خبر

 • تک بورد - برداشت های بازسازی Myst: تبدیل صفحه جدید به یک نسخه کلاسیک - با مشکلاتی در راه اندازی

  برداشت های بازسازی Myst: تبدیل صفحه جدید به یک نسخه کلاسیک - با مشکلاتی در راه اندازی
  21 روز و 8 ساعت قبل

  با سلیقه ، در VR سرگرم کننده است ، اما امیدواریم مسائل ذکر شده خیلی زود مبهم جلوه داده شود.
  این هفته ، هشت ماه پس از اینکه نسخه Myst سال 1993 به طور انحصاری بر روی سیستم Oculus Quest VR فرود آمد ، همان بازسازی بیشتر انجام شد لمس شده و در دستگاه های دیگر-از جمله گزینه های غیر VR-در دسترس قرار گرفته است. این نسخه بازسازی شده از پازل کلاسیک ، به سادگی با عنوان Myst ، در Xbox Game Pass روی هر دو

  خواندن بیشتر

  ویدیو: چگونه طراحان Myst یک جهان کامل را روی یک CD-ROM قرار دادند

  این نسخه فراتر از مواردی است که در نسخه RealMyst Masterpiece Edition 2014 یافت می شود ، اما قسمتهای مساوی تصفیه شده و مبهم است. سیان تا کنون در انجمن های Steam خود فعال بوده است و نشان می دهد که طرفداران باید انتظار اصلاح و پاسخ به برخی از مشکلات هفته اول این نسخه را در کوتاه مدت داشته باشند. در عین حال ، بازگشت برخی از افراد به جزیره Myst به راحتی توصیه می شود. دیگران شایسته یک روش انتظار و دیدن هستند.

  تغییرات ملایم و عمده از realMyst

  در ابتدایی ترین سطح قابل تصور ، Myst این هفته همان CD-ROM Myst you است بدانید و (احتمالاً) دوست داشته باشید. اگر پازل ها و مراحل اصلی بازی را به خاطر سپرده اید ، بازی را در حالت پیش فرض بارگذاری کنید ، یا می توانید هر پازل و داستانی را که به خاطر دارید باز کنید یا از جستجوی سرنخ ها بگذرید و فوراً هر سنی را که به Myst Island وابسته است فاش کنید.

  خواندن بیشتر

  بیش از 30 سال HyperCard ، پیوند مفقود شده به وب اما این سفر با اصل یکسان نیست. برای اولین بار ، بازیکنان دیگر نمی توانند منتظر سیستم اشاره و کلیک اصلی بازی مبتنی بر Hypercard باشند. این در حال حاضر یک بازی زمان واقعی و اول شخص است که بر اساس کنترل هایی که در یک تیرانداز روی رایانه یا کنسول ها پیدا می کنید ، مدل شده است. هیچ تغییر دکمه ای برای بازگشت به سبک نمایش اسلاید بازی اصلی وجود ندارد-و نه "نود به گره" نسخه realMyst 2000 بین لحظات یخ زده بازی اصلی قدم می زند. من صادقانه می دانم که مورد دوم برای بازیکنان غیر VR حذف شده است. من همیشه از این گزینه برای تقسیم تفاوت بین قدیم و جدید قدردانی می کردم.

  تعدادی از سوئیچ ها و ماشین های بازی مورد بررسی قرار گرفته اند تا بتوانند سازگاری با VR یا تغییر به کنترل های مدرن را نیز نشان دهند. به عنوان مثال ، به جای کلیک بر روی مرکز نقاشی برای فعال کردن یک در ، اکنون باید سوئیچ مکانیکی را در کنار نقاشی هدف قرار دهید. سوئیچ مکانیکی پس از لمس ، با جلوه ای صوتی ضخیم متحرک می شود. به طور کلی ، من لمس های جدید را ترجیح می دهم ، تا حدی به این دلیل که من تصور می کردم یک بازیکن کاملاً ناآشنا برای اولین بار Myst را امتحان می کند و دارای آیتم های مکانیکی واضح تر برای کلیک و دستکاری است. با کمال تأسف ، بازیکنان مجبور نخواهند بود مغز خود را به جهان ناشناخته CD-ROM های دهه 90 بازگردانند ، اما قلب هر پازل دست نخورده باقی می ماند.

  تبلیغات

  در همین حال ، هندسه اصلی بازی مورد بازنگری قرار گرفته است - اکنون برای سومین بار ، پس از دو نسخه از realMyst و این بار در موتور Unreal Engine 4. در بیشتر موارد ، نتایج بسیار زیبا هستند ، چه به دلیل شاخ و برگ و درختان سفارشی ، بهبود کیفیت بافت و تنوع اشیاء ، یا (بیشتر به طرز چشمگیری) نورپردازی واقع گرایانه تر و زمینی تر که از جهش های مبتنی بر مواد تقلید می کند ، حتی بدون ردیابی اشعه فعال شده است. هنگامی که هر نسخه از بازی را در کنار هم مرور می کنید ، می توانید سیان را ببینید که فلسفه متفاوتی را در مورد نحوه ارائه CGI تاریخ 1994 خود به نسل جدید محاسبات به کار می گیرد. نتایج نشان می دهد تیم تمایل به تجسم مجدد لمس های مختلف معماری یا سازه های طبیعی سنگی ، جنگلی و آبی دارد.

