خبر

 • تک بورد - برادران وارنر شوالیه های گاتهام را تا سال 2022 به تأخیر می اندازند

  برادران وارنر شوالیه های گاتهام را تا سال 2022 به تأخیر می اندازند
  24 روز و 22 ساعت قبل

  بازی های Warner Bros. Montreal تأیید کرده است که شوالیه Gotham امسال طبق برنامه قبلی وارد نخواهد شد. دلیل خاصی برای تأخیر ذکر نشده است اگرچه اگر مجبور بودیم حدس بزنیم ، احتمالاً مربوط به همه گیری است. اگر واقعاً چنین باشد ، مطمئناً اولین بازی نیست که به دلیل کندی کارمندان که برای کار از راه دور در طی همه گیر شدن تلاش می کنند ، عقب رانده شود.

  در بیانیه مختصری که در توییتر به اشتراک گذاشته شد ، استودیو گفت که آنها وقت بیشتری به بازی می دهند تا بهترین تجربه ممکن را برای بازیکنان داشته باشند. به همین ترتیب ، این بازی اکنون در سال 2022 در سراسر جهان آغاز می شود.

  pic.twitter.com/O1U4T0gK3u

  - شوالیه های Gotham (GothamKnights) 19 مارس 2021 > برادران وارنر مونترال تابستان گذشته در جریان رویداد مجازی DC FanDome از شوالیه Gotham رونمایی کرد. همانطور که از نامش پیداست ، بازی در گاتهام سیتی اتفاق می افتد ، ظاهراً پس از مرگ بتمن. بازیکنان یکی از چهار شخصیت رابین ، Batgirl ، Red Hood یا Nightwing را کنترل خواهند کرد - همانطور که با یک جامعه جنایی مخفی مبارزه می کنند و سعی می کنند گوتهام را به هرج و مرج تبدیل نکنند.

  حالت های تک نفره و چند نفره پشتیبانی می شوند ، همانطور که از شخصیت شما تراز می شود.

  RPG جهان آزاد قرار است در PlayStation 4 ، PlayStation 5 ، Xbox One ، Xbox Series X / S و Windows PC ظاهر شود. WB مونترال گفت که بیشتر بازی را در ماه های آینده به نمایش می گذارد.

خبرهای دیگر از بازی