تعدادی از بازیکنان که در آزمایش بتای اخیر بازی Co-op zombie shooter Back 4 Blood شرکت کردن">

خبر

 • تک بورد - برادران وارنر می گوید نژاد نژادی Back 4 Blood

  برادران وارنر می گوید نژاد نژادی Back 4 Blood "غیر عمدی" بوده است
  8 روز و 5 ساعت قبل

  دو غرغر متمایز "همزمان بازی می کنند ... شبیه این کلمه است."
  تعدادی از بازیکنان که در آزمایش بتای اخیر بازی Co-op zombie shooter Back 4 Blood شرکت کردند ، با شنیدن فریاد گروههای مرده که به نظر می رسید ، شوکه شدند. یک ناهنجاری نژادی در حالی که آنها به جلو متزلزل می شدند. در حال حاضر ، ناشر WB Games می گوید در حال کار برای رفع یک پدیده صوتی است که می گوید نتیجه "ناخواسته" ترکیب دو فایل صوتی جداگ

  کاربر توییتر HomBKE اولین کسی بود که ویدئوی بازی Back 4 Blood's Undead "Ridden" را که بلافاصله پس از راه اندازی بتای بسته بازی در روز جمعه ("به من چه می گفتی؟") منتشر کرد. در کلیپ فوق العاده پاسخ می دهد). کاربر داتودویا با یک کلیپ مشابه از جمله واکنش شگفت زده "آن زامبی چه گفت؟" Zack Zweizen از کوتاکو همچنین شنیده است که صدا را در آخر هفته شنیده است ، وضعیتی که او او را "100٪ احتمالاً غیر عمدی اما 100٪ تاسف آور" نیز توصیف کرده است.

  تبلیغات

  این زامبی ها نژاد متفاوتی دارند pic.twitter.com/1GMXlsSYse /p>

  - Da Homma (HomBKE) 6 آگوست 2021

  از آن زمان ، WB Games در بیانیه ای که به رسانه ها ارائه کرده است این فرض را تأیید کرده است:

  تیم ما از زبان توهین آمیز آگاه شده است که هنگام انجام بازی شنیده می شود. این مورد ضبط نشده و یا هرگز قصد نداشته است بخشی از گیم پلی ما باشد. صدا در نتیجه دو غرغر مختلف Ridden است که همزمان پخش می شوند و وقتی با هم شنیده می شوند شبیه آن کلمه هستند. ما در تلاش هستیم تا این مشکل را برطرف کنیم ، که باید در زمان بتا یا زمان شروع بازی تکمیل شود.

  خواندن بیشتر

  برگشت 4 بتا خون در حالی که ما در طول مدت بتا Back 4 Blood متوجه هیچ گونه توهین ناخواسته نبودیم ، اما از گیم پلی Left 4 Dead لذت بردیم ، به ویژه در حالت های رقابتی زامبی ها در برابر انسان ها. این بازی قرار است پنجشنبه قبل از انتشار گسترده تری در ماه اکتبر وارد نسخه آزمایشی بتا شود.

  فهرست بندی تصویر توسط Turtle Rock Studios

خبرهای دیگر از بازی