خبر

 • تک بورد - بررسی رایگان گای: سرانجام ، یک فیلم بازی معتبر - و سرگرم کننده است ، کامل نیست

  بررسی رایگان گای: سرانجام ، یک فیلم بازی معتبر - و سرگرم کننده است ، کامل نیست
  15 روز و 7 ساعت قبل

  تمرکز بازی بر روی فیلم چند مسئله دارد ، اما رینولدز ، کامر به عنوان پیشرو جذب می شود.
  در بازی های ویدئویی و گرافیک رایانه ای ، مفهوم "دره عجیب" هنگامی که چیزی به رئالیسم بصری نزدیک شود می تواند ظاهر شود. هرچه یک شخصیت مجازی بیشتر شبیه یک انسان باشد ، مغز ما بیشتر بر نادرستی CGI تمرکز می کند.

  من بعد از دیدن Free Guy ، یک فیلم جدید از ترکیب دیزنی-فاکس borg که اصالت بازی را بسیار جدی می گیرد ، به این مفهوم فکر می کردم. اما من چنین احساسی نداشتم زیرا فیلم با بازی رایان رینولدز (ددپول) و تایکا وایتیتی (آنچه ما در سایه ها انجام می دهیم) شبیه تراژدی CGI فاینال فانتزی 1999: ارواح درون است.

  در عوض ، اصرار فری گای بر اصالت دنیای بازی ، که به آن جدی گرفته می شود ، بدین معناست که به دره ای عجیب و غریب مفهومی نزدیک می شود. مسلماً این موضوع چقدر شما را آزار می دهد ، بزرگترین علامت س attachedال است که به یک فیلم اکشن محکم ، سرگرم کننده و دوستدار خانواده وصل شده است.

  اراده آزاد در شهر آزاد؟

  I با خبر خوب شروع می کنم ، زیرا این میزان خراب شدن کمتر است و ممکن است برای برخی از خوانندگان کافی باشد که با خانواده های خود به سینما بروند (اگر در آگوست 2021 از دیدن یک تئاتر راحت هستید). فیلم های مربوط به بازی های ویدئویی سرانجام به یک ژانر قابل احترام تبدیل می شوند و بر اساس تسلط کامل بر بازی ، Free Guy از همه آنها پیشی می گیرد.

  فیلم Guy را دنبال می کند ، "شخصیت غیرقابل بازی" (NPC) در داخل بازی ویدئویی که روزی از خواب بیدار می شود و احساس می کند دنیای اطراف او آنطور که به نظر می رسد نیست. Free Guy با او متوجه می شود که چیز مهمی در مورد این وجود دارد که روزهای او همیشه دارای برنامه و رژیم یکسانی هستند ، که معمولاً با جنایات و قتل های مسخره قطع می شود - که همه به طرز معجزه آسایی با بیدار شدن از خواب روز بعد زنده می مانند.

  به نظر می رسد بیرون ، او و دوستانش در داخل Free City زندگی می کنند ، یک بازی MMO شبیه به Grand Theft Auto. (تصور کنید بازی واقعی APB بیش از یک دهه بعد با متاویرس جذاب و رابط کاربری VR مانند همه چیز ساخته شده است.) خیلی زود ، برخورد تصادفی با یک گیمر واقعی ، که در بازی با نام مستعار "MolotovGirl" شناخته می شود. "(جودی کامر ، کشتن حوا) ، الهام بخش گای است تا با بحران وجودی پیکسلی خود روبرو شود. ساده لوحی یک شخصیت بازی ویدئویی تازه بیدار و رمزگذاری شده. این مستلزم برخورد کمدی متفاوتی با طنز بهتر از شما در Deadpool یا براندازی انتظارات عجیب و غریب یک مرد در بدن پیکاچو است. رینولدز با عمیق ترین شخصیت خود تا کنون برتری دارد. با این حال ، شما هنوز هم در تظاهر و ضرباهنگ امضای او هستید ، بنابراین من تا آنجا پیش نمی روم که بگویم Free Guy از هر کسی از یک سوگیری ضد رینولدز جلوگیری می کند.

