. تقریباً همه آنها متأسفانه با مشکلات مربوط به عملکرد ، اشکالات و در برخی مواقع پیاده سازی نامطلوب مواجه شده اند. گذشته از نقص های قدیمی این RPG بازپرداخت بدهی. The Good Life با محیطی ساده و ساده ، از الگوهای زندگی مانند Stardew Valley و Animal Crossing الگوبرداری شده است. بیشتر به نظر می رسد به اندازه کافی مدرن است ، نه این که شما بازی های این چنینی را از نظر بصری انجام دهید. اما کنترل های سخت آن ، نمونه های دیالوگ مکرر در بازی (لطفاً این را وصله کنید) و سرعت ناکارآمد که می تواند در منوهای انتخابی در مکان هایی مانند مغازه ها جمع آوری شود ، مانند یادگارهای یک بازی است که از هر جایی بین 2001 تا 2005 قدمت دارد.

خبرهای دیگر از بازی