خبر

 • تک بورد - برای تکمیل کامل Dying Light 2 حداقل 500 ساعت زمان نیاز است

  برای تکمیل کامل Dying Light 2 حداقل 500 ساعت زمان نیاز است


  12 روز و 7 ساعت قبل

  بازی‌های جهان باز برای کسانی که زمان زیادی برای بازی کردن ندارند، بهترین سبک نیستند. این امر به ویژه در مورد آینده Dying Light 2: Stay Human صدق می کند، که توسعه دهندگان می گویند برای تکمیل همه چیزهایی که ارائه می دهد، 500 ساعت طولانی طول می کشد.

  ادامه عنوان zombies-meets-parkour سال 2015 یکی از مورد انتظارترین عناوین امسال است. بازی اول همچنین به سرمایه گذاری نسبتاً سنگینی در زمان بازیکنان نیاز داشت، حدود 55 ساعت، اما طبق توییت اخیر توسعه دهنده Techland، تکمیل کامل همه چیز در Dying Light 2 500 ساعت طول می کشد. این معادل بیش از 20 روز بازی مداوم است، یا، همانطور که شرکت می گوید، تقریباً همان زمانی است که پیاده روی از ورشو تا مادرید (حدود 534 ساعت) طول می کشد.

  برای تکمیل کامل Dying Light. 2 انسان بمانید، حداقل به 500 ساعت زمان نیاز دارید—تقریبا به همان میزانی که پیاده روی از ورشو تا مادرید طول می کشد!#DyingLight2 #stayhuman pic.twitter.com/Sk3KFpRJoA

  Dying Light (@DyingLightGame) 8 ژانویه 2022

  Techland در یک توییت بعدی بر این هشدار حیاتی تأکید کرد: 500 ساعت طول می‌کشد تا بازی 100% کامل شود، «تمام مأموریت‌ها، پایان‌ها و کاوش در هر قسمت از جهان». "

  خبر خوب این است که کسانی که فقط می خواهند داستان و ماموریت های جانبی Dying Light 2 را به پایان برسانند، به 70 تا 80 ساعت هنوز طولانی، اما کم تر از زندگی نیاز دارند.

  به نظر می رسد که افتخار Techland از یک بازی 500 ساعته آنچنان که انتظار می رفت مورد استقبال قرار نگرفت، از این رو تایید می شود که این مدت زمان برای تکمیل کننده ها بسیار طولانی است. بسیاری از مردم ارزش پول را از یک بازی می خواهند، اما این نباید به قیمت پر کردن پرکننده های خسته کننده و تکراری باشد. از طرف دیگر، کسانی بودند که از این خبر استقبال کردند که Dying Light 2 را برای مدت طولانی و طولانی بازی می کنند.

  Dying Light 2: Stay Human در 4 فوریه پس از چندین تاخیر می آید. اگر می‌خواهید آن را قبل از راه‌اندازی Elden Ring در 25 فوریه به پایان برسانید، انتظار دارید کار بسیار سختی انجام دهید. اگر می‌خواهید جلوه‌های ردیابی پرتو در بازی را دارید، حتی در 1080p، Techland استفاده از RTX 3080 را توصیه می‌کند.


  تگ ها:

  تکمیل , کامل , dying , light , حداقل , ساعت , زمان , نیاز


خبرهای دیگر از بازی