  وقتی هک ها و کدهای تقلبی تغییر می کنند بیرون خوب

  رایان رینولدز در نقش Guy ، NPC در بازی شهر رایگان ، ادغام Grand Theft Auto و عناوین دیگر بازی می کند. یوتیوب/استودیوهای قرن بیستم Lil Rel Howery نقش Buddy ، NPC و BFF Guy را بازی می کند. یوتیوب/استودیوی قرن بیستم استعداد وجودی گای با ظاهر Milly/MolotovGirl (جودی کامر) ایجاد می شود. YouTube/Studios قرن 20 مراقب قطار قتل باشید! یوتیوب/استودیوهای قرن بیستم جهان خود را از طریق عینک جدید مشاهده می کند. YouTube/Studios قرن 20 A Milly گیج شده در دنیای گوشت. YouTube/Studios قرن بیستم Keys (Joe Keery) برنامه نویس هم مثل او شگفت زده شده است. یوتیوب/استودیو قرن بیستم کارهای خارج از برنامه اصلی خود را آغاز می کند. یوتیوب/استودیو قرن بیستم Blue Guy Guy تبدیل به یک ستاره بزرگ می شود. یوتیوب/استودیوهای قرن بیستم و رئیس شیطانی میلی ، آنتوان (تایکا وایتیتی) ، به آنها می گوید همه را تعطیل کنید. یوتیوب/استودیوهای قرن بیستم میلی برای هشدار به گای وارد شهر رایگان می شوند. یوتیوب/استودیوهای قرن بیستم بیرون آوردن گای سخت تر از آنتوان است. یوتیوب/استودیوهای قرن بیستم "به نظر شما جالب می آمد؟" قرن بیستم استودیوها بله ، جالب به نظر می رسید ، برادر. YouTube/Studios Century 20th Century Free City شروع به فروپاشی می کند. یوتیوب/استودیو قرن بیستم Guy از همکاران NPC خود می خواهد که برای نجات بازی خود در قیام به او بپیوندند. YouTube/Studios قرن بیستم

  از نظر کمدی ، بازیگران با رینولدز مطابقت ندارند. شخصیت Comer سفر جدی خود را برای مقابله دارد ، و او را در درجه اول با وظایف مستقیم زن برای رینولدز کنار می گذارد. با این حال ، او در نهایت دوست داشتنی است و جذاب تر می شود زیرا می فهمیم شخصیت او واقعاً در جستجوی چه چیزی است. یکی از دوستان ثابت Guy توسط Lil Rel Howery بازی می کند ، که ترجمه ای از یادداشت برای یادداشت و دوستانه خانواده از اجرای Get Out را ارائه می دهد. این به اندازه کافی سرگرم کننده است ، حتی اگر ما بخشی از بازیگر را از دست بدهیم تا جایی برای دوستان دلپذیر خود ایجاد کند-که با هم تکامل یافته اند. -فویل نمایش گفتن بیشتر در مورد آنتوان بدون شک یک خرابکار است ، که من در یک لحظه به آن خواهم رسید. یا طنز این فیلم انفجار گاف هایی درباره صنعت بازی های مدرن است. با رابط کاربری معتبر و چشمگیر "واقعیت افزوده" ، بازی درون فیلم ، شهر آزاد ، یک بازی قانونی به نظر می رسد و غذای کافی برای شوخی ها و ارجاعات احمقانه فراهم می کند. چند سکانس اکشن واقعاً شبیه خطوط جستجو در داخل بازی های ویدئویی است و Free Guy با درهم شکستن "هکرها" با کد بازی و تقلب در زمان واقعی آنها را تقویت می کند.