  موارد مهم در مقایسه با بازی اصلی یکسان یا بسیار آشنا به نظر می رسند ، و تنظیمات اصلی جزیره ای و زیرزمینی تقریباً از نظر مسافت پیاده روی فیزیکی یکسان است. بعلاوه ، صادقانه بگویم ، هیچ یک از نسخه های realMyst در سال 2021 به ویژه از نظر ترجمه سه بعدی از عناصر جهان طبیعی خوب عمل نمی کند. اگر از من می خواهید نسخه مورد علاقه Myst را انتخاب کنم ، نسخه اصلی هنوز مورد علاقه من است ، اما من احتمالاً ترجیح می دهم مدل امسال را بازی کنم.

  پیش فرض های محکم روی رایانه و کنسول

  در صورت داشتن کنسول Xbox (به اندازه Xbox One پایه یا جدید Xbox Series X) و Game Pass ، من معتقدم که این بهترین راه برای بازگشت به بازی در حالت دو بعدی است ، حداقل اگر شما قبلاً هزینه Game Pass را پرداخت می کنید. عملکرد و کیفیت تصویر در سری X/S کاملاً واضح است ، اکثر جلوه های رایانه ای بازی فعال شده و نرخ فریم آن به 60 فریم در ثانیه می رسد. هر دو نسخه ایکس باکس وان تا 30 فریم بر ثانیه کاهش می یابد ، وضوح تصویر پایین تری دارد و اسلایدرهای گرافیکی کاهش می یابد. به طور خاص ، در Xbox One پایه علف و شاخ و برگ کمتری خواهید دید ، و نتایج بیشتر شبیه نسخه Wimpy Oculus Quest است. (نسخه کنسول در حال حاضر انحصاری ایکس باکس است. متأسفیم ، طرفداران PlayStation و Switch.)

  تبلیغات

  بر اساس ویژگی ها ، حداقل در زمینه بازی های صفحه تخت ، شما عملاً همان تجربه را دارید. بنابراین اگر می توانید از طریق Game Pass 30 دلار پس انداز کنید ، باید این کار را انجام دهید.

  گذشته از تصاویر بصری ، این سال وجود دارد که آیا این گزینه بازی بهتری برای افرادی است که تازه وارد پاستیک جزیره ای پیچان و حل کننده معما شده اند؟ من می گویم که پاسخ در نهایت بله است ، چه به این دلیل که بنیان تعیین کننده ژانر Myst مستحق این است که با دقت حفظ شود ، یا به این دلیل که یک بازی ساز کامل باید CD-ROM را برای محدوده توجه بیشتر بازی کند. شما نمی توانید بدون خواندن متون آن ، یادداشت برداری و جذب شدن در طرح آن ، در Myst راه زیادی را طی کنید و این برخلاف موارد سردتر مانند The Talos Principle و The Witness است. با بچه های خود و این نسخه از Myst بنشینید ، و هر قیمت خریدی که به آن ضمیمه شده باشد ، ممکن است به زودی از بین برود و اسرار آن را کنار بگذارید. خوشبختانه بازیکنان را به راحتی تغییر می دهد. از آنجا که این Myst اصلی است که ما در مورد آن صحبت می کنیم-که با روبات های غول پیکر ، پیاده روی یا سکانس های اکشن پرسرعت به روز نشده است-می توانید با تاکید بر تصاویر روی نرخ فریم بالا در رایانه های شخصی قدیمی ، مسلماً کنار بیایید. در صورت تمایل به برداشتن چند فریم ، این نسخه از Myst شامل دو گزینه ارتقاء است: DLSS Nvidia ، که منحصر به کارت های گرافیکی RTX آن است ، و FSR AMD ، که بر روی انواع بیشتری از پردازنده های گرافیکی AMD و Nvidia کار می کند.

  FSR AMD در حالت "فوق العاده با کیفیت". همان صحنه ، DLSS انویدیا در حالت "کیفیت". FSR AMD در حالت "فوق العاده با کیفیت". همان صحنه ، DLSS انویدیا در حالت "کیفیت".

  من هر دو DLSS و FSR را در بازی هایی که از هر دو پشتیبانی می کنند آزمایش کرده ام ، و نتیجه گیری کلی من رای مثبت به DLSS بوده است ، که مسلماً یک مسابقه سیب در مقابل پرتقال است. DLSS می تواند برای انجام کار خود به هسته های اختصاصی GPU ضربه بزند ، در حالی که FSR نمی تواند همین را بگوید ، بنابراین در کنار نیرنگ بصری با حداقل تهاجم اشتباه می کند. FSR در بهترین حالت خود قرار دارد وقتی که به هر حال وضوح پایه پایین تری دارید ، اما فقط DLSS واقعاً هوشمندانه یک مدل پیکسل جدید را در کنار وضوح پایه پایین تر می سازد. در Myst 2021 نیز اثبات این امر بسیار مشکل است ، زیرا برخی از حیله های هر فناوری با تصاویر متحرک بهتر نمایش داده می شود ، اما شما می توانید انویدیا را در مقایسه با یکدیگر ، هر چند به سختی قابل توجه ، برنده کنید. گالری مقایسه تصویر بالا.

خبرهای دیگر از بازی