خبر

 • تک بورد - برادران وارنر راه اندازی مجدد بازی Mortal Kombat را یک هفته به تعویق انداخت تا گودزیلا در مقابل کنگ بتواند درآمد بیشتری کسب کند

  برادران وارنر راه اندازی مجدد بازی Mortal Kombat را یک هفته به تعویق انداخت تا گودزیلا در مقابل کنگ بتواند درآمد بیشتری کسب کند
  24 روز و 1 ساعت قبل

  توزیع کننده همچنین می تواند از محدودیت ظرفیت آرام در سالن های نمایش بهره مند شود. به عنوان مثال ، در لس آنجلس ، اخیراً سالن های تئاتر مجاز به افزایش ظرفیت نشستن به 50 درصد یا 200 نفر بودند. در صورت ادامه روند پیشرفت به سمت بازگشایی ، یک هفته اضافی می تواند منجر به فروش بیشتر بلیط تئاتر شود.

  برای دریافت فیلم بعدی Mortal Kombat باید یک هفته دیگر صبر کنید.

  برادران وارنر تصمیم گرفته است انتشار فیلم را یک هفته به تعویق بیندازد. در ابتدا قرار بود برای نمایش در سینماها و شبکه HBO Max در تاریخ 16 آوریل برگزار شود ، اکنون در 23 آوریل اکران می شود.

  فیلم Godzilla vs. Kong که امروز در سینماها و HBO Max در آمریکا به نمایش در می آید ، تاکنون در بازارهای بین المللی عملکرد بسیار شگفت انگیزی داشته است. کمپانی برادران وارنر با عقب راندن Mortal Kombat امیدوار است که بتواند اندکی درآمد بیشتری از Godzilla vs. Kong بدست آورد. این ماجرا پیرامون یک جنگنده MMA شسته شده است که درگیر نبردهایی می شود که از Earthrealm علیه کسانی که از Outworld جنگ می کنند وجود دارد.

  Mortal Kombat دارای درجه R است ، بدون شک به دلیل دوز سنگین و شدت آن. / p>

خبرهای دیگر از بازی