  اسپویلرها از اینجا شروع می شوند: چه زمانی " بازی "فیلم بیش از حد معتبر است؟

  حالا من قصد دارم عناصر طرح مورد نظر را خراب کنم تا برخی انتقاداتم روشن شود. به شما هشدار داده شده است. اگر ترجیح می دهید ، برای "حکم" بدون اسپویل

  به پاراگراف پایانی بروید

  رایان رینولدز متوجه می شود که او یک شخصیت پیش زمینه در یک بازی ویدئویی در کمدی ماجراجویی و کمدی رایگان Guy است. < p> مسائل مربوط به "دره عجیب" رایگان Guy از اوایل شروع می شود: به نظر می رسد ، توسعه Free City شامل برخی از اقدامات مبهم و کاهش هزینه بود. بدترین آنها تصمیم به سرقت کد پروژه دیگر بدون ذکر نام ، و سپس ساخت یک بازی کامل شبیه GTA در بالای آن بود. ما می فهمیم که MolotovGirl قبلاً یک توسعه دهنده بازی مستقل بوده است که در کنار Keys (Joe Keery، Stranger Things) در پروژه ای رویایی با هوش مصنوعی پیشرفته کار می کرده است. که MolotovGirl به وضوح طرفدار آن نیست: "کار کردن برای یک سیاهچاله گازی کهکشانی چگونه است؟" او زودتر از او می پرسد بقیه Free Guy این دو بازی ساز مستقل را دنبال می کنند و کد دزدیده شده خود را در Free City پیدا می کنند. گای تازه احساساتی در این طرح ظاهر می شود.

  فیلمی را تصور کنید که باید خیلی خراب شود - یک بازی با کد خاص ، برنامه نویسی و روال معمول هوش مصنوعی در داخل یک بازی دیگر ، و جناح های رقیب برای افشای هر دو مبارزه می کنند. آن حقیقت یا دفن آن سپس از خود بپرسید که چگونه هر فیلمنامه نویس می تواند همه این موارد را به زیبایی در یک فیلم اکشن سریع و کمدی قرار دهد. Free Guy تا حدی این فرود را با اطلاعات جمع آوری شده که باعث می شود ساعتم را تا 90 دقیقه چک کنم ، خراب می کند.

  بدتر ، با صرف انرژی بسیار برای روشن شدن این مفهوم دو بازی در یک ، Free Guy سوالات زیادی راجع به منطق درونی خود باز می کند. برای شروع ، اگر کیز برای استودیوی بازی موردنظر کار می کند و وظایف "برنامه نویس" کمی دارد که او را در کنترل کد منبع کنترل می کند ، چگونه در جهان در 10 دقیقه اول فیلم و بلافاصله با برخی از کد های آشنا برخورد نمی کند. طرح را حل کند؟ مسافت پیموده شده شما به وضوح متفاوت است که چقدر به منطق فیلم اهمیت می دهید یا آن را زیر س questionال می برید-و بگذارید واضح بگویم ، Free Guy همچنین شامل هک هالیوودی برای "هک" بازی در قالب یک فرد سنگی در رایانه ای است که با عصبانیت تایپ می کند. بنابراین در آستین خود اصالت ندارد.

  من به دنبال "درج نشانه برای ادامه" نبودم. زنان NPC در شهر آزاد "من مجبور نیستم با هیچ پسری باشم" ، یکی با بیداری اراده خود صحبت می کند ، و با این کار ، او هویت بازی خود را به عنوان آب نبات بازویی با لباس های کمی پوشانده کنار می گذارد. همان چیزی که بعداً اتفاق می افتد ، هنگامی که گای پیشنهاد می کند NPC زن متفاوتی می تواند در هر رابطه ای که می خواهد باشد. آن شخصیت با علاقه ای به راه اندازی کسب و کار خود پاسخ می دهد.

  تبلیغات

  این لحظات کوتاه به دلیل ضعیف بودن آنها با بقیه فیلم برجسته است. در حالی که MolotovGirl برای برخی سکانس های اکشن روی صندلی راننده نشسته است ، Free Guy در غیر این صورت اطمینان حاصل می کند که مردان هم بر حرکت فیلم و هم بر بازیگران شخصیت های "مهم" تسلط دارند. نقش وایتیتی به عنوان سرپرست استودیو بازی های بدبختانه به احتمال زیاد به این دلیل برای کمدی تمایل دارد ، خواه او در بخش هنری پر از زنان کار کند یا خطوط اجرایی بازی بدی مانند "تشخیص IP سخت است" یا "صبر کنید ، ما کدام دعوی هستیم" در مورد صحبت کردن؟ "

  اما پایان چیزی است که واقعاً طعم بدی را در دهان من گذاشت. MolotovGirl وقتی متوجه می شود که Keys چیزهای مورد علاقه خود را در مورد او در شهر آزاد کدگذاری کرده است ، به سراغ Keys می رود. او جزئیات شخصی مانند میان وعده مورد علاقه او ، فعالیت های مورد علاقه دوران کودکی و آهنگ مورد علاقه خود را به خاطر آورد و اینها در بازی به عنوان فعال کننده یک روال هوش مصنوعی کدگذاری شد. فیلم با ترک بازی مستقل و مشارکت اصلی آنها (در میان علائم واضح دزدیده شدن کار او) برای کار در استودیوی سه گانه آغاز شد. سپس او برمی گردد ، متوجه اشتباه راه های خود می شود و به او در کشف حقیقت رمز سرقت شده کمک می کند. برای او خوب است. اما من متقاعد نشده ام که شیمی بازیگران و درج تقدس یک طرفه در کد ، پس از این همه خیانت ناشی از کار ، باعث چرخش عاشقانه می شود. و من س questionال می کنم که آیا این نتیجه گیری برای هرکسی که در شرکت های بزرگ فناوری با حاشیه سازی واقعی روبرو شده است مناسب خواهد بود یا نه. نزدیک به خورشید اصالت صنعت بازی ، من تلاش کردم مغزم را خاموش کنم و از سواری لذت ببرم. تماشاگران جوان مطمئناً این کار را راحت تر انجام می دهند و از شخصیت های بازی شناخته شده ، همراه با سکانس های طنزآمیز بازی-کمدی لذت می برند-مخصوصاً وقتی بازیگری که قبلاً دیده و شنیده اید مانند یک نوجوان روی میکروفون صحبت می کند و رفتار می کند. و واقعاً ، واقعاً با اجرا به آنجا می رود.

  در حالی که من گوشت گاو با بخش هایی از Free Guy دارم ، به خاطر یک جانبداری شخصی خاص ، خودم را خفه کردم. فرد درون من به این فکر افتاده بود که یک فیلم می تواند خیلی به اصالت بازی اهمیت بدهد تا بتواند داستانی منحصر به فرد در مورد اراده آزاد در دنیای متصل و مدرن بیان کند. همان سوزن سوزانی که در اولین باری که TRON یا The Wizard را می دیدم احساس می کردم-فیلم هایی که باعث می شد در کودکی احساس وسواس به بازی داشته باشم-وقتی فری گای به اوج خود رسید ، مرا تحت الشعاع قرار داد. علیرغم برخی از اشتباهات ، من دوست داشتم که رینولدز بهترین کار را انجام دهد در حالی که کامر به عنوان یک ستاره (با نقشی که به او اجازه می دهد تا عمق استقبال کند) بازی کند. و من از توجه دیوانه وار دنیای مجازی به جزئیات اصیل بازی قدردانی کردم.

  حکم : اگر در خانواده خود گیمر دارید و می خواهید اوقات خوشی را در حالی که آنها تشویق می کنند و می خندند ، داشته باشید در بیشتر این فیلم ، من Free Guy را به شدت توصیه می کنم. بدون داشتن خانواده ای کوچک ، انتظارات را پایین نگه دارید و انتظار یک کمدی اکشن و کاملاً مفید با تمرکز بیش از حد بازی را داشته باشید.

  فهرست بندی توسط استودیوهای قرن بیستم

خبرهای دیگر از بازی